PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000920375 NIP 1182228582 REGON 389904444

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
18 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
191 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-43 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
132 tys.
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
BLIZNE JASIŃSKIEGO
Adres
UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA, 7
Kod pocztowy
05-082
Rejestracja
2021-09-07
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
karbowskadominika@gmail.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pacemakers osiągnęła 190 681 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 190 681 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 233 559 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 42 878 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 100 652 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 190 681 zł w 2024 roku.
• 471 054 zł w 2023 roku.
• 391 985 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 32 953 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -42 878 zł w 2024 roku.
• 23 627 zł w 2023 roku.
• 23 027 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Pacemakers wynosi 131 839 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 118 069 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 131 839 zł w 2024 roku.
• 433 303 zł w 2023 roku.
• 367 977 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Pacemakers wynosi -43 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Pacemakers wynosi -43 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 34 253 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -42 811 zł w 2024 roku.
• 27 314 zł w 2023 roku.
• 25 695 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 34 253 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -42 811 zł w 2024 roku.
• 27 314 zł w 2023 roku.
• 25 695 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Pacemakers mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń dotyczących organizacji Pacemakers. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 25 września 2024.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 lipca 2025 (MSiG nr 126/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 1287512. PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000920375. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.09.2021. [WA.XIV NS-REJ.KRS/40826/24/898]
    UWAGA MSiG 187/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/40826/24/898 Nr ogłoszenia: 1287512
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2024-07-31 O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Pozostałe obwieszczenia (6) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 610226. PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000920375. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.09.2021. [RDF/736461/25/781]
    MSiG 126/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/736461/25/781 Nr ogłoszenia: 610226
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 610225. PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000920375. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.09.2021. [RDF/736461/25/380]
    MSiG 126/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/736461/25/380 Nr ogłoszenia: 610225
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    D W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 18.06.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1134503. PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000920375. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.09.2021. [RDF/668495/24/295]
    MSiG 165/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/668495/24/295 Nr ogłoszenia: 1134503
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 21.07.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  4. Poz. 1247047. PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000920375. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.09.2021. [RDF/563975/23/309]
    MSiG 194/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/563975/23/309 Nr ogłoszenia: 1247047
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.09.2023 okres OD 01.09.2021 DO 31.12.2022 X V. W P I S Y D O
  5. Poz. 10012. PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000920375. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.09.2021. [WA.XIV NS-REJ.KRS/64886/21/113]
    Rzuć okiem MSiG 4/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/64886/21/113 Nr ogłoszenia: 10012
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. KARCZEWSKI 2. MAKSYMILIAN BARNABA 3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA
  6. Poz. 745767. PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000920375. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.09.2021. [WA.XIV NS-REJ.KRS/44952/21/633]
    MSiG 178/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/44952/21/633 Nr ogłoszenia: 745767
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANI O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O CZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PACEMAKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWSKI ZACHODNI gmina STARE BABICE miejscowość BLIZNE JASIŃSKIEGO 2. miejscowość BLIZNE JASIŃSKIEGO ulica UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA nr domu 7 nr lokalu B kod pocztowy 05-082 poczta STARE BABICE kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej KARBOWSKADOMINIKA@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 01.09.2021 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. PACA 2. DOMINIKA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE 2 1. PACA 2. ADAM ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu S 1 1. PACA 2. DOMINIKA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. PACA 2. ADAM ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWA- - DZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 1 2. 37 ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW 2 2. 38 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE ZBIERANIEM, PRZETWARZANIEM I UNIESZKODLIWIANIEM ODPADÓW; ODZYSK SUROWCÓW 3 2. 62 0 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROAS GRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA 4 2. 63 1 PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ; DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH 5 2. 68 1 KUPNO I SPRZEi DAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 6 2. 68 2 WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 7 2. 72 1 BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH 8 2. 77 1 WYNAJEM I DZIERŻAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 9 2. 77 40 DZIERŻAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ I PODOBNYCH PRODUKTÓW, Z WYŁĄCZENIEM PRAC CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM 0

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Pacemakers nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pacemakers wynosi 0,33%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,33% w 2024 roku.
• 0,75% w 2023 roku.
• 0,41% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Pacemakers charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Pacemakers wynosi 529 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 4 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 529 zł w 2024 roku.
• 12 tys. zł w 2023 roku.
• 9 tys. zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 4 tys. zł w 2023 roku.
• 4 tys. zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 8 tys. zł w 2024 roku.
• 19 tys. zł w 2023 roku.
• 16 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 179 170 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Pacemakers wyniosły 233 491 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 76,7% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 42 831 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 179 170 zł w 2024 roku
• 347 472 zł w 2023 roku
• 264 832 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 2,2 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 76,7% w 2024 roku
• 78,3% w 2023 roku
• 72,3% w 2022 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Pacemakers wyniosła 18 318 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 18 318 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 18 318 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 8776 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9543 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 17 151 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 9626 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 18 318 zł sumy bilansowej i 8776 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 97 287 zł sumy bilansowej i 51 654 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 52 621 zł sumy bilansowej i 28 027 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -234,07%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -488,61%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -22,45%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -22,49%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 139 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 285,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 14,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 14 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Pacemakers wyniosły 9543 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 18 318 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 52,1%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7525 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 9543 zł w 2024 roku
• 45 633 zł w 2023 roku
• 24 594 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 2,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 52% w 2024 roku
• 47% w 2023 roku
• 47% w 2022 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pacemakers ma 9543 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 6445 zł (68%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Poza tym: państwu 3097 zł (32%).
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2024 68% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2022: 32%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2022 i w 2024.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Pacemakers wynosi 1,92 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,92.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,82, czyli same środki pieniężne pokrywają 82% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,4 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (18 318 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (9543 zł) o 8776 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,92 w 2024 roku
• 2,13 w 2023 roku
• 2,14 w 2022 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pacemakers: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 7808 zł. Do tego 6445 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 9543 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2022-2024 organizacja miała też od 4 tys. zł do 8 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2021-2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2021: bez długu, gotówka 0 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2024: bez kosztów odsetek
• 2023: bez kosztów odsetek
• 2022: ponad 1000 razy

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Pacemakers wynosi 2 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 2 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 850 zł, z czego 850 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 2 dni w 2024 roku
• 19 dni w 2023 roku
• 41 dni w 2022 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Pacemakers wynoszą 230 314 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 166 086 zł, czyli 72% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 46 626 zł, czyli 20% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 13 084 zł, czyli 6% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 230 tys. zł w 2024 roku
• 436 tys. zł w 2023 roku
• 365 tys. zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pacemakers wykazała przychody na poziomie 190 681 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1141 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3687 zł w 2023 roku
• 2546 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pacemakers wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 31% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 22% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 3% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 31% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 190 680,00
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 190 680,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 230 313,86
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 4 517,49
III. Usługi obce 46 626,04
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 0,00
V. Wynagrodzenia 166 085,97
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 13 084,36
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -39 633,86
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,54
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 0,54
E. Pozostałe koszty operacyjne 3 177,55
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 3 177,55
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -42 810,87
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 67,47
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 67,47
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -42 878,34
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -42 878,34

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Pacemakers składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 18 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 27 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−27 dni
2023
+6 dni
2022
+2 mies. 14 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Paca Adam posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Paca Dominika posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 07.09.2021) są:
• Paca Adam (50% udziałów)
• Paca Dominika (50% udziałów)

Reprezentacja