Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Retaleo wynosi 330 718 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
49 159 zł a 761 721 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
279 271 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 330 718 zł w
2025 roku. • 51 447 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Retaleo wynosi 62 tys. zł.
EBITDA Retaleo wynosi 62 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
54 353 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 61 976 zł w
2025 roku. • 7623 zł w
2024 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
52 961 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 61 976 zł w
2025 roku. • 9015 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Retaleo.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Retaleo.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 7 lipca 2025 (MSiG nr 129/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 641677. RETALEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001064884. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.10.2023.
[RDF/738951/25/851]
MSiG 129/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 15.10.2023 DO 31.12.2024
Poz. 641676. RETALEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001064884. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.10.2023.
[RDF/738951/25/450]
MSiG 129/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 15.10.2023 DO 31.12.2024
Poz. 631653. RETALEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001064884. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.10.2023.
[RDF/738951/25/49]
MSiG 128/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 23.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.06.2025 okres OD
15.10.2023 DO 31.12.2024
Poz. 1301538. RETALEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001064884. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
19.10.2023.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/48263/23/938]
MSiG 210/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 19.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. RETALEO
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1.
POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat
WOŁOMIŃSKI gmina WOŁOMIN miejscowość
WOŁOMIN 2. miejscowość WOŁOMIN ulica UL.
BŁOTNA nr domu 6A kod pocztowy 05-200 poczta
WOŁOMIN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 15.10.2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. GRYZ 2. MICHAŁ 3. [ukryto] 5. 80
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000,00 ZŁ
6. NIE 2 1. GRYZ 2. LAURA 3. [ukryto] 5. 20
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000,00 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład
organu 1 1. GRYZ 2. MICHAŁ 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. GRYZ 2. LAURA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 79
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ARTYKUŁÓW UŻYWANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH 1 2. 47 75 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH
PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 2 2. 47 77 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ZEGARKÓW, ZEGARÓW I BIŻUTERII PROWADZONA
s W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 2. 47
78 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH
NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 47 82 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH,
ODZIEŻY I OBUWIA PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH 5 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 6 2. 47 99
Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI
I TARGOWISKAMI 7 2. 47 72 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OBUWIA I WYROBÓW SKÓRZANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
8 2. 47 71 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
9 2. 47 65 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA GIER I ZABAWEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Retaleo nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Retaleo wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,245% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2025 roku. • 0,52% w 2024 roku. • 0,26% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Retaleo charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Retaleo wynosi 11 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 24 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 24 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 9 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 11 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 810 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 24 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Retaleo wyniosły
37 004 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Retaleo wyniosła 98 120 zł.
Aktywa obrotowe to 98 120 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 98 120 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 67 660 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 30 459 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 65 260 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 56 164 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 98 120 zł sumy bilansowej i 67 660 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 32 859 zł sumy bilansowej i 11 496 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 83,01%.
Marża operacyjna wyniosła 62,61%.
Marża netto wyniosła 56,74%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
37 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
26 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
35 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
33 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Retaleo wyniosły 30 459 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 98 120 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 31%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 9096 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 30 459 zł w 2025 roku • 21 363 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
34 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 31% w 2025 roku • 65% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja Retaleo ma 30 459 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 20 564 zł (68%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
30 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
30%
68%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
748 zł
2%
Państwo
podatki, cła i ZUS
9 tys. zł
30%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
21 tys. zł
68%
W roku 2025 68% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2024: 96%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2024 i w 2025.
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Retaleo wynosi 3,22 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,07 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,91 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 18,9 miesiąca.
gotówka od ręki: 58 tys. zł należności i inne: 35 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 5 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,22 zł, z czego 1,91 zł w gotówce.
3,22
płynność bieżąca
3,07
płynność szybka
1,91
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,22 w 2025 roku • 1,54 w 2024 roku
Obsługa długu
Organizacja Retaleo: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 58 267 zł. Do tego 20 000 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 54 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 30 459 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 20 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł58 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka58 tys. zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 54 zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
W latach 2024, 2025 organizacja miała też 20 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
W latach 2023-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2023: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: ponad 1000 razy • 2024: 17,3 raza • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Retaleo wynosi 24 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 7 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 17 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 17 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 6351 zł, z czego 6351 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza17 dni
firma płaci dostawcom 17 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
24 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 24 dni
7 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 7 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 24 dni w 2025 roku • 5 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Retaleo wynoszą 34 843 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 17 146 zł, czyli 49% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 10 851 zł, czyli 31% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 3453 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej35 tys. zł
Usługi obce17 tys. zł · 49%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów11 tys. zł · 31%
Zużycie materiałów i energii3 tys. zł · 10%
Pozostałe koszty rodzajowe3 tys. zł · 9%
Podatki i opłaty140 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 35 tys. zł w 2025 roku • 19 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wartość sprzedanych towarów i materiałów, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Retaleo wykazała przychody na poziomie 98 980 zł.
Organizacja zarobiła 61 922 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 5758 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 56 164 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,3% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
5072 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 5758 zł w 2025 roku • 686 zł w 2024 roku
Organizacja Retaleo wykazała zysk netto większy niż 58% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 21% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 61% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 21% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 28% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 34% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:95 694,35
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów95 694,35
B. Koszty działalności operacyjnej34 843,25
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii3 453,47
III. Usługi obce17 146,27
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)139,94
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe3 252,37
VIII. Wartość sprzedanych towarów10 851,20
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)60 851,10
D. Pozostałe przychody operacyjne3 285,31
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne3 285,31
E. Pozostałe koszty operacyjne2 160,40
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne2 160,40
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)61 976,01
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe54,00
I. Odsetki, w tym: (+1)54,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)61 922,01
J. Podatek dochodowy5 758,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)56 164,01
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Retaleo składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 20 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 19 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-20
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−19 dni26-06-2026
2024
−22 dni23-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Gryz Michał posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
Gryz Laura posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
Największym udziałowcem od 19.10.2023 jest Gryz Michał kontrolujący
80% udziałów.