Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji MM Group wynosi 90 631 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
21 626 zł a 195 479 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
32 225 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 90 631 zł w
2021 roku. • 55 031 zł w
2020 roku. • 26 181 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MM Group wynosi 16 tys. zł.
EBITDA MM Group wynosi 16 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
6589 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 15 554 zł w
2021 roku. • 8698 zł w
2020 roku. • 2375 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
6589 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 15 554 zł w
2021 roku. • 8698 zł w
2020 roku. • 2375 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MM Group mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji MM Group.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 lipca 2022 (MSiG nr 138/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 531316. MM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000781006. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2019.
[RDF/401009/22/506]
MSiG 138/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.07.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 500405. MM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000781006. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2019.
[RDF/308202/21/351]
MSiG 132/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 500404. MM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000781006. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2019.
[RDF/308197/21/596]
MSiG 132/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 500403. MM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000781006. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2019.
[RDF/308175/21/346]
MSiG 132/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 815915. MM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000781006. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2019.
[RDF/246740/20/26]
MSiG 195/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 08.03.2019 DO 31.12.2019
Poz. 815914. MM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000781006. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2019.
[RDF/246740/20/625]
MSiG 195/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 08.03.2019 DO 31.12.2019
Poz. 815913. MM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000781006. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2019.
[RDF/246739/20/22]
MSiG 195/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.09.2020 okres OD
08.03.2019 DO 31.12.2019
Poz. 205071. MM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000781006. SĄD
REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
08.04.2019.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/12272/19/428]
MSiG 74/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 08.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MM GROUP
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat OSTROWSKI gmina ANDRZEJEWO
miejscowość KRÓLE DUŻE 2. miejscowość KRÓLE
DUŻE nr domu 47 kod pocztowy 07-305 poczta
ANDRZEJEWO kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 08.03.2019R. RADOSŁAW KRUPA
NOTARIUSZ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ KANCELARIA NOTARIALNA W OSTROWI MAZOWIECKIEJ PRZY PLACU KSIĘŻNEJ ANNY MAZOWIECKIEJ NUMER 4 PROWADZONEJ NA ZASADACH
SPÓŁKI CYWILNEJ NUMER REPERTORIUM A NR
2370/2019 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. MICHALAK 2. ARTUR 3. [ukryto] 5. 50
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ.
6. NIE 2 1. MATYS 2. SEBASTIAN 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00
ZŁ. 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIENI SĄ
DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU - ŁĄCZNIE. PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MATYS
2. SEBASTIAN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE 2 1. MICHALAK 2. ARTUR 3. [ukryto]
5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 90 02
Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA WYSTAWIANIE PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH 1 2. 45 11
Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 2 2. 46 51
Z SPRZEDAŻ HURTOWA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA
3 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 4 2. 59 11 Z DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ
WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH 5 2. 59 20
Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH 6 2. 90 01 Z DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ
ARTYSTYCZNYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji MM Group w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MM Group wynosi 0,32%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,115% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,32% w 2021 roku. • 0,26% w 2020 roku. • 0,09% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
MM Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MM Group wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 600 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 10 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 600 zł a 10 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2021 roku. • 2 tys. zł w 2020 roku. • 1 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 600 zł w 2021 roku. • 570 zł w 2020 roku. • 356 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 10 tys. zł w 2021 roku. • 5 tys. zł w 2020 roku. • 3 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne MM Group wyniosły
4446 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów MM Group wyniosła 44 999 zł.
Aktywa obrotowe to 44 999 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 44 999 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 29 230 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 15 769 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 18 627 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 11 034 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 44 999 zł sumy bilansowej i 29 230 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 18 105 zł sumy bilansowej i 15 076 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 7744 zł sumy bilansowej i 7161 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
16 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
89%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
369 zł
2%
Państwo
podatki, cła i ZUS
1 tys. zł
9%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
14 tys. zł
89%
W roku 2021 największa część zobowiązań stanowią rezerwy i rozliczenia (bez konkretnego wierzyciela): 89% (w 2019 największa część przypadała dostawcom: 63%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2019 i w 2021.
W roku 2018 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Rok
2020 to sprawozdanie skonsolidowane (cała grupa kapitałowa), inne lata jednostkowe - udziały po obu stronach tej granicy opisują inny podmiot.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji MM Group wynosi 25,44 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 25,44.
Płynność gotówkowa wynosi 25,44 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 121,45 miesiąca.
Aktywa obrotowe (44 999 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1769 zł) o 43 230 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
45 tys. zł
2 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 45 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 25,44 zł, z czego 25,44 zł w gotówce.
25,44
płynność bieżąca
25,44
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 25,44 w 2021 roku • 17,59 w 2020 roku • 13,28 w 2019 roku
Za rok
2020 dane pochodzą ze sprawozdania skonsolidowanego (cała grupa kapitałowa), a za pozostałe z jednostkowego - różnice między tymi punktami mogą wynikać ze zmiany zakresu podmiotowego, nie z finansów samej spółki.
Obsługa długu
Organizacja MM Group nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 44 999 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 15 769 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł45 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka45 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W roku 2020 organizacja miała też 246 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
W latach 2018-2021 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2021: bez długu, gotówka 45 tys. zł • 2019: bez długu, gotówka 8 tys. zł • 2018: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2021: bez kosztów odsetek • 2020: bez kosztów odsetek • 2019: bez kosztów odsetek
Rok
2020 to sprawozdanie skonsolidowane (cała grupa), pozostałe jednostkowe - różnice mogą wynikać ze zmiany zakresu, a zobowiązań wobec grupy w skonsolidowanym zwykle nie widać.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji MM Group wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 30 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -30 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-30 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
30 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 30 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -30 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2021 roku • 0 dni w 2020 roku • 0 dni w 2019 roku
Za rok
2020 dane pochodzą ze sprawozdania skonsolidowanego (cała grupa kapitałowa), a za pozostałe z jednostkowego - różnice między tymi punktami mogą wynikać ze zmiany zakresu podmiotowego, nie z finansów samej spółki.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji MM Group wynoszą 4446 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 4182 zł, czyli 94% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 264 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej4 tys. zł
Usługi obce4 tys. zł · 94%
Podatki i opłaty264 zł · 6%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 4 tys. zł w 2021 roku • 10 tys. zł w 2020 roku • 16 tys. zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Za rok
2020 dane pochodzą ze sprawozdania skonsolidowanego (cała grupa kapitałowa), a za pozostałe z jednostkowego - różnice między tymi punktami mogą wynikać ze zmiany zakresu podmiotowego, nie z finansów samej spółki.
Podatek dochodowy
Organizacja MM Group wykazała przychody na poziomie 20 000 zł.
Organizacja zarobiła 15 554 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1400 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 14 154 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
593 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1400 zł w 2021 roku • 783 zł w 2020 roku • 214 zł w 2019 roku
Organizacja MM Group wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 76% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 34% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:20 000,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów20 000,00
B. Koszty działalności operacyjnej4 446,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce4 182,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)264,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)15 554,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)15 554,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)15 554,00
J. Podatek dochodowy1 400,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)14 154,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji MM Group składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 73 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 95 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-73
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−3 mies. 17 dni30-06-2021
2019
−16 dni29-09-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Michalak Artur posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Matys Sebastian posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 08.04.2019) są: • Michalak Artur (50% udziałów) • Matys Sebastian (50% udziałów)