MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000808598 NIP 6272764915 REGON 384702629

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
79 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
85 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-58 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
52 tys.
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
CHORZÓW
Adres
UL. STRZELCÓW BYTOMSKICH, 16
Kod pocztowy
41-500
Rejestracja
2019-10-24
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZRZĄDU SAMODZIELNIE

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja MPL Workers osiągnęła 84 647 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 84 647 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 142 297 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 57 651 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 84 646 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 84 647 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 38 530 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -57 651 zł w 2020 roku.
• -19 121 zł w 2019 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji MPL Workers wynosi 52 038 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 52 038 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 52 038 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT MPL Workers wynosi -58 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA MPL Workers wynosi -54 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 38 509 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -57 630 zł w 2020 roku.
• -19 121 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 35 903 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -54 075 zł w 2020 roku.
• -18 171 zł w 2019 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie MPL Workers wynosi 1 osobę.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 1 os. w 2020 roku.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń dotyczących organizacji MPL Workers. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 24 lutego 2025.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 24 lutego 2025 (MSiG nr 37/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 9158. MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Chorzowie. KRS 0000808598. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24 października 2019 r., sygn. akt KA VIII Ns-Rej. KRS 2929/25/319. [BMSiG-8550/2025]
    UWAGA MSiG 37/2025 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-8550/2025 Nr ogłoszenia: 9158
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach ogłasza o wszczęciu, w trybie art. 25a i nast. ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym, postępowania w przedmiocie rozwiązania bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego podmiotu MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHORZOWIE, wpisanego do Rejestru pod numerem KRS 0000808598, posiadającego ostatni ujawniony w Rejestrze adres siedziby: ul. Strzelców Bytomskich 16, 41-500 Chorzów. Postępowanie prowadzone jest pod sygnaturą akt KA VIII Ns-Rej. KRS 2929/25/319 w sprawie z urzędu przy udziale MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHORZOWIE. Postępowanie wszczęto w celu rozwiązania podmiotu bez postępowania likwidacyjnego. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. Poucza się, że w przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Krajowego Rejestru Sądowego. 0 –
Pozostałe obwieszczenia (6) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 249279. MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000808598. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.10.2019. [RDF/478315/23/78]
    MSiG 79/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/478315/23/78 Nr ogłoszenia: 249279
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  2. Poz. 249278. MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000808598. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.10.2019. [RDF/478315/23/677]
    MSiG 79/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/478315/23/677 Nr ogłoszenia: 249278
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  3. Poz. 249277. MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000808598. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.10.2019. [RDF/478315/23/276]
    MSiG 79/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/478315/23/276 Nr ogłoszenia: 249277
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 03.04.2023 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020 A-
  4. Poz. 1085722. MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000808598. SĄD REJONOWY KATOWICE- -WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.10.2019. [KA.VIII NS-REJ.KRS/26172/20/592]
    Rzuć okiem MSiG 224/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/26172/20/592 Nr ogłoszenia: 1085722
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 12.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreśli 2. miejscowość CHORZÓW ulica UL. KOZIELSKA nr domu 5 kod pocztowy 41-500 poczta CHORZÓW kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość CHORZÓW ulica UL. STRZELCÓW BYTOMSKICH nr domu 16 kod pocztowy 41-500 poczta CHORZÓW kraj POLSKA
  5. Poz. 104823. MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000808598. SĄD REJONOWY KATOWICE- -WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.10.2019. [KA.VIII NS-REJ.KRS/893/20/902]
    Rzuć okiem MSiG 46/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/893/20/902 Nr ogłoszenia: 104823
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. DIKMELIK 2. ALPAY 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 49 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.900,00 ZŁ wpisać: 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. NIE 2 1. BARNAŚ DIKMELIK 2. SYLWIA AGNIESZKA 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE
  6. Poz. 1100698. MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000808598. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.10.2019. [KA.VIII NS-REJ.KRS/25927/19/755]
    MSiG 212/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/25927/19/755 Nr ogłoszenia: 1100698
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.10.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MPL WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat CHORZÓW gmina CHORZÓW miejscowość CHORZÓW 2. miejscowość CHORZÓW ulica UL. KOZIELSKA nr domu 5 kod pocztowy 41-500 poczta CHORZÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 26.08.2019 R., KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ MICHAŁ MICHALIK, UL. PANEWNICKA 25, KATOWICE 40-730, REP. A 2555/2019. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. DIKMELIK 2. ALPAY 3. [ukryto] 5. 49 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.900,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZRZĄDU SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. DIKMELIK 2. ALPAY 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ 1 2. 78 10 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM es PRACOWNIKÓW 2 2. 78 30 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW 3 2. 55 10 Z HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA 4 2. 55 20 Z OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA 5 2. 55 90 Z POZO- ., STAŁE ZAKWATEROWANIE 6 2. 46 90 Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA 7 2. 82 19 Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA 8 2. 82 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 9 2. 96 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
MPL Workers nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MPL Workers wynosi 1,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,570% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,90% w 2020 roku.
• 0,33% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
MPL Workers charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla MPL Workers wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 3 tys. zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 40 651 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne MPL Workers wyniosły 142 277 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 28,6% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 35 171 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 40 651 zł w 2020 roku
• 5480 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 0,1 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 28,6% w 2020 roku
• 28,7% w 2019 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów MPL Workers wyniosła 79 409 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 79 409 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 79 409 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -71 772 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 151 181 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 72 931 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 57 651 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 79 409 zł sumy bilansowej i -71 772 zł kapitału własnego w 2020 roku.
• 6478 zł sumy bilansowej i -14 121 zł kapitału własnego w 2019 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -72,6%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -68,08%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -68,11%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 222 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 55 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 623 800 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 623 800 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania MPL Workers wyniosły 151 181 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 79 409 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 190,4%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 130 582 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 151 181 zł w 2020 roku
• 20 600 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 128 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 190% w 2020 roku
• 318% w 2019 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji MPL Workers wynosi 1 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,98 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,15, czyli same środki pieniężne pokrywają 15% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (79 409 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (79 181 zł) o 228 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,76 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1 w 2020 roku
• 0,25 w 2019 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji MPL Workers wynoszą 142 015 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 53 609 zł, czyli 38% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 34 824 zł, czyli 25% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 23 613 zł, czyli 17% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 142 tys. zł w 2020 roku
• 19 tys. zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), wartość sprzedanych towarów i materiałów. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja MPL Workers wykazała przychody na poziomie 84 647 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja MPL Workers wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Działalność agencji pracy tymczasowej".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 90% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 12% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 10% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 73% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 90% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 59 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 78 787,60
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 55 145,33
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 23 642,27
B. Koszty działalności operacyjnej 142 015,02
I. Amortyzacja 3 555,42
II. Zużycie materiałów i energii 17 580,53
III. Usługi obce 53 609,36
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+2) 700,00
V. Wynagrodzenia 34 824,11
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+2) 5 827,21
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 2 305,15
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 23 613,24
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -63 227,42
D. Pozostałe przychody operacyjne 5 859,14
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 857,05
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 5 002,09
E. Pozostałe koszty operacyjne 261,68
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 261,68
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -57 629,96
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+6) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+2) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+2) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 20,72
I. Odsetki, w tym: (+2) 20,72
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+2) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -57 650,68
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -57 650,68

Pełne sprawozdania finansowe organizacji MPL Workers składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 535 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 535 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2020
+17 mies. 25 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Barnaś Dikmelik Sylwia posiada 25 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Dikmelik Alpay posiada 25 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 28.02.2020) są:
• Barnaś Dikmelik Sylwia (50% udziałów)
• Dikmelik Alpay (50% udziałów)
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 24.10.2019 do 28.02.2020 najwięcej udziałów posiadał Dikmelik Alpay (98%).

Reprezentacja