Instalacja systemów fotowoltaicznych|Serwis i rozbudowa instalacji OZE|Dostawa pomp ciepła i systemów klimatyzacyjnych|Doradztwo w zakresie dotacji na OZE|Oferowanie hybrydowych rozwiązań energetycznych
G4OZE to firma specjalizująca się w dostosowywaniu terenowych systemów energetycznych, w tym fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Oferuje kompleksowe usługi związane z instalacją energii odnawialnej, w tym projektowanie, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych. Firma stawia na rozwiązania przyjazne dla środowiska, oraz na zapewnienie klientom niezależności energetycznej poprzez zastosowanie hybrydowych systemów akumulacji energii. G4OZE zajmuje się także doradztwem w zakresie dostępnych dotacji na systemy OZE, co dodaje dodatkową wartość do ich oferty. W asortymencie G4OZE znajdują się również pompy ciepła oraz systemy klimatyzacyjne, co czyni ofertę firmy kompleksową dla każdego klienta poszukującego nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Dzięki różnym konfiguracjom instalacyjnym, G4OZE potrafi dostosować swoje usługi do różnorodnych potrzeb klientów, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja G4oze osiągnęła 5 327 736 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 323 876 zł. Pozostałe przychody to 3860 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 033 817 zł.
Zysk netto wyniósł 290 059 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 775 912 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 327 736 zł w 2025 roku. • 1 256 594 zł w 2024 roku. • 211 171 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 96 686 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 290 059 zł w 2025 roku. • -551 zł w 2024 roku. • 68 045 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji G4oze wynosi 4 983 975 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
271 915 zł a 13 319 341 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 661 325 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 983 975 zł w 2025 roku. • 892 100 zł w 2024 roku. • 467 743 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT G4oze wynosi 377 tys. zł.
EBITDA G4oze wynosi 377 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w G4oze.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji G4oze wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,487% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji G4oze wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,033% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
G4oze charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla G4oze wynosi 112 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 57 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 213 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 57 tys. zł a 213 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
37 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 112 tys. zł w 2025 roku. • 21 tys. zł w 2024 roku. • 13 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 57 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 213 tys. zł w 2025 roku. • 50 tys. zł w 2024 roku. • 26 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
251 568
zł.
Koszty operacyjne G4oze wyniosły
4 946 390
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
83 856 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 251 568 zł w 2025 roku • 14 977 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
1% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów G4oze wyniosła 1 830 315 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 780 315 zł.
a
ktywa trwałe to 50 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 830 315 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 467 762 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 362 553 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 610 105 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 830 315 zł w 2025 roku. • 87 335 zł w 2024 roku. • 73 145 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 80%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 26.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania G4oze wyniosły 1 467 762 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 830 315 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 489 254 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 467 762 zł w 2025 roku • 14 841 zł w 2024 roku • 100 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2025 roku • 17% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja G4oze wykazała przychody na poziomie 5 327 736 zł.
Organizacja zarobiła 319 692 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 29 633 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 290 059 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 9878 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 29 633 zł w 2025 roku • 341 zł w 2024 roku • 6730 zł w 2023 roku
Organizacja G4oze wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 74% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.6%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 76% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.6%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 106 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-106
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−3 mies. 19 dni28-03-2025
2023
−3 mies. 12 dni04-04-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Golan Arkadiusz posiada 60
udziałów,
które stanowią
60.0% firmy.
Golan Patryk posiada 40
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.