Organizacja Mize Invest & Building osiągnęła 4 458 429 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 452 019 zł. Pozostałe przychody to 6410 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 188 768 zł.
Zysk netto wyniósł 263 251 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 229 215 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 458 429 zł w 2025 roku. • 1 109 242 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 131 626 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 263 251 zł w 2025 roku. • 17 962 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mize Invest & Building wynosi 4 029 041 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3750 zł a 11 146 073 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 014 520 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 029 041 zł w 2025 roku. • 815 094 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Mize Invest & Building mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mize Invest & Building wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,725% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mize Invest & Building wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mize Invest & Building charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mize Invest & Building wynosi 72 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 178 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 178 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
36 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 72 tys. zł w 2025 roku. • 16 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 178 tys. zł w 2025 roku. • 44 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
377 176
zł.
Koszty operacyjne Mize Invest & Building wyniosły
4 013 363
zł.
Wynagrodzenia stanowią
9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
188 588 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 377 176 zł w 2025 roku • 537 648 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
9% w 2025 roku •
52% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mize Invest & Building wyniosła 308 160 zł.
a
ktywa obrotowe to 303 069 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 5091 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 308 160 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 303 160 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 154 080 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 308 160 zł w 2025 roku. • 283 099 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 85%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5,265%.
Marża operacyjna wyniosła 10%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 42.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2632.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mize Invest & Building wyniosły 303 160 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 308 160 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 98%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 151 580 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 303 160 zł w 2025 roku • 278 099 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 98% w 2025 roku • 98% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mize Invest & Building wykazała przychody na poziomie 4 458 429 zł.
Organizacja zarobiła 301 225 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 37 974 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 263 251 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 18 987 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 37 974 zł w 2025 roku • 15 795 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Mize Invest & Building wykazała zysk netto większy niż 81% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 85% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 69% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 100 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-100
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
−3 mies. 7 dni09-04-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Zeyn Michael posiada 51
udziałów,
które stanowią
51.0% firmy.
Zeyn Justyna posiada 49
udziałów,
które stanowią
49.0% firmy.
Największym udziałowcem od 24.07.2025 jest Zeyn Michael kontrolujący 51% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 25.10.2023 do 24.07.2025
był Zeyn Michael kontrolując 100% udziałów.