SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji TC2 wynosi 768 592 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
301 731 zł a 2 585 311 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
184 932 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 768 592 zł w
2023 roku. • 1 050 723 zł w
2022 roku. • 398 728 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT TC2 wynosi 180 tys. zł.
EBITDA TC2 wynosi 228 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
90 056 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 179 699 zł w
2023 roku. • 271 601 zł w
2022 roku. • -412 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
114 181 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 227 950 zł w
2023 roku. • 307 790 zł w
2022 roku. • -412 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie TC2 mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji TC2.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 sierpnia 2024 (MSiG nr 160/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1062311. TC2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000882404. SYSTEM,
wpis do rejestru: 05.02.2021.
[RDF/661850/24/323]
MSiG 160/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.07.2024 okres O
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 976874. TC2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000882404. SYSTEM,
wpis do rejestru: 05.02.2021.
[RDF/542911/23/267]
MSiG 164/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1113693. TC2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000882404. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.02.2021.
[RDF/452286/22/850]
MSiG 214/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 05.02.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1113692. TC2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000882404. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.02.2021.
[RDF/452286/22/449]
MSiG 214/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 05.02.2021 DO 31.12.2021
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 1113691. TC2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000882404. SYSTEM,
wpis do rejestru: 05.02.2021.
[RDF/452286/22/48]
MSiG 214/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 17.10.2022 okres OD
05.02.2021 DO 31.12.2021
Poz. 67050. TC2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000882404. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
05.02.2021.
[WR.IX NS-REJ.KRS/1564/21/111]
MSiG 29/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 05.02.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. TC2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
WOŁOWSKI gmina BRZEG DOLNY miejscowość
BRZEG DOLNY 2. miejscowość BRZEG DOLNY
ulica UL. HENRYKA SIENKIEWICZA nr domu 19 kod
pocztowy 56-120 poczta BRZEG DOLNY kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 20.01.2021
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. CZECH 2. TOMASZ KRZYSZTOF 3. [ukryto]
5. 99 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.950,00
ZŁ (CZTERY TYSIĄCE DZIEWIĘĆSET PIĘĆDZIESIĄT
ZŁOTYCH) 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. CZECH 2. TOMASZ
KRZYSZTOF 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 20
Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 1 2. 41
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE
SPECJALISTYCZNE 3 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
TC2 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TC2 wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,115% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2023 roku. • 0,29% w 2022 roku. • 0,52% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
TC2 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla TC2 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 133 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 133 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 30 tys. zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 133 tys. zł w 2023 roku. • 127 tys. zł w 2022 roku. • 109 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne TC2 wyniosły
72 928 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów TC2 wyniosła 2 259 220 zł.
Aktywa trwałe to 2 235 625 zł.
Aktywa obrotowe to 23 595 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 259 220 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 667 180 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 592 040 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 503 817 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 61 788 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 259 220 zł sumy bilansowej i 667 180 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 2 283 876 zł sumy bilansowej i 636 034 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 3 266 854 zł sumy bilansowej i 543 603 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1,38%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4,67%.
Marża operacyjna wyniosła 71,13%.
Marża netto wyniosła 12,33%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
16 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania TC2 wyniosły 1 592 040 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 259 220 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 70,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 565 605 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 592 040 zł w 2023 roku • 1 647 843 zł w 2022 roku • 2 723 251 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
6,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 70% w 2023 roku • 72% w 2022 roku • 83% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja TC2 ma 1 592 040 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 1 425 288 zł (90%).
Poza tym: państwu 8957 zł (poniżej 1%).
Pozostali, 157 796 zł (10%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Z całości 1 299 760 zł (82%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
1,6 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
90%
Państwo
podatki, cła i ZUS
9 tys. zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
1,4 mln zł
90%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
158 tys. zł
10%
W roku 2023 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 90% (w 2021: 78%).
W roku 2020 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji TC2 wynosi 0,08 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,08.
Płynność gotówkowa wynosi 0,08, czyli same środki pieniężne pokrywają 8% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 3,88 miesiąca.
Aktywa obrotowe (23 595 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (292 280 zł) o 268 685 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
24 tys. zł
292 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 24 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,08 zł, z czego 0,08 zł w gotówce.
0,08
płynność bieżąca
0,08
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,08 w 2023 roku • 0 w 2022 roku • 0,79 w 2021 roku
Obsługa długu
Dług organizacji TC2 wobec banków i pożyczkodawców: 1 425 288 zł, gotówka: 23 595 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 1 401 692 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 137 561 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 1,3 raza - odsetki pokryte z małym zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Spłata długu netto z EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) zajęłaby ok. 6,1 roku - długo.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 1 592 040 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 1,4 mln zł
0 zł1,4 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców1,4 mln zł
gotówka24 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z małym zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
0136+
Koszty odsetek: 138 tys. zł. Zysk operacyjny pokrywa je 1,3 raza.
Spłata długu netto z EBITDA: ok. 6,1 roku - długo.
Dług maleje w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2023: 1,4 mln zł • 2022: 1,6 mln zł • 2021: 1,9 mln zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: 1,3 raza • 2022: 1,7 raza • 2021: strata operacyjna
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji TC2 wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 0 dni, bo obie strony są zerowe - nie opisuje ona terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza0 dni
obie strony zerowe - luka nie opisuje tu terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
rotacja zobowiązań (DPO): 0 dni - brak zobowiązań wobec dostawców albo kwota znikoma wobec kosztów
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): 0 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2023 roku • 0 dni w 2022 roku
Oś wykresu jest przycięta do 150 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zobowiązań (DPO): 17 034 dni w 2021 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji TC2 wynoszą 65 019 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to amortyzacja: 48 252 zł, czyli 74% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 10 051 zł, czyli 15% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 6716 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej65 tys. zł
Amortyzacja48 tys. zł · 74%
Podatki i opłaty10 tys. zł · 15%
Usługi obce7 tys. zł · 10%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 65 tys. zł w 2023 roku • 51 tys. zł w 2022 roku • 412 zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2023 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: amortyzacja, podatki i opłaty, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja TC2 wykazała przychody na poziomie 252 627 zł.
Organizacja zarobiła 35 917 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4770 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 31 147 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13,3% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
4720 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4770 zł w 2023 roku • 9490 zł w 2022 roku
Organizacja TC2 wykazała zysk netto większy niż 58% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 63% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 41% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:252 624,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów252 624,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej65 018,67
I. Amortyzacja48 251,64
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce6 716,03
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)10 051,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)187 605,33
D. Pozostałe przychody operacyjne2,52
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne7 909,08
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne7 909,08
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)179 698,77
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe143 782,19
I. Odsetki, w tym: (+1)137 560,71
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne6 221,48
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)35 916,58
J. Podatek dochodowy4 770,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)31 146,58
Pełne sprawozdania finansowe organizacji TC2 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dzień po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 1 dzień po terminie.
średnie opóźnienie
+1
dzień względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+1 dzień16-07-2024
2022
w terminie15-07-2023
2021
+3 dni18-10-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Czech Tomasz posiada 99 udziałów, które stanowią 99% firmy.
Pozostałe 1% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 05.02.2021 jest Czech Tomasz kontrolujący
99% udziałów.