Organizacja Lenz Factory osiągnęła 221 051 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 218 702 zł. Pozostałe przychody to 2350 zł.
Całkowite koszty wyniosły 73 031 zł.
Zysk netto wyniósł 145 671 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 25 587 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 221 051 zł w 2025 roku. • 198 756 zł w 2024 roku. • 56 432 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 31 750 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 145 671 zł w 2025 roku. • 86 496 zł w 2024 roku. • -23 761 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Lenz Factory wynosi 943 869 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
213 817 zł a 2 039 394 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 196 158 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 943 869 zł w 2025 roku. • 583 051 zł w 2024 roku. • 77 314 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Lenz Factory wynosi 158 tys. zł.
EBITDA Lenz Factory wynosi 158 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
33 583 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 157 975 zł w
2025 roku. • 93 411 zł w
2024 roku. • -24 428 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
33 583 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 157 975 zł w
2025 roku. • 102 535 zł w
2024 roku. • -24 428 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Lenz Factory.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Lenz Factory wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Lenz Factory wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Lenz Factory charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Lenz Factory wynosi 38 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 7 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 100 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 7 tys. zł a 100 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 38 tys. zł w 2025 roku. • 20 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 7 tys. zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 100 tys. zł w 2025 roku. • 49 tys. zł w 2024 roku. • 19 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Lenz Factory wyniosły
60 727
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Lenz Factory wyniosła 295 211 zł.
a
ktywa obrotowe to 295 211 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 295 211 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 10 121 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 285 090 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 68 796 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 295 211 zł w 2025 roku. • 151 741 zł w 2024 roku. • 65 850 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 49%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 51%.
Marża operacyjna wyniosła 72%.
Marża netto wyniosła 66%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Lenz Factory wyniosły 10 121 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 295 211 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -673 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 10 121 zł w 2025 roku • 12 322 zł w 2024 roku • 12 926 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2025 roku • 8% w 2024 roku • 20% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Lenz Factory wykazała przychody na poziomie 221 051 zł.
Organizacja zarobiła 160 067 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 14 396 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 145 671 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2565 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 14 396 zł w 2025 roku • 8615 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Lenz Factory wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 72% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 21% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 24 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-24
dni względem terminu
4
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−1 mies. 6 dni09-06-2025
2023
−3 dni12-07-2024
2022
−3 dni12-07-2023
2019
+17 dni03-03-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki