RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000898575 NIP 8822137539 REGON 388905683

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
174 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
536 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
46 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
638 tys.
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
BIELAWA
Adres
UL. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, 39
Kod pocztowy
58-260
Rejestracja
2021-05-11
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Relax Lures osiągnęła 535 824 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 523 474 zł. Pozostałe przychody to 12 350 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 489 821 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 46 003 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 330 587 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 535 824 zł w 2023 roku.
• 205 237 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 7790 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 46 003 zł w 2023 roku.
• 38 213 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Relax Lures wynosi 637 928 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 100 041 zł a 1 331 293 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 300 286 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 637 928 zł w 2023 roku.
• 354 466 zł w 2022 roku.
• 37 356 zł w 2021 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Relax Lures mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń dotyczących organizacji Relax Lures. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 12 września 2025.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 września 2025 (MSiG nr 177/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 1246556. RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000898575. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.05.2021. [WR.IX NS-REJ.KRS/13362/25/268]
    UWAGA MSiG 177/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/13362/25/268 Nr ogłoszenia: 1246556
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O 1 1. KOWALCZYK 2. WIESŁAWA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2025-07-23
Pozostałe obwieszczenia (6) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 41860. RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000898575. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.05.2021. [RDF/693091/25/707]
    MSiG 14/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/693091/25/707 Nr ogłoszenia: 41860
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  2. Poz. 41859. RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000898575. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.05.2021. [RDF/693091/25/306]
    MSiG 14/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/693091/25/306 Nr ogłoszenia: 41859
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.01.2025 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 :
  3. Poz. 41858. RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000898575. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.05.2021. [RDF/693090/25/985]
    MSiG 14/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/693090/25/985 Nr ogłoszenia: 41858
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 11.05.2021 DO 31.12.2021
  4. Poz. 41857. RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000898575. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.05.2021. [RDF/693090/25/584]
    MSiG 14/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/693090/25/584 Nr ogłoszenia: 41857
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.01.2025 okres OD 11.05.2021 DO 31.12.2021
  5. Poz. 723265. RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000898575. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.05.2021. [RDF/630463/24/480]
    MSiG 136/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/630463/24/480 Nr ogłoszenia: 723265
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  6. Poz. 295304. RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000898575. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA- -FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.05.2021. [WR.IX NS-REJ.KRS/8963/21/611]
    MSiG 95/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/8963/21/611 Nr ogłoszenia: 295304
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANI CZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. RELAX LURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres pod miotu 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat DZIERŻONIOWSKI gmina BIELAWA miejscowość BIELAWA 2. miejscowość BIELAWA ulica UL. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO nr domu 39 kod pocztowy 58-260 poczta BIELAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 01.05.2021 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KOWALCZYK 2. WIESŁAWA 3. [ukryto] 5. 200 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 10.000,00 ZŁ (DZIESIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) 6. NIE 2 1. KOWALCZYK 2. DANIEL ARTHUR 3. [ukryto] 5. 450 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 22.500,00 ZŁ (DWADZIEŚCIA DWA TYSIĄCE PIĘĆSET ZŁOTYCH) 6. NIE 3 1. KOWALCZYK 2. ARTHUR PETER 3. [ukryto] 5. 350 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 17.500,00 ZŁ (SIEDEMNAŚCIE TYSIĘCY PIĘĆSET ZŁOTYCH) 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 50000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOWALCZYK 2. DANIEL ARTHUR 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KOWALCZYK 2. WIESŁAWA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 9 Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA 1 2. 32 30 Z PRODUKCJA SPRZĘTU SPORTOWEGO 2 2. 32 99 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 3 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 4 2. 77 21 Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA SPRZĘTU REKREACYJNEGO I SPORTOWEGO 5 2. 77 33 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY 6 2. 77 40 Z DZIERŻAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ I PODOBNYCH PRODUKTÓW, Z WYŁĄCZENIEM PRAC CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Relax Lures nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Relax Lures wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,15% w 2023 roku.
• 0,09% w 2022 roku.
• 0,09% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Relax Lures charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Relax Lures wynosi 21 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 47 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 8 tys. zł a 47 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 8 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 21 tys. zł w 2023 roku.
• 13 tys. zł w 2022 roku.
• 5 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 8 tys. zł w 2023 roku.
• 6 tys. zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 47 tys. zł w 2023 roku.
• 31 tys. zł w 2022 roku.
• 18 tys. zł w 2021 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Relax Lures wyniosły 469 737 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Relax Lures wyniosła 174 203 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 174 203 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 174 203 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 134 216 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 39 987 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 62 101 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 42 108 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 174 203 zł sumy bilansowej i 134 216 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 91 903 zł sumy bilansowej i 88 213 zł kapitału własnego w 2022 roku.
• 50 000 zł sumy bilansowej i 50 000 zł kapitału własnego w 2021 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26,41%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 34,28%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 10,27%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 8,59%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 12 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 10 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Relax Lures wyniosły 39 987 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 174 203 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 23%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 36 297 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 39 987 zł w 2023 roku
• 3690 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 11,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 23% w 2023 roku
• 4% w 2022 roku
• 0% w 2021 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Relax Lures wynoszą 174 203 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 111 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie. Wskaźnik za ten okres jest liczony od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje przychodów ze sprzedaży - wartość wychodzi zaniżona i nie jest wprost porównywalna z wartościami liczonymi od przychodów ze sprzedaży.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 111 dni w 2023 roku
• 0 dni w 2022 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Relax Lures wynoszą 469 737 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 466 742 zł, czyli 99% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 2995 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 470 tys. zł w 2023 roku
• 155 tys. zł w 2022 roku
• 0 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Relax Lures wykazała przychody na poziomie 535 824 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 50 553 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 4550 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 46 003 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 366 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 4550 zł w 2023 roku
• 4184 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Relax Lures wykazała zysk netto większy niż 56% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 42% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 31% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 69% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 42% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 31% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 523 474,08
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 469 737,20
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 2 994,86
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 0,00
IV. Pozostałe koszty 466 742,34
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 12 349,96
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 15 533,96
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 4 550,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 46 002,88

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Relax Lures składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 451 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 17 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2023
−17 dni
2022
+18 mies. 9 dni
2021
+27 mies. 12 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kowalczyk Daniel posiada 450 udziałów, które stanowią 45% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kowalczyk Arthur posiada 350 udziałów, które stanowią 35% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kowalczyk Wiesława posiada 200 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 11.05.2021 jest Kowalczyk Daniel kontrolujący 45% udziałów.

Reprezentacja