Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 57 507 zł.
Strata netto wyniosła 57 507 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -549 311 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -57 507 zł w 2023 roku. • 491 804 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji AM Invest wynosi 499 835 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 777 190 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 3 015 519 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 499 835 zł w 2023 roku. • 3 515 353 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie AM Invest mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji AM Invest wynosi 5,3%. To oznacza, że firma ma szansę 5,3% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Umiarkowane ryzyko zamknięcia sugeruje konieczność monitorowania sytuacji finansowej organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 5,3% w 2023 roku. • 5,3% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji AM Invest wynosi 0,25%. To oznacza, że firma ma szansę 0,25% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,210% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,25% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
AM Invest charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla AM Invest wynosi 74 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 144 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 144 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2022 a 2023 rokiem. Zmiana wynosi 47 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 74 tys. zł w 2023 roku. • 121 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 98 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 144 tys. zł w 2023 roku. • 164 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów AM Invest wyniosła 828 413 zł.
a
ktywa obrotowe to 794 413 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 34 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 828 413 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 444 297 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 384 115 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 150 840 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 828 413 zł w 2023 roku. • 677 573 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -13%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -80 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -111 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania AM Invest wyniosły 384 115 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 828 413 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 46%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 208 347 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 384 115 zł w 2023 roku • 175 769 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 20 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 46% w 2023 roku • 26% w 2022 roku
Organizacja AM Invest wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 13% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż NaN% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 wynosił on NaN%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 438 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 438 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 438 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+438
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+14 mies. 18 dni26-09-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kaczorowska Anna posiada 80
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Książek Marta posiada 80
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Zielonko Marcel posiada 40
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.