Sprzedaż kart kolekcjonerskich (sportowych, Pokemon, Star Wars)|Organizacja 'breaks' z odkrywaniem kart na żywo|Przechowywanie kart w magazynie do wysyłki|Obsługa różnych dyscyplin sportowych|Darmowa wysyłka od zamówienia powyżej 299 Euro
Big Cards to europejski sklep hobbystyczny, który specjalizuje się w sprzedaży kart sportowych i kolekcjonerskich. Jest oficjalnym partnerem firmy TOPPS, co podkreśla ich wiarygodność i autorytet w branży. Oferta sklepu obejmuje szeroki zakres kart, w tym te związane z piłką nożną, koszykówką, UFC, Pokemonami oraz Star Wars. Dodatkowo, Big Cards oferuje karty kolekcjonerskie z różnych dyscyplin sportowych, takich jak F1, NFL, MLB, a nawet tenis. W ramach swoich usług, sklep prowadzi „breaks”, czyli specjalne wydarzenia, w których klienci mogą wspólnie odkrywać zawartość opakowań kart. To innowacyjne podejście pozwala na interakcję z klientami oraz umożliwia rozszerzanie ich kolekcji poprzez live-streaming otwierania paczek. Big Cards stawia także na wygodę, oferując darmową wysyłkę od wartości zamówienia 299 Euro oraz możliwość przechowywania kart w magazynie do momentu, gdy klienci zdecydują się na wysyłkę.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja BIG Cards osiągnęła 7 388 689 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 374 411 zł. Pozostałe przychody to 14 278 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 915 347 zł.
Zysk netto wyniósł 1 459 064 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 694 345 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 388 689 zł w 2025 roku. • 2 726 127 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 729 532 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 459 064 zł w 2025 roku. • 290 706 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji BIG Cards wynosi 12 078 127 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 316 077 zł a 20 426 899 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 6 039 064 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 078 127 zł w 2025 roku. • 3 202 020 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT BIG Cards wynosi 1,63 mln zł.
EBITDA BIG Cards wynosi 1,63 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w BIG Cards.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BIG Cards wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,730% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BIG Cards wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
BIG Cards charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BIG Cards wynosi 336 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 222 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 614 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 222 tys. zł a 614 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
168 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 336 tys. zł w 2025 roku. • 77 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 222 tys. zł w 2025 roku. • 52 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 614 tys. zł w 2025 roku. • 109 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
178 088
zł.
Koszty operacyjne BIG Cards wyniosły
5 747 331
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
89 044 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 178 088 zł w 2025 roku • 26 602 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2025 roku •
1% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BIG Cards wyniosła 2 375 256 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 375 256 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 375 256 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 620 486 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 754 770 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 187 628 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 375 256 zł w 2025 roku. • 593 947 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 61%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 83%.
Marża operacyjna wyniosła 22%.
Marża netto wyniosła 20%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 30.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 41.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania BIG Cards wyniosły 620 486 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 375 256 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 26%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 310 243 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 620 486 zł w 2025 roku • 298 242 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 26% w 2025 roku • 50% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja BIG Cards wykazała przychody na poziomie 7 388 689 zł.
Organizacja zarobiła 1 603 814 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 144 750 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 459 064 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 72 375 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 144 750 zł w 2025 roku • 28 964 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja BIG Cards wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 19 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+19
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
+4 mies. 1 dni13-11-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Brzeźniak Łukasz posiada 45
udziałów,
które stanowią
45.0% firmy.