Usługi elektryczne dla klientów indywidualnych i biznesowych.|Instalacje systemów fotowoltaicznych.|Natychmiastowe usuwanie awarii elektrycznych.|Lokalizacja i naprawa uszkodzeń przewodów.|Działalność na terenie Podkarpacia i całej Polski.
VOLT RMI to firma z siedzibą w Mielcu, specjalizująca się w szerokim zakresie usług elektrycznych oraz instalacjach systemów fotowoltaicznych. Założona przez dwóch absolwentów Elektrotechniki Politechniki Rzeszowskiej, firma łączy wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem, co pozwala jej na konfekcjonowanie usług na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się m.in. kompleksowe usuwanie awarii elektrycznych, przywracanie zasilania oraz lokalizacja uszkodzeń przewodów. Dodatkowo, VOLT RMI wykonuje instalacje fotowoltaiczne, co w obecnych czasach nawiązuje do rosnącej potrzeby wykorzystywania energii odnawialnej. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości, firma angażuje się w ciągły rozwój poprzez szkolenia i kursy związane z nowinkami w branży elektrycznej. VOLT RMI działa nie tylko na lokalnym rynku Mielca, ale także w pobliskich miejscowościach, co czyni ją elastycznym partnerem dla klientów potrzebujących szybkich reakcji na awarie, dostępnych 24 godziny na dobę.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Volt RMI osiągnęła 311 878 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 311 878 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 309 917 zł.
Zysk netto wyniósł 1960 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 62 376 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 311 878 zł w 2025 roku. • 292 094 zł w 2024 roku. • 378 890 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 392 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1960 zł w 2025 roku. • 3119 zł w 2024 roku. • 27 585 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Volt RMI wynosi 290 778 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
19 603 zł a 779 694 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 58 156 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 290 778 zł w 2025 roku. • 280 753 zł w 2024 roku. • 434 142 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Volt RMI wynosi 2 tys. zł.
EBITDA Volt RMI wynosi 2 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Volt RMI.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Volt RMI wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Volt RMI wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Volt RMI charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Volt RMI wynosi 13 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 35 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 tys. zł a 35 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 35 tys. zł w 2025 roku. • 34 tys. zł w 2024 roku. • 33 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
60 103
zł.
Koszty operacyjne Volt RMI wyniosły
309 487
zł.
Wynagrodzenia stanowią
19%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
12 021 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 60 103 zł w 2025 roku • 57 697 zł w 2024 roku • 36 000 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
19% w 2025 roku •
20% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Volt RMI wyniosła 129 967 zł.
a
ktywa obrotowe to 129 967 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 129 967 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 29 942 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 100 025 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 25 993 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 129 967 zł w 2025 roku. • 106 168 zł w 2024 roku. • 101 366 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Volt RMI wyniosły 29 942 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 129 967 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 23%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5988 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 29 942 zł w 2025 roku • 8103 zł w 2024 roku • 6420 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 23% w 2025 roku • 8% w 2024 roku • 6% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Volt RMI wykazała przychody na poziomie 311 878 zł.
Organizacja zarobiła 2390 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 430 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1960 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 86 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 430 zł w 2025 roku • 309 zł w 2024 roku • 2767 zł w 2023 roku