Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Flame wynosi 97 281 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
22 876 zł a 211 364 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 97 281 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Flame wynosi 17 tys. zł.
EBITDA Flame wynosi 17 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 16 738 zł w
2021 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 16 738 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Flame. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 24 stycznia 2025.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 24 stycznia 2025 (MSiG nr 16/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 3557. FLAME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stargardzie. KRS 0000895218. SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 21 kwietnia 2021 r., sygn. akt SZ XIII Ns-Rej.
KRS 16740/24/438.
[BMSiG-3192/2025]
UWAGAMSiG 16/2025IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
Sygn. sprawy: BMSiG-3192/2025Nr ogłoszenia: 3557
Treść obwieszczeniaZwiń treść obwieszczenia
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział
Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza
o wszczęciu postępowania o rozwiązanie podmiotu wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru
Sądowego bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego wobec FLAME Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Stargardzie, numer KRS 895218. Ostatni
ujawniony w Rejestrze adres siedziby to: ul. Podleśna nr 14,
73-110 Stargard.
Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes
mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu
z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia.
W przypadku stwierdzenia, że FLAME Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością z siedzibą w Stargardzie nie posiada
zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności,
sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez
przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić
jego wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (4) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 63642. FLAME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000895218. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.04.2021.
[RDF/466383/23/866]
MSiG 23/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 21.04.2021 DO 31.12.2021
Poz. 63641. FLAME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000895218. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.04.2021.
[RDF/466383/23/465]
MSiG 23/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 21.04.2021 DO 31.12.2021
Poz. 63640. FLAME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000895218. SYSTEM, wpis do rejestru: 21.04.2021.
[RDF/466383/23/64]
MSiG 23/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.01.2023 okres OD
21.04.2021 DO 31.12.2021
Poz. 245307. FLAME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000895218. SĄD
REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE,
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 21.04.2021.
[SZ.XIII NS-REJ.KRS/8360/21/802]
MSiG 82/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 21.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. FLAME SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
powiat STARGARDZKI gmina STARGARD miejscowość STARGARD 2. miejscowość STARGARD ulica
UL. PODLEŚNA nr domu 14 kod pocztowy 73-110
poczta STARGARD kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 15.04.2021 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. WOJNAROWSKI 2. THOMAS 3. [ukryto] 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 9500,00 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. WOJNAROWSKI 2. THOMAS 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 25 99
Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH GOTOWYCH
WYROBÓW METALOWYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 23 20 Z PRODUKCJA
WYROBÓW OGNIOTRWAŁYCH 2 2. 23 70 Z CIĘCIE,
FORMOWANIE I WYKAŃCZANIE KAMIENIA 3 2. 25
11 Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH
I ICH CZĘŚCI 4 2. 25 21 Z PRODUKCJA GRZEJNIKÓW I KOTŁÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA
5 2. 25 29 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ZBIORNIKÓW, CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH
6 2. 25 62 Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH 7 2. 28 21 Z PRODUKCJA PIECÓW, PALENISK I PALNIKÓW PIECOWYCH 8 2. 43
22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH 9 2. 46 74 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU
I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO
S
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Flame w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Flame wynosi 0,20%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2021 roku. • 0,15% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Flame charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Flame wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 636 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 636 zł a 11 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 4 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 636 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 11 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Flame wyniosły
4462 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Flame wyniosła 30 757 zł.
Aktywa obrotowe to 30 757 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 25 224 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 25 224 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 30 757 zł sumy bilansowej i 25 224 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 49,5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 60,36%.
Marża operacyjna wyniosła 78,95%.
Marża netto wyniosła 71,81%.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 30 757 zł.
Brak danych o zobowiązaniach organizacji za ostatnie lata.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja Flame nie wykazała zobowiązań za ten okres (0 zł).
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.
Zobowiązania razem
0 zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
Organizacja nie wykazała zobowiązań w tym okresie.
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe organizacji Flame wynoszą 30 757 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
31 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, dlatego wykres pokazuje same środki firmy - bez poziomu zobowiązań do porównania.
Obsługa długu
Organizacja Flame nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)0 zł
Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu) - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił: • 0 dni w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Flame wynoszą 4378 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 2321 zł, czyli 53% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 2057 zł, czyli 47% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej4 tys. zł
Usługi obce2 tys. zł · 53%
Zużycie materiałów i energii2 tys. zł · 47%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 4 tys. zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Flame wykazała przychody na poziomie 21 200 zł.
Organizacja zarobiła 16 738 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1514 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 15 224 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1514 zł w 2021 roku
Organizacja Flame wykazała zysk netto większy niż 42% organizacji z branży "Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 21% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 49% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:21 200,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów21 200,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej4 377,83
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii2 056,83
III. Usługi obce2 321,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)16 822,17
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne83,86
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne83,86
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)16 738,31
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)16 738,31
J. Podatek dochodowy1 514,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)15 224,31
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Flame składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 101 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 101 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+101
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
+3 mies. 11 dni24-01-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie