SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji MW Investment wynosi 2 159 114 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
1 032 053 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 159 114 zł w
2025 roku. • 1 127 209 zł w
2024 roku. • 95 009 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MW Investment wynosi 338 tys. zł.
EBITDA MW Investment wynosi 390 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
566 115 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 338 109 zł w
2025 roku. • 282 597 zł w
2024 roku. • -794 120 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
591 859 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 389 597 zł w
2025 roku. • 330 124 zł w
2024 roku. • -794 120 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MW Investment mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji MW Investment.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 września 2025 (MSiG nr 179/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1276475. MW INVESTMENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001027150. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2023.
[RDF/798154/25/666]
MSiG 179/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 24.03.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1276474. MW INVESTMENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001027150. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2023.
[RDF/798154/25/265]
MSiG 179/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.08.2025 okres OD
24.03.2023 DO 31.12.2023
Poz. 193326. MW INVESTMENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001027150. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 24.03.2023.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/15069/23/908]
MSiG 74/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 24.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MW INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. PUŁAWSKA nr domu 465
kod pocztowy 02-844 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 21.03.2023
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ
UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. WÓJCICKA 2. MONIKA AGNIESZKA 3. [ukryto] 5. 95
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4750 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. WÓJCICKA
2. MONIKA AGNIESZKA 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 20
Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 1 2. 55
90 Z POZOSTAŁE ZAKWATEROWANIE 2 2. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 3 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI
GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
MW Investment nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MW Investment wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,390% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2025 roku. • 0,75% w 2024 roku. • 1,53% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MW Investment charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MW Investment wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 69 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 69 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 69 tys. zł w 2025 roku. • 42 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
5622 zł.
Koszty operacyjne MW Investment wyniosły
942 021 zł.
Wynagrodzenia stanowią
0,6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
441 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 5622 zł w 2025 roku • 5181 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1,4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0,6% w 2025 roku •
2% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MW Investment wyniosła 3 691 155 zł.
Aktywa trwałe to 3 080 575 zł.
Aktywa obrotowe to 610 581 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 691 155 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -245 997 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 937 153 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 38 541 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 271 562 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 3 691 155 zł sumy bilansowej i -245 997 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 3 727 435 zł sumy bilansowej i -589 005 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 3 614 074 zł sumy bilansowej i -789 121 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9,29%.
Marża operacyjna wyniosła 26,41%.
Marża netto wyniosła 26,69%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
15,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
120 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
274 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
274,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MW Investment wyniosły 3 937 153 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 691 155 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 106,7%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 233 021 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 937 153 zł w 2025 roku • 4 316 440 zł w 2024 roku • 4 403 195 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
7,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 107% w 2025 roku • 116% w 2024 roku • 122% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja MW Investment ma 3 937 153 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 3 758 305 zł (95%).
Poza tym: dostawcom 11 296 zł (poniżej 1%).
Pozostali, 167 551 zł (4%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Z całości 3 758 305 zł (95%) ma termin spłaty ponad rok.
Zobowiązania razem
3,9 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
95%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
11 tys. zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty i pożyczki · wszyscy pożyczkodawcy
3,8 mln zł
95%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
168 tys. zł
4%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom: 95% (w 2023: 97%).
W roku 2022 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji MW Investment wynosi 3,41 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 3,41.
Płynność gotówkowa wynosi 1,95 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 4,45 miesiąca.
gotówka (tylko kasa i rachunki): 349 tys. zł należności i inne: 261 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,41 zł, z czego 1,95 zł w gotówce.
3,41
płynność bieżąca
1,95
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,41 w 2025 roku • 3,61 w 2024 roku • 3,5 w 2023 roku
Obsługa długu
Kredyty i pożyczki organizacji MW Investment od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 3 758 305 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 349 111 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)3,8 mln zł
gotówka (tylko kasa i rachunki)349 tys. zł
Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków spoza grupy - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji MW Investment wynosi 4 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 4 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 5 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -0,5 dnia. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -0,8 dnia.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 12 452 zł, z czego 12 452 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-0,5 dnia
firma płaci dostawcom 0,5 dnia później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
4 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 4 dni
4 dni
bez amortyzacji5 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 4 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 4 dni w 2025 roku • 214 dni w 2024 roku • 354 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji MW Investment wynoszą 942 021 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 545 817 zł, czyli 58% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 196 038 zł, czyli 21% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 51 488 zł, czyli 5% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej942 tys. zł
Usługi obce546 tys. zł · 58%
Zużycie materiałów i energii196 tys. zł · 21%
Amortyzacja51 tys. zł · 5%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)5 tys. zł · <1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia956 zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 942 tys. zł w 2025 roku • 262 tys. zł w 2024 roku • 946 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja MW Investment wykazała przychody na poziomie 1 285 115 zł.
Organizacja MW Investment wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 56% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 85% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy33 z 41 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi1 180 552,28
I. Przychody netto ze sprzedaży1 180 552,28
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej942 021,24
I. Amortyzacja51 488,02
II. Zużycie materiałów i energii196 038,00
III. Usługi obce545 816,68
IV. Wynagrodzenia4 666,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)955,59
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+2)31 447,09
VII. Podatki i opłaty pozycja własna111 609,86
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)238 531,04
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:99 578,10
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
Inne przychody operacyjne pozycja własna99 578,10
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
Inne koszty operacyjne pozycja własna0,00
F. Przychody finansowe, w tym:4 984,64
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. Inne pozycja własna4 984,64
G. Koszty finansowe, w tym:86,05
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. Inne pozycja własna86,05
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)343 007,73
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)343 007,73
Pełne sprawozdania finansowe organizacji MW Investment składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 235 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+235
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+3 mies.13-10-2026
2024
+6 mies. 28 dni08-02-2026
2023
+13 mies. 16 dni25-08-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Wójcicka Monika posiada 95 udziałów, które stanowią 95% firmy.
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 24.03.2023 jest Wójcicka Monika kontrolująca
95% udziałów.