SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W JEJ IMIENIU UPOWAŻNIENI SĄ: A) PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE; B) KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE
Organizacja Recap SPV 8 osiągnęła 3352 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3352 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 205 916 zł.
Strata netto wyniosła 202 564 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 838 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3352 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -50 641 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -202 564 zł w 2024 roku. • -8965 zł w 2023 roku. • -11 128 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Recap SPV 8 wynosi 2235 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 8381 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 559 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2235 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Recap SPV 8 wynosi -250 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Recap SPV 8 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Recap SPV 8 wynosi 2,58%. To oznacza, że firma ma szansę 2,58% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,442% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,58% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Recap SPV 8 wynosi 0,40%. To oznacza, że firma ma szansę 0,40% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,085% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,40% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Recap SPV 8 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Recap SPV 8 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Recap SPV 8 wyniosły
253 124
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Recap SPV 8 wyniosła 186 730 603 zł.
a
ktywa obrotowe to 186 674 961 zł.
a
ktywa trwałe to 55 642 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 186 730 603 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 186 955 946 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -225 343 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 46 682 651 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 186 730 603 zł w 2024 roku. • 15 765 zł w 2023 roku. • 11 851 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 90%.
Marża operacyjna wyniosła -7,451%.
Marża netto wyniosła -6,042%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1862.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1510.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Recap SPV 8 wyniosły 186 955 946 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 186 730 603 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 100%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 46 738 987 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 186 955 946 zł w 2024 roku • 38 544 zł w 2023 roku • 25 664 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 100% w 2024 roku • 244% w 2023 roku • 217% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Recap SPV 8 wykazała przychody na poziomie 3352 zł.
Organizacja zarobiła -155 057 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 47 507 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -202 564 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -31% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 11 877 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 47 507 zł w 2024 roku • 2103 zł w 2023 roku • 2610 zł w 2022 roku