TSL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001036582 NIP 6692572826 REGON 525342412

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
33 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
0
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-12 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
0
Branża główna: Transport drogowy towarów
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. SIENNA, 72
Kod pocztowy
00-833
Rejestracja
2023-05-18
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
REPREZENTACJA ZARZĄDU JEDNOOSOBOWA

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja TSL Group osiągnęła 0 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 12 224 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 12 224 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 0 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 4133 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -12 224 zł w 2024 roku.
• -8091 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji TSL Group wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT TSL Group wynosi -12 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 4133 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -12 224 zł w 2024 roku.
• -8091 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie TSL Group mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji TSL Group.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 czerwca 2025 (MSiG nr 113/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 499828. TSL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001036582. SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.05.2023. [KO.IX NS-REJ.KRS/3762/25/665]
    MSiG 113/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KO.IX NS-REJ.KRS/3762/25/665 Nr ogłoszenia: 499828
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 28.05.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 145269. TSL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001036582. SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.05.2023. [KO.IX NS-REJ.KRS/618/25/152]
    MSiG 48/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KO.IX NS-REJ.KRS/618/25/152 Nr ogłoszenia: 145269
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 18.05.2023 DO 31.12.2023 X V. W P I S Y D O
  3. Poz. 48163. TSL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001036582. SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.05.2023. [KO.IX NS-REJ.KRS/195/25/12]
    MSiG 17/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KO.IX NS-REJ.KRS/195/25/12 Nr ogłoszenia: 48163
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 05.11.2024 okres OD 18.05.2023 DO 31.12.2023
  4. Poz. 381254. TSL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001036582. SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.05.2023. [KO.IX NS-REJ.KRS/1757/23/201]
    MSiG 103/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KO.IX NS-REJ.KRS/1757/23/201 Nr ogłoszenia: 381254
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. TSL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ZACHODNIOPOMORSKIE powiat KOSZALIN gmina KOSZALIN miejscowość KOSZALIN 2. miejscowość KOSZALIN ulica UL. ŻWIRKI I WIGURY nr domu 3 kod pocztowy 75-131 poczta KOSZALIN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 16.09.2022R., KN W KOSZALINIE, NOT. WOJCIECH LASKOWSKI, NR REP. A NUMER 5296/2022. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. CETIN 2. ÜMIT 5. 100 UDZIAŁÓW O WARTOŚCI 5.000 ZŁ. 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. REPREZENTACJA ZARZĄDU JEDNOOSOBOWA PRub. Dane osób K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O wchodzących w skład organu 1 1. CETIN 2. ÜMIT 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 1 2. 49 42 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI 2 2. 49 41 TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 3 2. 52 10 B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW 4 2. 52 21 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY 5 2. 52 29 C DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH AGENCJI TRANSPORTOWYCH 6 2. 78 10 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 7 2. 78 30 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW 8 2. 49 4 TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW ORAZ DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
TSL Group nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TSL Group wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,070% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,29% w 2024 roku.
• 0,29% w 2023 roku.
• 0,15% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
TSL Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla TSL Group wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów TSL Group wyniosła 33 367 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 33 367 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 33 367 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -15 315 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 48 682 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 15 693 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 12 224 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 33 367 zł sumy bilansowej i -15 315 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 49 060 zł sumy bilansowej i -3091 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -36,64%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -40 748 000%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -40 748 000%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 21 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 182 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania TSL Group wyniosły 48 682 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 33 367 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 145,9%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 377 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 48 682 zł w 2024 roku
• 49 060 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 46 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 146% w 2024 roku
• 100% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji TSL Group wynosi 0,69 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,69 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,69, czyli same środki pieniężne pokrywają 69% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (33 367 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (48 682 zł) o 15 315 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,25 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,69 w 2024 roku
• 0,94 w 2023 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił:
• 1382 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji TSL Group wynoszą 12 224 zł.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 12 tys. zł w 2024 roku
• 8 tys. zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania nie rozbijają kosztów na dodatnie kategorie, dlatego wykres pokazuje samą sumę kosztów działalności.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja TSL Group wykazała przychody na poziomie 0 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja TSL Group wykazała zysk netto większy niż 22% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 21% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 24% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 10% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 81% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 21% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 24% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2024 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 10 pozycji
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 12 224,43
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -12 224,43
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 0,03
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) -12 224,40
I. Podatek dochodowy 0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) -12 224,40

Pełne sprawozdania finansowe organizacji TSL Group składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 71 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 43 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−1 mies. 13 dni
2023
+6 mies. 4 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Cetin Ümit posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 18.05.2023 jest Cetin Ümit kontrolujący 100% udziałów.

Reprezentacja

  • Cetin Ümit
    wspólnikzarząd
    Funkcja: prezes zarządu