Brak danych o wynikach finansowych organizacji Camp & BAU.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Camp & BAU wynosi 5406 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
30 179 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5406 zł w
2023 roku. • 35 585 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Camp & BAU.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Camp & BAU. W tym 4 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 16 maja 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 maja 2024 (MSiG nr 95/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG, w tym 4 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 381633. CAMP & BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ „W LIKWIDACJI”
. KRS 0000928298. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ
GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
21.10.2021.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/2442/24/646]
UWAGAMSiG 95/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 8 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Poz. 449466. CAMP & BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ „W LIKWIDACJI”
. KRS 0000928298. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ
GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
21.10.2021.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/5609/23/581]
UWAGAMSiG 114/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. CAMP
& BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. CAMP & BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ „W LIKWIDACJI”
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu wykreślić: 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY
Z CZŁONKÓW ZARZĄDU UMOCOWANY JEST
DO SAMODZIELNEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. THIENEL 2. THOMAS 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. WEILERT 2. JOHANNA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. 25.05.2023
R. - NOTARIUSZ JULIA WOTEJNIA - BOS, KANCELARIA NOTARIALNA W SULECHOWIE, REPERTORIUM A NUMER 4227/2023 , 3. JEDNOOSOBOWO
PRub. Dane likwidatorów 1 1. THIENEL 2. THOMAS
3. [ukryto]
Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnieniu
spółki wpisać: 1. 25.05.2023 R. - NOTARIUSZ JULIA
WOTEJNIA - BOS, KANCELARIA NOTARIALNA
W SULECHOWIE, REPERTORIUM A NUMER
4227/2023 , 2. ROZWIĄZANIE
Poz. 29518. CAMP & BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ „W LIKWIDACJI” w Sulechowie.
KRS 0000928298. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21 października 2021 r.
[BMSiG-29059/2023]
UWAGAMSiG 114/2023I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Likwidator Spółki Camp & Bau Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji z siedzibą w Sulechowie, wpisanej
do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego,
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, Wydział
VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000928298, zawiadamia, iż w dniu 25 maja 2023 r. Zgromadzenie Wspólników Spółki podjęło Uchwałę w sprawie
rozwiązania Spółki i otwarciu jej likwidacji.
Wzywa się wierzycieli Spółki, aby w terminie trzech miesięcy
od dnia ukazania się ogłoszenia zgłaszali swe wierzytelności
na adres: ul. Odrzańska 60, 66-100 Sulechów.
Poz. 198901. CAMP & BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000928298. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.10.2021.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/3425/22/272]
UWAGAMSiG 74/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 158270. CAMP & BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ „W LIKWIDACJI”
. KRS 0000928298. SYSTEM, wpis do rejestru:
21.10.2021.
[RDF/583537/24/807]
MSiG 52/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.03.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1074750. CAMP & BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000928298. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.10.2021.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/9460/21/974]
MSiG 217/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 21.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CAMP & BAU
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu
1. kraj POLSKA województwo LUBUSKIE powiat
ZIELONOGÓRSKI gmina SULECHÓW miejscowość
SULECHÓW 2. miejscowość SULECHÓW ulica UL.
ODRZAŃSKA nr domu 60 kod pocztowy 66-100
poczta SULECHÓW kraj POLSKA 3. Adres poczty
elektronicznej ELA@BIUROES.PL 4. Adres strony
internetowej ELA@BIUROES.PL Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 29.06.2021R. NOTARIUSZ DARIUSZ
TRACZ KANCELARIA NOTARIALNA W SULECHOWIE REPERTORIUM A NR 5864/2021 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. THIENEL 2. THOMAS
3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 40000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. WEILERT 2. JOHANNA
3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 50000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY Z CZŁONKÓW
ZARZĄDU UMOCOWANY JEST DO SAMODZIELNEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. THIENEL 2. THOMAS 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
2 1. WEILERT 2. JOHANNA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20
Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 1 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 2 2. 55 30 Z POLA KEMPINGOWE (WŁĄCZAJĄC POLA DLA POJAZDÓW KEMPINGOWYCH)
I POLA NAMIOTOWE 3 2. 55 90 Z POZOSTAŁE
ZAKWATEROWANIE 4 2. 43 39 Z WYKONYWANIE
POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 5 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ
i NIESKLASYFIKOWANE 6 2. 47 19 Z POZOSTAŁA
SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 7 2. 52 21
Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA
TRANSPORT LĄDOWY 8 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 9 2. 43 33 Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE
ŚCIAN
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Camp & BAU nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Camp & BAU wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 84,71% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 85,0% w 2023 roku. • 0,29% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Camp & BAU charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Camp & BAU wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 17 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2022 a 2023 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2023 roku. • 4 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 17 tys. zł w 2023 roku. • 17 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Camp & BAU za wybrany rok.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Camp & BAU wyniosła 48 032 zł.
Aktywa obrotowe to 48 032 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 48 032 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 48 032 zł.
Organizacja utrzymuje stałą całkowitą wartość aktywów w czasie.
Równolegle organizacja utrzymuje stały kapitał własny.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 48 032 zł sumy bilansowej i 48 032 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 48 032 zł sumy bilansowej i 48 032 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 48 032 zł.
Brak danych o zobowiązaniach organizacji za ostatnie lata.
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Camp & BAU nie wykazała zobowiązań za ten okres (0 zł).
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Zobowiązania razem
0 zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
Organizacja nie wykazała zobowiązań w tym okresie.
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe (48 032 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 48 032 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
48 tys. zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 48 tys. zł
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
Obsługa długu
Organizacja Camp & BAU nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 48 032 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) wynoszą według bilansu 0 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł48 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka48 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2022, 2023 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2023: bez długu, gotówka 48 tys. zł • 2022: bez długu, gotówka 48 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Struktura kosztów
Organizacja Camp & BAU wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej0 zł
Amortyzacja0 zł
Zużycie materiałów i energii0 zł
Usługi obce0 zł
Podatki i opłaty0 zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł
W latach 2022, 2023 suma kosztów działalności operacyjnej wykazana w sprawozdaniach wynosi 0 zł.
Sprawozdania nie rozbijają kosztów na dodatnie kategorie, dlatego wykres pokazuje samą sumę kosztów działalności operacyjnej.
Organizacja Camp & BAU wykazała zysk netto większy niż 37% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 37% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 23% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej0,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)0,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)0,00
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)0,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Camp & BAU składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 132 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-132
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−4 mies. 12 dni05-03-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Thienel Thomas posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
Weilert Johanna posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
Największym udziałowcem od 21.10.2021 jest Thienel Thomas kontrolujący
80% udziałów.