SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE WSZYSTKICH CZŁONKÓW ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 1198 zł.
Całkowite koszty wyniosły 11 762 zł.
Strata netto wyniosła 11 761 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 300 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1198 zł w 2025 roku. • 2685 zł w 2024 roku. • 1484 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -2940 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -11 761 zł w 2025 roku. • -9049 zł w 2024 roku. • -30 518 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji GEI PV1 wynosi 61 958 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 326 182 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 15 489 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 61 958 zł w 2025 roku. • 71 770 zł w 2024 roku. • 77 756 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT GEI PV1 wynosi -13 tys. zł.
EBITDA GEI PV1 wynosi -13 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w GEI PV1.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji GEI PV1 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji GEI PV1 wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,10% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
GEI PV1 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla GEI PV1 wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 27 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 27 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 27 tys. zł w 2025 roku. • 31 tys. zł w 2024 roku. • 32 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne GEI PV1 wyniosły
12 960
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów GEI PV1 wyniosła 81 545 zł.
a
ktywa obrotowe to 76 545 zł.
a
ktywa trwałe to 5000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 81 545 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 81 545 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 20 386 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 81 545 zł w 2025 roku. • 93 307 zł w 2024 roku. • 103 094 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -14%.
Marża operacyjna wyniosła -3,239,775%.
Marża netto wyniosła -982%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -809943.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -245.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 81 545 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 738 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 1% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja GEI PV1 wykazała przychody na poziomie 1198 zł.
Organizacja zarobiła -11 761 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -11 761 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja GEI PV1 wykazała zysk netto większy niż 17% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 30% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 17% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 30% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 81 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-81
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−3 mies. 7 dni09-04-2025
2023
−3 mies. 6 dni10-04-2024
2022
−1 mies. 23 dni23-05-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Suski Krzysztof posiada 1110
udziałów,
które stanowią
27.8% firmy.
Fundacja Rodzinna Dabros posiada 850
udziałów,
które stanowią
21.3% firmy.
Budrewicz Artur posiada 840
udziałów,
które stanowią
21.0% firmy.
Popowski Tomasz posiada 600
udziałów,
które stanowią
15.0% firmy.
Maroszek Piotr posiada 600
udziałów,
które stanowią
15.0% firmy.
Największym udziałowcem od 11.10.2024 jest Suski Krzysztof kontrolujący 28% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 28.05.2024 do 11.10.2024
był Suski Krzysztof kontrolując 28% udziałów.
W okresie od 15.11.2022 do 28.05.2024 najwięcej udziałów posiadał Suski Krzysztof. Jego udziały w tym czasie wynosiły 28%.