SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Energy Flow osiągnęła 485 040 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 97 652 zł. Pozostałe przychody to 387 388 zł.
Całkowite koszty wyniosły -300 900 zł.
Zysk netto wyniósł 398 552 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 97 008 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 485 040 zł w 2024 roku. • 147 909 zł w 2023 roku. • 162 754 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 79 710 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 398 552 zł w 2024 roku. • -94 619 zł w 2023 roku. • -122 845 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Energy Flow wynosi 1 917 570 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 5 579 733 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 383 514 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 917 570 zł w 2024 roku. • 98 606 zł w 2023 roku. • 108 502 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Energy Flow mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Energy Flow wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Energy Flow wynosi 0,24%. To oznacza, że firma ma szansę 0,24% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,036% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,24% w 2024 roku. • 0,93% w 2023 roku. • 1,11% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Energy Flow charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Energy Flow wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 80 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 80 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 8 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 80 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku. • 7 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
8159
zł.
Koszty operacyjne Energy Flow wyniosły
69 477
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1632 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 8159 zł w 2024 roku • 89 687 zł w 2023 roku • 106 546 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2024 roku •
41% w 2023 roku •
38% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Energy Flow wyniosła 29 426 zł.
a
ktywa obrotowe to 29 426 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 29 426 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -100 827 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 130 253 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5885 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 29 426 zł w 2024 roku. • 80 510 zł w 2023 roku. • 93 094 zł w 2022 roku.