Organizacja Rafstach osiągnęła 44 363 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 44 363 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 82 152 zł.
Strata netto wyniosła 37 789 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 44 363 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 44 363 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -37 789 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -37 789 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rafstach wynosi 29 575 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 110 908 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 29 575 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 29 575 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rafstach wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rafstach wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Rafstach charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rafstach wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2022 a 2023 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
7407
zł.
Koszty operacyjne Rafstach wyniosły
82 152
zł.
Wynagrodzenia stanowią
9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
7407 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 7407 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
9% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rafstach wyniosła 7211 zł.
a
ktywa obrotowe to 7211 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7211 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -32 789 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 40 000 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7211 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 7211 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -524%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 115%.
Marża operacyjna wyniosła -85%.
Marża netto wyniosła -85%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -524 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 115 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -85 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -85 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rafstach wyniosły 40 000 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7211 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 555%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 40 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 40 000 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 555% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rafstach wykazała przychody na poziomie 44 363 zł.
Organizacja zarobiła -37 789 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -37 789 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku