Organizacja Endopharm osiągnęła 129 145 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 129 145 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 264 633 zł.
Strata netto wyniosła 135 488 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 43 048 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 129 145 zł w 2022 roku. • 17 531 zł w 2021 roku. • 155 298 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -45 163 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -135 488 zł w 2022 roku. • -104 933 zł w 2021 roku. • -1 696 937 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Endopharm wynosi 86 096 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 322 861 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 28 699 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 86 096 zł w 2022 roku. • 11 687 zł w 2021 roku. • 103 532 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Endopharm wynosi 32 tys. zł.
EBITDA Endopharm wynosi 39 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Endopharm.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2022 roku. • 0 os. w 2021 roku. • 6 os. w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Endopharm wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,483% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2022 roku. • 2,90% w 2021 roku. • 2,90% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Endopharm wynosi 5,3%. To oznacza, że firma ma szansę 5,3% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,730% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 5,3% w 2022 roku. • 10,3% w 2021 roku. • 5,1% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Endopharm charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 3 poziomy w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Endopharm wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5 tys. zł w 2022 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku. • 6 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Endopharm wyniosły
96 961
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 791 507 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
52% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Endopharm wyniosła 3 097 257 zł.
a
ktywa obrotowe to 943 841 zł.
a
ktywa trwałe to 2 153 416 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 097 257 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 029 614 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 932 358 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 032 419 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 097 257 zł w 2022 roku. • 3 188 437 zł w 2021 roku. • 3 299 991 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 7%.
Marża operacyjna wyniosła 25%.
Marża netto wyniosła -105%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -35 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Endopharm wyniosły 5 029 614 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 097 257 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 162%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 676 538 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5 029 614 zł w 2022 roku • 4 985 306 zł w 2021 roku • 4 991 927 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 162% w 2022 roku • 156% w 2021 roku • 151% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Endopharm wykazała przychody na poziomie 129 145 zł.
Organizacja zarobiła -135 488 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -135 488 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Endopharm wykazała zysk netto większy niż 11% organizacji z branży "Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 11% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 87% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 252 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 146 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+252
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+4 mies. 26 dni08-12-2023
2021
+4 mies. 3 dni15-02-2023
2020
+16 mies. 8 dni15-02-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Staniulevicius Henry Vincenty posiada 50
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.