Organizacja AR Developments osiągnęła 1 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6854 zł.
Strata netto wyniosła 6854 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
1047 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -6854 zł w 2023 roku. • -7901 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji AR Developments wynosi 0 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT AR Developments wynosi -7 tys. zł.
EBITDA AR Developments wynosi -7 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1043 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -6854 zł w
2023 roku. • -7897 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1043 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -6854 zł w
2023 roku. • -7897 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji AR Developments. W tym 3 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 18 czerwca 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 18 czerwca 2024 (MSiG nr 117/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG, w tym 3 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 493049. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000966319. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 13.04.2022.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/24198/24/510]
UWAGAMSiG 117/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Poz. 622101. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000966319. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 13.04.2022.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/23336/23/910]
UWAGAMSiG 135/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. AR DEVELOPMENTS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu wykreślić: 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST
UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU
SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących
w skład organu 1 1. EVANS 2. AGATA MARIA
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
2 1. EVANS 2. RYAN JOHN 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. 17.05.2023 R
UCHWAŁA NR 1 ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW
, 3. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU
SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z LIKWIDATORÓW SAMODZIELNIE PRub. Dane likwidatorów 1 1. EVANS 2. AGATA MARIA 3. [ukryto]
2 1. EVANS 2. RYAN JOHN 3. [ukryto]
Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnieniu spółki wpisać: 1. 17.05.2023 R. UCHWAŁA NR
1 ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW , 2. ROZWIĄZANIE
Poz. 34825. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Warszawie.
KRS 0000966319. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 13 kwietnia 2022 r.
[BMSiG-34622/2023]
UWAGAMSiG 134/2023I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Zgromadzenie Wspólników AR Developments Sp. z o.o.
w likwidacji (KRS 0000966319) z siedzibą w Warszawie
uchwałą z dnia 17.05.2023 r. postanowiło rozwiązać Spółkę
i postawić ją w stan likwidacji.
W związku z powyższym wzywa się wierzycieli Spółki AR
Developments Sp. z o.o. w likwidacji, aby zgłosili swe wierzytelności w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia.
Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Spółki pod adresem:
ul. Środkowa 8, 03-430 Warszawa.
Pozostałe obwieszczenia (5) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 381174. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000966319. SYSTEM, wpis do rejestru:
Ł 13.04.2022.
[RDF/600221/24/681]
MSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 17.05.2023 DO 31.12.2023
Poz. 381173. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000966319. SYSTEM, wpis do rejestru:
13.04.2022.
[RDF/600221/24/280]
MSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.05.2024 okres OD
17.05.2023 DO 31.12.2023
Poz. 381172. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000966319. SYSTEM, wpis do rejestru:
13.04.2022.
[RDF/600217/24/313]
MSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
A Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 13.04.2022 DO 31.12.2022
Poz. 381171. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000966319. SYSTEM, wpis do rejestru:
13.04.2022.
[RDF/600217/24/912]
MSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.05.2024 okres OD
13.04.2022 DO 31.12.2022
Poz. 216467. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000966319. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 13.04.2022.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/18067/22/316]
MSiG 79/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 13.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. AR DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
ZIA- MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. ŚRODKOWA nr domu 8 kod
pocztowy 03-430 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
3. Adres poczty elektronicznej KSIEGOWOSC@
QUALITYDOT.PL Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 11.04.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. EVANS 2. AGATA MARIA 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00
PLN 6. NIE 2 1. EVANS 2. RYAN JOHN 3. 7404211885
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00
PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. EVANS 2. AGATA MARIA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. EVANS 2. RYAN JOHN
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 20
Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 1 2. 68
10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA
WŁASNY RACHUNEK 2 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 3 2. 43 39
Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 4 2. 43 34 Z MALOWANIE I SZKLENIE 5 2. 43 33 Z POSADZKARSTWO;
TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN 6 2. 43
32 Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ 7 2. 31
09 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI 8 2. 31 02
Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH 9 2. 68 32
Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
AR Developments nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji AR Developments wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 42,43% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 85,0% w 2023 roku. • 0,15% w 2022 roku. • 0,15% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
AR Developments charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla AR Developments wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne AR Developments wyniosły
6854
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów AR Developments wyniosła 4509 zł.
a
ktywa obrotowe to 4509 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4509 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -12 013 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 16 522 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 12 700 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 9112 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 4509 zł sumy bilansowej i -12 013 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 17 209 zł sumy bilansowej i -2901 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -152%.
Marża operacyjna wyniosła -1 246 154,55%.
Marża netto wyniosła -1 246 154,55%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
106 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
215 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania AR Developments wyniosły 16 522 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4509 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 366,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3588 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 16 522 zł w 2023 roku • 20 110 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
249 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 366% w 2023 roku • 117% w 2022 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji AR Developments wynosi 0,27 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,27 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,05, czyli same środki pieniężne pokrywają 5% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (4509 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (16 522 zł) o 12 013 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
5 tys. zł
17 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 1 tys. zł należności i inne: 4 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,27 zł, z czego 0,05 zł w gotówce.
0,27
płynność bieżąca
0,27
płynność szybka
0,05
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,58 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,27 w 2023 roku • 0,86 w 2022 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji AR Developments wynosi 0 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 0 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza0 dni
firma płaci dostawcom w tym samym czasie, w którym sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - po ilu dniach firma płaci dostawcom: 0 dni
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji AR Developments wynoszą 6854 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 6854 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem7 tys. zł
Usługi obce7 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 7 tys. zł w 2023 roku • 8 tys. zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja AR Developments wykazała przychody na poziomie 1 zł.
Organizacja AR Developments wykazała zysk netto większy niż 27% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 18% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 27% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 18% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 10% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 96% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2023 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2023 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej6 854,40
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce6 854,40
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-6 854,40
D. Pozostałe przychody operacyjne0,55
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-6 853,85
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-6 853,85
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-6 853,85
Pełne sprawozdania finansowe organizacji AR Developments składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 113 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 70 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+113
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−2 mies. 10 dni06-05-2024
2022
+9 mies. 26 dni06-05-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Evans Agata posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Evans Ryan posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 13.04.2022) są: • Evans Agata (50% udziałów) • Evans Ryan (50% udziałów)