PROCUREMENT ADVISORY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000908388 NIP 7011041153 REGON 389291830

Brak dostępnych raportów KRS
icon cil:factory_____ffffff
aktywa
b.d.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
b.d.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
b.d.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. WŁODARZEWSKA, 33
Kod pocztowy
02-384
Rejestracja
2021-06-24
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia dotyczące organizacji Procurement Advisory Services.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 września 2021 (MSiG nr 170/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 715596. PROCUREMENT ADVISORY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000908388. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.06.2021. [WA.XII NS-REJ.KRS/44164/21/948]
    Rzuć okiem MSiG 170/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/44164/21/948 Nr ogłoszenia: 715596
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.08.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. PUZYR 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. ANANICZ 2. JAKUB IGOR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  2. Poz. 439304. PROCUREMENT ADVISORY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000908388. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.06.2021. [WA.XII NS-REJ.KRS/39327/21/417]
    MSiG 126/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/39327/21/417 Nr ogłoszenia: 439304
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PROCUREMENT ADVISORY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. WŁODARZEWSKA nr domu 33 nr lokalu 5 kod pocztowy 02-384 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 18.06.2021 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. FAKTORAMA SPÓŁKA AKCYJNA 3. 146609363 4. 0000775097 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. PUZYR 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 1 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 2 2. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI 3 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 82 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 5 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Procurement Advisory Services nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Faktorama posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.

Reprezentacja


Podobne organizacje do PROCUREMENT ADVISORY SERVICES

OrganizacjaNumer KRS
1
0000001097
2
0000002093
3
0000002624
4
0000003417
5
0000003835
6
0000004042
7
0000004309
8
0000004782
9
0000005922
10
0000005956
11
0000006123
12
0000007188
13
0000008035
14
0000008075
15
0000008457
16
0000008726
17
0000009046
18
0000009515
19
0000009973
20
0000010029
21
0000010075
22
0000010159
23
0000010644
24
0000010964
25
0000011029
26
0000011561
27
0000011738
28
0000012591
29
0000014536
30
0000015546