Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Vilar wynosi 659 275 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
146 146 zł a 1 048 643 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
132 466 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 659 275 zł w
2024 roku. • 244 580 zł w
2023 roku. • 394 344 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Vilar wynosi 84 tys. zł.
EBITDA Vilar wynosi 84 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
8229 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 83 712 zł w
2024 roku. • 21 552 zł w
2023 roku. • 67 254 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
8229 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 83 712 zł w
2024 roku. • 21 552 zł w
2023 roku. • 67 254 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Vilar mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji Vilar.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 maja 2025 (MSiG nr 95/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 394635. VILAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000884041. SĄD
REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 15.02.2021.
[LU.VI NS-REJ.KRS/12050/25/771]
Rzuć okiemMSiG 95/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. HORBATENKO 2. LARYSA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 ZŁ 6. NIE
wpisać: 2 1. PAWŁOWSKI 2. JANUSZ PIOTR
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 ZŁ 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 2. 96 02 Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI
KOSMETYCZNE
Poz. 151247. VILAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000884041. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.02.2021.
[RDF/582933/24/795]
MSiG 50/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 15.02.2021 DO 31.12.2021
Poz. 151246. VILAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000884041. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.02.2021.
[RDF/582933/24/394]
MSiG 50/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.02.2024 okres OD
15.02.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1022542. VILAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000884041. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.02.2021.
D [RDF/548362/23/516]
Rzuć okiemMSiG 167/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 83440. VILAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000884041. SĄD
REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 15.02.2021.
[LU.VI NS-REJ.KRS/4745/21/285]
MSiG 36/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 15.02.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. VILAR SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo LUBELSKIE powiat CHEŁM
gmina CHEŁM miejscowość CHEŁM 2. miejscowość CHEŁM ulica UL. LITEWSKA nr domu 27
kod pocztowy 22-100 poczta CHEŁM kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 02.02.2021
R Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. HORBATENKO 2. VIKTOR 3. [ukryto] 5. 50
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 ZŁ
6. NIE 2 1. HORBATENKO 2. LARYSA 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. HORBATENKO 2. VIKTOR 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 41
Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 1 2. 23
62 Z PRODUKCJA WYROBÓW BUDOWLANYCH
Z GIPSU 2 2. 47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 2. 47 52 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH,
FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 47 53 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA DYWANÓW, CHODNIKÓW I INNYCH
POKRYĆ PODŁOGOWYCH ORAZ POKRYĆ ŚCIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH 5 2. 47 78 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
6 2. 53 20 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA 7 2. 86 90 A DZIAŁALNOŚĆ
FIZJOTERAPEUTYCZNA 8 2. 96 02 Z FRYZJERSTWO
I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Vilar nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vilar wynosi 0,23%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,23% w 2024 roku. • 0,26% w 2023 roku. • 0,29% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Vilar charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Vilar wynosi 26 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 69 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 69 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 26 tys. zł w 2024 roku. • 14 tys. zł w 2023 roku. • 15 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku. • 3 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 69 tys. zł w 2024 roku. • 42 tys. zł w 2023 roku. • 36 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
26 093 zł.
Koszty operacyjne Vilar wyniosły
239 647 zł.
Wynagrodzenia stanowią
10,9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
5288 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 26 093 zł w 2024 roku • 6052 zł w 2023 roku • 10 230 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
4,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
10,9% w 2024 roku •
5,8% w 2023 roku •
24,4% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Vilar wyniosła 252 416 zł.
Aktywa obrotowe to 252 416 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 252 416 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 196 737 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 55 680 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 64 167 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 46 940 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 252 416 zł sumy bilansowej i 196 737 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 164 208 zł sumy bilansowej i 121 113 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 124 082 zł sumy bilansowej i 102 857 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 38,44%.
Marża operacyjna wyniosła 25,89%.
Marża netto wyniosła 23,39%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
9,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
10,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
16 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
14,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Vilar wyniosły 55 680 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 252 416 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22,1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 17 227 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 55 680 zł w 2024 roku • 43 096 zł w 2023 roku • 21 226 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2024 roku • 26% w 2023 roku • 17% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Vilar ma 55 680 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 44 475 zł (80%).
Poza tym: państwu 11 205 zł (20%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
56 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
80%
20%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
44 tys. zł
80%
Państwo
podatki, cła i ZUS
11 tys. zł
20%
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 80% (w 2021: 42%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2021 i w 2024.
W roku 2020 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Vilar wynosi 4,53 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 4,53.
Płynność gotówkowa wynosi 0,77, czyli same środki pieniężne pokrywają 77% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 2,14 miesiąca.
gotówka od ręki: 43 tys. zł należności i inne: 210 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 4,53 zł, z czego 0,77 zł w gotówce.
4,53
płynność bieżąca
0,77
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 4,53 w 2024 roku • 3,81 w 2023 roku • 5,85 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja Vilar nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 42 608 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 609 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 137,5 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 55 680 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł43 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka43 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 609 zł. Zysk operacyjny pokrywa je 137,5 raza.
W latach 2020-2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: bez długu, gotówka 43 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 26 tys. zł • 2022: bez długu, gotówka 75 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: 137,5 raza • 2023: 193,4 raza • 2022: 635,8 raza
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Vilar wynosi 111 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 68 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 43 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 98 251 zł, z czego 98 251 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza43 dni
firma płaci dostawcom 43 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
111 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 111 dni
68 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 68 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 111 dni w 2024 roku • 78 dni w 2023 roku • 57 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Vilar wynoszą 239 647 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 156 273 zł, czyli 65% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 50 880 zł, czyli 21% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 21 959 zł, czyli 9% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej240 tys. zł
Pozostałe koszty rodzajowe156 tys. zł · 65%
Usługi obce51 tys. zł · 21%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)22 tys. zł · 9%
Zużycie materiałów i energii6 tys. zł · 3%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia4 tys. zł · 2%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 240 tys. zł w 2024 roku • 104 tys. zł w 2023 roku • 49 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty rodzajowe, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Vilar wykazała przychody na poziomie 323 358 zł.
Organizacja zarobiła 83 103 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7479 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 75 624 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
705 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7479 zł w 2024 roku • 3183 zł w 2023 roku • 6070 zł w 2022 roku
Organizacja Vilar wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 66% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 35% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 39% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 24% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:323 358,26
– od jednostek powiązanych92,23
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów323 358,26
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej239 646,54
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii6 400,39
III. Usługi obce50 879,97
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia21 958,77
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)4 134,20
VII. Pozostałe koszty rodzajowe156 273,21
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)83 711,72
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)83 711,72
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe608,74
I. Odsetki, w tym: (+1)608,74
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)83 102,98
J. Podatek dochodowy7 479,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)75 623,98
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Vilar składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 305 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 176 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+305
dni względem terminu
0
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+5 mies. 26 dni07-01-2026
2023
+18 mies. 1 dzień07-01-2026
2022
+2 dni17-07-2023
2021
+16 mies. 22 dni29-02-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie