Zakup i sprzedaż kryptowalut bez opłat|Program cashback 2% na transakcje|Możliwość uzyskania do 20% rocznych odsetek na depózytach|Łatwe śledzenie portfela kryptowalut|Szybkie międzynarodowe transakcje bez opłat
Bleap Finance to nowoczesna platforma, która oferuje użytkownikom wygodne i efektywne zarządzanie kryptowalutami. Główne usługi, które firma świadczy, obejmują możliwość zakupu i sprzedaży kryptowalut bez żadnych opłat, co jest istotnym atutem na rynku. Użytkownicy mogą korzystać z portfela na kryptowaluty, który umożliwia szybkie transakcje oraz śledzenie portfela z różnych sieci. Bleap wyróżnia się także programem cashback, który wynosi 2% na każdą transakcję dokonaną za pomocą karty Bleap w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Dodatkowo, korzystając z platformy, klienci mogą zyskać do 20% rocznych odsetek na swoich cyfrowych depozytach w dolarach amerykańskich, funcie brytyjskim oraz euro. Zaawansowana funkcjonalność, taka jak możliwość przechowywania kluczy i uproszczona procedura rejestracji, sprawia, że użytkownik nie musi martwić się o złożoność tradycyjnych systemów finansowych. Dzięki współpracy z zaufanymi partnerami, Bleap Finance zdobywa zaufanie klientów poszukujących nowoczesnych rozwiązań w zakresie kryptowalut. Misją firmy jest uproszczenie dostępu do finansów opartych na kryptowalutach, co czyni ją idealną ofertą dla zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników rynku krypto.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Bleap Finance osiągnęła 677 850 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 565 609 zł. Pozostałe przychody to 112 241 zł.
Całkowite koszty wyniosły 499 291 zł.
Zysk netto wyniósł 66 318 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 338 925 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 677 850 zł w 2025 roku. • 253 981 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 33 159 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 66 318 zł w 2025 roku. • -3023 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Bleap Finance wynosi 1 498 597 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
663 182 zł a 4 167 596 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 749 299 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 498 597 zł w 2025 roku. • 654 949 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Bleap Finance mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Bleap Finance wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Bleap Finance wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Bleap Finance charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Bleap Finance wynosi 107 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 13 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 365 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 13 tys. zł a 365 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
54 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 107 tys. zł w 2025 roku. • 62 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 365 tys. zł w 2025 roku. • 227 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Bleap Finance wyniosły
473 874
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Bleap Finance wyniosła 1 092 025 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 092 025 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 092 025 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 041 899 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 50 126 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 546 013 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 092 025 zł w 2025 roku. • 697 009 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
Marża operacyjna wyniosła 16%.
Marża netto wyniosła 10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Bleap Finance wyniosły 50 126 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 092 025 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 25 063 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 50 126 zł w 2025 roku • 49 505 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 5% w 2025 roku • 7% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Bleap Finance wykazała przychody na poziomie 677 850 zł.
Organizacja zarobiła 72 877 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6559 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 66 318 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3279 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6559 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Bleap Finance wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 66% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 22% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 65 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 112 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-65
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 22 dni25-03-2026
2024
−18 dni27-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bleap Ltd posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.