SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH SAMODZIELNIE.
Organizacja T4F Reuserevolutions osiągnęła 537 711 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 537 711 zł.
Całkowite koszty wyniosły 640 435 zł.
Strata netto wyniosła 102 724 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 537 711 zł w 2024 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -102 724 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji T4F Reuserevolutions wynosi 333 877 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 333 877 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT T4F Reuserevolutions wynosi -103 tys. zł.
EBITDA T4F Reuserevolutions wynosi -92 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -102 724 zł w
2024 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -91 978 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie T4F Reuserevolutions wynosi 2 osoby.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2024 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji T4F Reuserevolutions.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 9 września 2025 (MSiG nr 174/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1193877. T4F REUSEREVOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001078795. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.01.2024.
[RDF/791480/25/453]
MSiG 174/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 03.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 757603. T4F REUSEREVOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001078795. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.01.2024.
[RDF/750673/25/165]
MSiG 140/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2025 okres OD
03.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 436159. T4F REUSEREVOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001078795. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.01.2024.
[KR.XII NS-REJ.KRS/9226/25/906]
Rzuć okiemMSiG 103/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE
powiat GORLICKI gmina BIECZ miejscowość ROŻNOWICE wpisać: 1. kraj POLSKA województwo
X V. W P I S Y D
MAŁOPOLSKIE powiat GORLICKI gmina GORLICE
miejscowość GORLICE wykreślić: 2. miejscowość
ROŻNOWICE nr domu 299 kod pocztowy 38-323
poczta ROŻNOWICE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość GORLICE ulica UL. JÓZEFA MICHALUSA
nr domu 1 kod pocztowy 38-300 poczta GORLICE
kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 16.04.20
R., NOTARIUSZ WOJCIECH MIARECKI - KANCELARIA NOTARIALNA W GORLICACH, REPERTORIUM
A NUMER 2349/2025, ZMIANA § 3, § 4 ORAZ § 14
UMOWY SPÓŁKI POPRZEZ NADANIE IM NOWEGO
BRZMIENIA.
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. WITEK
2. MICHAŁ JANUSZ 3. [ukryto]) wykreślić:
5. 200 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10 000
ZŁ wpisać: 5. 100 (STO) UDZIAŁÓW PO 50,00 ZŁ
(PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH) KAŻDY O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ (PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH).
wykreślić: 6. TAK wpisać: 6. NIE 2 1. GLK PROJECT
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 120762754 4. 0000311896 5. 100 (STO)
UDZIAŁÓW PO 50,00 ZŁ (PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH)
KAŻDY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ (PIĘĆ
TYSIĘCY ZŁOTYCH). 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić:
2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO
OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA
CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU
SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ
LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ
W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO
JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. wpisać: 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY
JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. GALANT 2. MIECZYSŁAW
JAN 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 71 12 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
wpisać: 2 1. 71 12 B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ
DORADZTWO TECHNICZNE wykreślić: 1 2. 25 29
Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ZBIORNIKÓW,
CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH 2 2. 25
61 Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK
NA METALE 3 2. 25 62 Z OBRÓBKA MECHANICZNA
ELEMENTÓW METALOWYCH 4 2. 30 30 Z PRODUKCJA STATKÓW POWIETRZNYCH, STATKÓW
KOSMICZNYCH I PODOBNYCH MASZYN wpisać:
5 2. 25 22 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ZBIORNIKÓW, CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH
6 2. 25 51 Z NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE
7 2. 25 53 Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH 8 2. 30 31 Z PRODUKCJA
CYWILNYCH STATKÓW POWIETRZNYCH, STATKÓW KOSMICZNYCH I PODOBNYCH MASZYN
9 2. 25 52 Z OBRÓBKA CIEPLNA METALI 10 2. 37 00
Z ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW
Poz. 204066. T4F REUSEREVOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001078795. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.01.2024.
[KR.XII NS-REJ.KRS/5576/24/527]
Rzuć okiemMSiG 63/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 2. Kapitał
został pokryty
Poz. 188305. T4F REUSEREVOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001078795. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.01.2024.
[KR.XII NS-REJ.KRS/3788/24/710]
Rzuć okiemMSiG 59/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 19.01.2024 R. , REPERTORIUM A NUMER
167/2024, KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ
EWELINA LEJA-SZOSTAK, UL. SŁOWACKIEGO
6/15, 35-060 RZESZÓW, ZMIANA UMOWY SPÓŁKI
PARAGRAF 5, PARAGRAF 6, PARAGRAF 9
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. WITEK
2. MICHAŁ JANUSZ 3. [ukryto]) wykreślić:
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5 000 ZŁ
wpisać: 5. 200 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
10 000 ZŁ wykreślić: 6. TAK wpisać: 6. TAK
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 5000,00 ZŁ wpi
sać: 1. 10000,00 ZŁ PRub. Informacja o wniesieniu
aportu 1 1. 5000,00 ZŁ
Poz. 23560. T4F REUSEREVOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001078795. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.01.2024.
[KR.XII NS-REJ.KRS/50/24/619]
MSiG 10/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 03.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. T4F REUSEREVOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat GORLICKI gmina BIECZ miejscowość
ROŻNOWICE 2. miejscowość ROŻNOWICE nr domu
299 kod pocztowy 38-323 poczta ROŻNOWICE kraj
POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej MICHAL.
WITEK@TELOMI.PL Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 02.01.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. WITEK 2. MICHAŁ JANUSZ 3. [ukryto]
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5 000 ZŁ
6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ 2. Kapitał
nie został pokryty
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. WITEK 2. MICHAŁ
JANUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 71 12
Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 1 2. 25
29 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ZBIORNIKÓW,
CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH 2 2. 25 11
Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH
CZĘŚCI 3 2. 25 61 Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE 4 2. 25 62 Z OBRÓBKA
MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH
tu 5 2. 30 30 Z PRODUKCJA STATKÓW POWIETRZNYCH, STATKÓW KOSMICZNYCH I PODOBNYCH
MASZYN 6 2. 33 11 Z NAPRAWA I KONSERWACJA
METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH 7 2. 33 12
Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN
Krajowy Rejestr Zadłużonych
T4F Reuserevolutions nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji T4F Reuserevolutions wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,67% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
T4F Reuserevolutions charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla T4F Reuserevolutions wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 22 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 22 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 22 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
449 666
zł.
Koszty operacyjne T4F Reuserevolutions wyniosły
640 435
zł.
Wynagrodzenia stanowią
70,2%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 449 666 zł w 2024 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
70,2% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów T4F Reuserevolutions wyniosła 187 807 zł.
a
ktywa obrotowe to 187 807 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 187 807 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -97 724 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 285 531 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 187 807 zł sumy bilansowej i -97 724 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Zobowiązania T4F Reuserevolutions wyniosły 285 531 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 187 807 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 152%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 285 531 zł w 2024 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 152% w 2024 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji T4F Reuserevolutions wynosi 1,42 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,42 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,4, czyli same środki pieniężne pokrywają 140% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 185 tys. zł należności i inne: 3 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,42 zł, z czego 1,40 zł w gotówce.
1,42
płynność bieżąca
1,42
płynność szybka
1,4
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,42 w 2024 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji T4F Reuserevolutions wynosi 0,2 dnia - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 7 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -7 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 122 zł, z czego 122 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-7 dni
firma płaci dostawcom 7 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 0,2 dnia
7 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 7 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe122 zł
klienci są winni firmie 122 zł
do 12 miesięcy122 zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0,2 dnia w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji T4F Reuserevolutions wynoszą 640 433 zł.
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 394 538 zł, czyli 62% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 55 128 zł, czyli 9% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 52 218 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem640 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)395 tys. zł · 62%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia55 tys. zł · 9%
Zużycie materiałów i energii52 tys. zł · 8%
Usługi obce29 tys. zł · 4%
Amortyzacja11 tys. zł · 2%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 640 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja T4F Reuserevolutions wykazała przychody na poziomie 537 711 zł.
Organizacja T4F Reuserevolutions wykazała zysk netto większy niż 9% organizacji z branży "Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 53% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 9% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 53% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 41% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2024 był wyższy niż 91% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2024 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy30 z 37 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi297 340,00
I. Przychody netto ze sprzedaży297 340,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej640 433,28
I. Amortyzacja10 746,27
II. Zużycie materiałów i energii52 218,42
III. Usługi obce28 682,38
IV. Wynagrodzenia394 537,86
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)55 128,17
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)99 120,18
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-343 093,28
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:240 370,60
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
Dotacje pozycja własna240 370,60
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:1,41
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
Inne koszty operacyjne pozycja własna1,41
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)-102 724,09
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)-102 724,09
Pełne sprawozdania finansowe organizacji T4F Reuserevolutions składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-15
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−15 dni30-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
GLK Project posiada 100 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Witek Michał posiada 100 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 20.05.2025) są: • Witek Michał (50% udziałów) • Glk Project (50% udziałów)
W okresie od 14.03.2024 do 20.05.2025 najwięcej udziałów posiadał
Witek Michał (100%).
W okresie od 03.01.2024 do 14.03.2024 najwięcej udziałów posiadał
Witek Michał (100%).