SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Automatyzacja zarządzania wydarzeniami|Stworzenie formularzy rejestracyjnych dla uczestników|Zarządzanie płatnościami oraz generowanie faktur|Komunikacja z uczestnikami przez e-mail i SMS|Analiza danych i statystyk dotyczących wydarzeń
Event UI to platforma stworzona z myślą o efektywnym zarządzaniu wydarzeniami. Organizatorzy eventów mogą skorzystać z innowacyjnych narzędzi, które automatyzują procesy związane z planowaniem, obsługą oraz analizą wydarzeń. Zespół Event UI składa się z doświadczonych menedżerów eventowych oraz specjalistów IT, którzy połączenie swoich umiejętności włożyli w stworzenie narzędzia dostosowanego do potrzeb użytkowników. Kluczowym atutem platformy jest intuicyjny interfejs oraz możliwość łatwego dostępu do zgromadzonych danych o uczestnikach oraz organizowanym wydarzeniu. Użytkownicy mogą stworzyć formularze rejestracyjne, zarządzać płatnościami, wysyłać powiadomienia do uczestników oraz generować statystyki dotyczące wydarzenia. Dzięki prostemu 7-etapowemu procesowi użytkownicy mogą szybko zebrać i zorganizować niezbędne informacje, co pozwala im skoncentrować się na innych aspektach organizacji wydarzenia. Platforma umożliwia również tworzenie dedykowanych stron wydarzeń, co dodatkowo zwiększa profesjonalizm organizowanych eventów.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Event UI osiągnęła 154 504 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 137 429 zł. Pozostałe przychody to 17 075 zł.
Całkowite koszty wyniosły 114 641 zł.
Zysk netto wyniósł 22 787 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 30 901 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 154 504 zł w 2025 roku. • 414 783 zł w 2024 roku. • 373 595 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 4557 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 22 787 zł w 2025 roku. • 168 785 zł w 2024 roku. • 28 189 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Event UI wynosi 375 075 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
180 924 zł a 964 928 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 75 015 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 375 075 zł w 2025 roku. • 1 115 495 zł w 2024 roku. • 399 063 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Event UI.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Event UI wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Event UI wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Event UI charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Event UI wynosi 26 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 84 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 84 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 34 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 12 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 84 tys. zł w 2025 roku. • 72 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Event UI wyniosły
99 311
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 51 381 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
15% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Event UI wyniosła 493 275 zł.
a
ktywa obrotowe to 493 275 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 493 275 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 241 232 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 252 043 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 98 655 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 493 275 zł w 2025 roku. • 242 762 zł w 2024 roku. • 112 122 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża operacyjna wyniosła 28%.
Marża netto wyniosła 15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Event UI wyniosły 252 043 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 493 275 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 51%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 50 409 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 252 043 zł w 2025 roku • 24 317 zł w 2024 roku • 62 463 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 51% w 2025 roku • 10% w 2024 roku • 56% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Event UI wykazała przychody na poziomie 154 504 zł.
Organizacja zarobiła 25 140 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2353 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 22 787 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 471 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2353 zł w 2025 roku • 10 802 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Event UI wykazała zysk netto większy niż 61% organizacji z branży "Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność".
Organizacja wykazała przychód większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 61% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 46% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 104 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-104
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−5 mies. 2 dni13-02-2025
2023
−3 mies.16-04-2024
2022
−1 mies. 9 dni06-06-2023
2021
−5 mies. 1 dni17-05-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wójcik Maciej posiada 90
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Wójcik Izabela posiada 10
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.
Największym udziałowcem od 22.08.2023 jest Wójcik Maciej kontrolujący 90% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 14.01.2022 do 22.08.2023
był Wójcik Maciej kontrolując 90% udziałów.
W okresie od 13.04.2021 do 14.01.2022 najwięcej udziałów posiadał Wójcik Maciej. Jego udziały w tym czasie wynosiły 90%.