Organizacja v-Shape Supps osiągnęła 1 006 777 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 001 678 zł. Pozostałe przychody to 5100 zł.
Całkowite koszty wyniosły 952 278 zł.
Zysk netto wyniósł 49 400 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 335 592 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 006 777 zł w 2024 roku. • 79 739 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 16 467 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 49 400 zł w 2024 roku. • -14 378 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji v-Shape Supps wynosi 898 800 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
30 016 zł a 2 516 943 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 298 350 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 898 800 zł w 2024 roku. • 53 160 zł w 2023 roku. • 3750 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT v-Shape Supps wynosi 57 tys. zł.
EBITDA v-Shape Supps wynosi 57 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie v-Shape Supps mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji v-Shape Supps wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji v-Shape Supps wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
v-Shape Supps charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla v-Shape Supps wynosi 18 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 8 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 40 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 8 tys. zł a 40 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 18 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 8 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 40 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
4786
zł.
Koszty operacyjne v-Shape Supps wyniosły
945 136
zł.
Wynagrodzenia stanowią
1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1595 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 4786 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów v-Shape Supps wyniosła 85 374 zł.
a
ktywa obrotowe to 85 374 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 85 374 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 45 352 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 40 021 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 26 791 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 85 374 zł w 2024 roku. • 134 134 zł w 2023 roku. • 5000 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 58%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 123%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 19.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 41 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania v-Shape Supps wyniosły 45 352 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 85 374 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 53%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 15 117 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 45 352 zł w 2024 roku • 143 512 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 17.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 53% w 2024 roku • 107% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja v-Shape Supps wykazała przychody na poziomie 1 006 777 zł.
Organizacja zarobiła 54 120 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4720 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 49 400 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1573 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4720 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja v-Shape Supps wykazała zysk netto większy niż 52% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki".
Organizacja wykazała przychód większy niż 42% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 53% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 52% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 42% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 53% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 155 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 36 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+155
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 mies. 6 dni09-06-2025
2023
+2 mies. 7 dni20-09-2024
2022
+14 mies. 13 dni20-09-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Abou Taan Jean posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Hanna Nathalia posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.