M3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001009327 NIP 9731089930 REGON 523970305

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
189 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
201 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
68 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
524 tys.
Info
Województwo
LUBUSKIE
Miejscowość
KARSZYN
Adres
10
Kod pocztowy
66-120
Rejestracja
2022-12-21
Kapitał zakładowy
5100,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE TRZECH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja M3 osiągnęła 201 328 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 201 324 zł. Pozostałe przychody to 4 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 132 874 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 68 454 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 514 348 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 201 328 zł w 2024 roku.
• 715 676 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 22 794 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 68 454 zł w 2024 roku.
• 91 248 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji M3 wynosi 524 457 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 121 932 zł a 945 415 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 381 199 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 524 457 zł w 2024 roku.
• 905 655 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie M3 mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji M3. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 6 lutego 2025.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 30 października 2025 (MSiG nr 211/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 64134. M3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001009327. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.12.2022. [ZG.VIII NS-REJ.KRS/14826/24/161]
    UWAGA MSiG 25/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: ZG.VIII NS-REJ.KRS/14826/24/161 Nr ogłoszenia: 64134
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2025-01-01
Pozostałe obwieszczenia (3) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 1390311. M3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001009327. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.12.2022. [RDF/805582/25/457]
    MSiG 211/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/805582/25/457 Nr ogłoszenia: 1390311
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 21.11.2022 DO 31.12.2023
  2. Poz. 1389852. M3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001009327. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.12.2022. [RDF/805581/25/745]
    MSiG 210/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/805581/25/745 Nr ogłoszenia: 1389852
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.10.2025 okres OD 21.11.2022 DO 31.12.2023
  3. Poz. 2663. M3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001009327. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.12.2022. [ZG.VIII NS-REJ.KRS/12268/22/493]
    MSiG 2/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: ZG.VIII NS-REJ.KRS/12268/22/493 Nr ogłoszenia: 2663
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D W dniu 21.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. M3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo LUBUSKIE powiat ZIELONOGÓRSKI gmina KARGOWA miejscowość KARSZYN 2. miejscowość KARSZYN nr domu 10 kod pocztowy 66-120 poczta KARGOWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 21.11.2022 R., NOTARIUSZ TOMASZ ANTONIAK, KANCELARIA NOTARIALNA W POZNANIU, REPERTORIUM A NR 17.626/2022. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. DEC 2. MIROSŁAW ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. 14 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.400,00 ZŁ 6. NIE 2 1. DEC 2. ZBIGNIEW 3. [ukryto] 5. 9 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 900,00 ZŁ 6. NIE 3 1. DEC 2. MAGDALENA MARIA 3. [ukryto] 5. 14 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.400,00 ZŁ 6. NIE 4 1. PAWLUS 2. MAŁGORZATA ALINA 3. [ukryto] 5. 14 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.400,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5100,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE TRZECH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. DEC 2. MAGDALENA MARIA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. PAWLUS 2. MAŁGORZATA ALINA 3. [ukryto] 5. WICE PREZES ZARZĄDU 6. NIE 3 1. DEC 2. MIROSŁAW ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 4 1. DEC 2. ZBIGNIEW 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 10 A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 1 2. 55 20 Z OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA 2 2. 56 21 Z PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH (KATERING) 3 2. 56 30 Z PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW 4 2. 85 51 Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH 5 2. 85 52 Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ 6 2. 85 59 A NAUKA JEZYKÓW OBCYCH 7 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 8 2. 93 21 Z DZIAŁALNOŚĆ WESOŁYCH MIASTECZEK I PARKÓW ROZRYWKI 9 2. 93 29 B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
M3 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji M3 wynosi 0,32%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,045% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,32% w 2024 roku.
• 0,23% w 2023 roku.
• 0,23% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
M3 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla M3 wynosi 22 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 58 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 58 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 22 tys. zł w 2024 roku.
• 23 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 6 tys. zł w 2024 roku.
• 17 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 58 tys. zł w 2024 roku.
• 34 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 13 272 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne M3 wyniosły 123 020 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 10,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 65 437 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 13 272 zł w 2024 roku
• 78 709 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 2,3 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 10,8% w 2024 roku
• 13,1% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów M3 wyniosła 189 491 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 189 491 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 189 491 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 164 803 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 24 688 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 64 059 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 68 454 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 189 491 zł sumy bilansowej i 164 803 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 125 432 zł sumy bilansowej i 96 348 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 36,13%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 41,54%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 38,89%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 34%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 37 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 53 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania M3 wyniosły 24 688 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 189 491 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 13%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4396 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 24 688 zł w 2024 roku
• 29 084 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 10 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 13% w 2024 roku
• 23% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji M3 wynoszą 189 491 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji M3 wynoszą 123 020 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 56 877 zł, czyli 46% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 52 871 zł, czyli 43% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 13 272 zł, czyli 11% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 123 tys. zł w 2024 roku
• 601 tys. zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja M3 wykazała przychody na poziomie 201 328 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 75 881 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 7427 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 68 454 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,8% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 4232 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 7427 zł w 2024 roku
• 11 659 zł w 2023 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja M3 wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 35% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 20% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 82% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 35% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 20% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 201 323,94
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 123 019,63
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 52 870,54
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 13 271,95
IV. Pozostałe koszty 56 877,14
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 4,38
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 2 427,22
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 7 427,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) 68 454,47

Pełne sprawozdania finansowe organizacji M3 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 330 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 202 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+6 mies. 22 dni
2023
+15 mies. 8 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Dec Magdalena posiada 14 udziałów, które stanowią 27,5% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Dec Mirosław posiada 14 udziałów, które stanowią 27,5% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pawlus Małgorzata posiada 14 udziałów, które stanowią 27,5% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Dec Zbigniew posiada 9 udziałów, które stanowią 17,6% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 21.12.2022) są:
• Dec Magdalena (28% udziałów)
• Pawlus Małgorzata (28% udziałów)
• Dec Mirosław (28% udziałów)

Reprezentacja