Organizacja A&i Aszkenazy osiągnęła 333 486 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 333 486 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 232 225 zł.
Zysk netto wyniósł 101 261 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 333 486 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 333 486 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 101 261 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 101 261 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji A&i Aszkenazy wynosi 703 314 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
75 946 zł a 1 417 656 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 703 314 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 703 314 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT A&i Aszkenazy wynosi 118 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w A&i Aszkenazy.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji A&i Aszkenazy wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji A&i Aszkenazy wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
A&i Aszkenazy charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla A&i Aszkenazy wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 20 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 20 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2023 a 2024 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 20 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
124 959
zł.
Koszty operacyjne A&i Aszkenazy wyniosły
215 654
zł.
Wynagrodzenia stanowią
58%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
124 959 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 124 959 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
57.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
58% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów A&i Aszkenazy wyniosła 496 624 zł.
a
ktywa obrotowe to 100 811 zł.
a
ktywa trwałe to 395 812 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 496 624 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 395 363 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 101 261 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 496 624 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 496 624 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 20%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
Marża operacyjna wyniosła 35%.
Marża netto wyniosła 30%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 100 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 35 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 30 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania A&i Aszkenazy wyniosły 395 363 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 496 624 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 395 363 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 395 363 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja A&i Aszkenazy wykazała przychody na poziomie 333 486 zł.
Organizacja zarobiła 111 866 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 10 605 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 101 261 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 10 605 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 10 605 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja A&i Aszkenazy wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 42% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 65% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 42% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 30% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 69% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 15 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-15
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−15 dni30-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki