ENKLAVA VALLEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001032423 NIP 8982292295 REGON 525147870

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
127 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
125 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
112 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
614 tys.
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
WROCŁAW
Adres
UL. KSIĘCIA WITOLDA, 49
Kod pocztowy
50-202
Rejestracja
2023-04-21
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Enklava Valley osiągnęła 125 000 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 125 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 13 396 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 111 604 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 125 000 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 133 216 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 111 604 zł w 2025 roku.
• -21 612 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Enklava Valley wynosi 613 677 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 86 954 zł a 1 553 532 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 613 677 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Enklava Valley wynosi 112 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 133 216 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 111 604 zł w 2025 roku.
• -21 612 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Enklava Valley mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia dotyczące organizacji Enklava Valley.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 5 września 2025 (MSiG nr 172/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1147654. ENKLAVA VALLEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001032423. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.04.2023. [RDF/789522/25/348]
    MSiG 172/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/789522/25/348 Nr ogłoszenia: 1147654
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 75748. ENKLAVA VALLEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001032423. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.04.2023. [WR.VI NS-REJ.KRS/2919/25/998]
    Rzuć okiem MSiG 28/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/2919/25/998 Nr ogłoszenia: 75748
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. ENKLAVA VALLEY wpisać: 3. ENKLAVA VALLEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  3. Poz. 303105. ENKLAVA VALLEY. KRS 0001032423. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.04.2023. [WR.VI NS-REJ.KRS/13526/23/784]
    MSiG 85/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/13526/23/784 Nr ogłoszenia: 303105
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ENKLAVA VALLEY 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiot 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. KSIĘCIA WITOLDA nr domu 49 nr lokalu 15 kod pocztowy 50-202 poczta WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 12.01.2023, KANCELARIA NOTARIALNA W KŁODZKU WOJCIECH DZIĘCIOŁ, REPERTORIUM A NUMER 168/2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SAILPLANET LTD 5. 90 UDZIAŁÓW, 4500 PLN 6. TAK 2 1. ZŁOTOGÓRSKI 2. GRZEGORZ TOMASZ 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW, 500 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. ZŁOTOGÓRSKI 2. GRZEGORZ TOMASZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 55 20 Z OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA 1 2. 77 21 Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA SPRZĘTU REKREACYJNEGO I SPORTOWEGO 2 2. 55 30 Z POLA KEMPINGOWE (WŁĄCZAJĄC POLA DLA POJAZDÓW KEMPINGOWYCH) I POLA NAMIOTOWE 3 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 4 2. 74 20 Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA 5 2. 87 30 Z POMOC SPOŁECZNA Z ZAKWATEROWANIEM DLA OSÓB W PODESZŁYM WIEKU I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 6 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 7 2. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ 8 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 9 2. 10 39 Z POZOSTAŁE PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE OWOCÓW I WARZYW D O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Enklava Valley nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Enklava Valley wynosi 0,13%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,200% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,13% w 2025 roku.
• 0,33% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Enklava Valley charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Enklava Valley wynosi 10 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 23 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 23 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 10 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 23 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o aktywach dla organizacji Enklava Valley za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 127 005 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 116 604 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 10 401 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 55 517 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 133 216 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 127 005 zł sumy bilansowej i 116 604 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 71 488 zł sumy bilansowej i -16 612 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 87,87%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 95,71%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 89,28%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 118 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 34 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Enklava Valley wyniosły 10 401 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 127 005 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 8,2%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 77 699 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 10 401 zł w 2025 roku
• 88 100 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 115 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 8% w 2025 roku
• 123% w 2024 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (0 zł) są w przybliżeniu równe zobowiązaniom krótkoterminowym - kapitał obrotowy netto wynosi około 0 zł.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Enklava Valley wynosi 227 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 10 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 217 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 77 699 zł, z czego 77 699 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 227 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Enklava Valley wynoszą 13 396 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 7750 zł, czyli 58% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 5646 zł, czyli 42% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 13 tys. zł w 2025 roku
• 22 tys. zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Enklava Valley wykazała przychody na poziomie 125 000 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Enklava Valley wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 97% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 86% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 8 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 125 000,00
I. Przychody netto ze sprzedaży 125 000,00
B. Koszty działalności operacyjnej 13 396,28
II. Zużycie materiałów i energii 5 646,10
III. Usługi obce 7 750,18
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 111 603,72
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 111 603,72
J. Zysk (strata) netto (H - I) 111 603,72

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Enklava Valley składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−3 mies. 17 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Sailplanet LTD posiada 90 udziałów, które stanowią 90% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Złotogórski Grzegorz posiada 10 udziałów, które stanowią 10% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 21.04.2023 jest Sailplanet Ltd kontrolujący 100% udziałów.

Reprezentacja