Organizacja Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna osiągnęła 752 670 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 752 667 zł. Pozostałe przychody to 3 zł.
Całkowite koszty wyniosły 571 119 zł.
Zysk netto wyniósł 181 547 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 188 167 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 752 670 zł w 2024 roku. • 772 162 zł w 2023 roku. • 194 761 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 45 387 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 181 547 zł w 2024 roku. • 148 065 zł w 2023 roku. • 100 947 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wynosi 4 905 685 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 129 005 zł a 19 614 483 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 226 421 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 905 685 zł w 2024 roku. • 4 648 590 zł w 2023 roku. • 3 674 259 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wynosi 200 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku. • 0,07% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wynosi 199 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 23 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 981 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 23 tys. zł a 981 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
50 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 199 tys. zł w 2024 roku. • 187 tys. zł w 2023 roku. • 199 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 23 tys. zł w 2024 roku. • 23 tys. zł w 2023 roku. • 6 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 981 tys. zł w 2024 roku. • 944 tys. zł w 2023 roku. • 838 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wyniosły
553 074
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wyniosła 4 932 186 zł.
a
ktywa obrotowe to 304 504 zł.
a
ktywa trwałe to 4 627 682 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 932 186 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 28 565 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 903 621 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 233 047 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 932 186 zł w 2024 roku. • 4 745 130 zł w 2023 roku. • 4 601 527 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 24%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wyniosły 28 565 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 932 186 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7141 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 28 565 zł w 2024 roku • 23 056 zł w 2023 roku • 414 019 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2024 roku • 0% w 2023 roku • 9% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wykazała przychody na poziomie 752 670 zł.
Organizacja zarobiła 199 514 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 17 967 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 181 547 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4492 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 17 967 zł w 2024 roku • 14 985 zł w 2023 roku • 10 013 zł w 2022 roku
Organizacja Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna wykazała zysk netto większy niż 83% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 82% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 75% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 11% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 134 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 280 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+134
dni względem terminu
0
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 10 dni21-04-2026
2023
+10 dni25-07-2024
2022
+6 mies. 27 dni07-02-2024
2021
+1 mies. 9 dni23-11-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Grajewski Paweł posiada 900
udziałów,
które stanowią
20.3% firmy.
Sznuk Łukasz posiada 500
udziałów,
które stanowią
11.3% firmy.
Największym udziałowcem od 25.06.2022 jest Grajewski Paweł kontrolujący 20% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 07.12.2021 do 25.06.2022
był Grajewski Paweł kontrolując 42% udziałów.
W okresie od 27.05.2021 do 07.12.2021 najwięcej udziałów posiadał Mzuri. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.