Organizacja Curry Leaves 8 osiągnęła 3 926 954 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 926 954 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 611 378 zł.
Zysk netto wyniósł 315 576 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 963 477 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 926 954 zł w 2024 roku. • 2 483 209 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 157 788 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 315 576 zł w 2024 roku. • 114 249 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Curry Leaves 8 wynosi 4 206 391 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
326 119 zł a 9 817 385 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 103 195 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 206 391 zł w 2024 roku. • 2 201 907 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Curry Leaves 8 wynosi 362 tys. zł.
EBITDA Curry Leaves 8 wynosi 362 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Curry Leaves 8 wynosi 5 osób.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Curry Leaves 8 wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,725% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Curry Leaves 8 wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Curry Leaves 8 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Curry Leaves 8 wynosi 102 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 54 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 157 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 54 tys. zł a 157 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
51 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 102 tys. zł w 2024 roku. • 44 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 54 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 157 tys. zł w 2024 roku. • 99 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
259 770
zł.
Koszty operacyjne Curry Leaves 8 wyniosły
3 564 946
zł.
Wynagrodzenia stanowią
7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
129 885 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 259 770 zł w 2024 roku • 70 454 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7% w 2024 roku •
3% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Curry Leaves 8 wyniosła 712 725 zł.
a
ktywa obrotowe to 655 544 zł.
a
ktywa trwałe to 57 180 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 712 725 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 277 900 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 434 825 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 356 362 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 712 725 zł w 2024 roku. • 498 244 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 44%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 73%.
Marża operacyjna wyniosła 9%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 36.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Curry Leaves 8 wyniosły 277 900 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 712 725 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 39%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 138 950 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 277 900 zł w 2024 roku • 378 995 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 39% w 2024 roku • 76% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Curry Leaves 8 wykazała przychody na poziomie 3 926 954 zł.
Organizacja zarobiła 349 629 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 34 053 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 315 576 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 17 027 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 34 053 zł w 2024 roku • 13 306 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku