Organizacja Rebrant osiągnęła 361 700 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 361 700 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 249 538 zł.
Zysk netto wyniósł 112 162 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 62 536 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 361 700 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 199 800 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 25 575 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 112 162 zł w 2024 roku. • -551 zł w 2023 roku. • 50 743 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rebrant wynosi 731 506 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
41 726 zł a 1 570 266 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 146 940 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 731 506 zł w 2024 roku. • 92 604 zł w 2023 roku. • 429 188 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Rebrant wynosi 117 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
26 448 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 116 631 zł w
2024 roku. • -551 zł w
2023 roku. • 55 762 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Rebrant.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rebrant wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rebrant wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Rebrant charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rebrant wynosi 16 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 11 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 22 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 11 tys. zł a 22 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 16 tys. zł w 2024 roku. • 11 tys. zł w 2023 roku. • 17 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 11 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 6 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 22 tys. zł w 2024 roku. • 43 tys. zł w 2023 roku. • 43 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Rebrant wyniosły
245 069
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rebrant wyniosła 303 553 zł.
a
ktywa obrotowe to 303 553 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 303 553 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 247 919 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 55 634 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 44 049 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 303 553 zł w 2024 roku. • 416 391 zł w 2023 roku. • 320 000 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 37%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 202%.
Marża operacyjna wyniosła 32%.
Marża netto wyniosła 31%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 44.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rebrant wyniosły 247 919 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 303 553 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 82%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 40 115 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 247 919 zł w 2024 roku • 292 919 zł w 2023 roku • 195 977 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 82% w 2024 roku • 70% w 2023 roku • 61% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rebrant wykazała przychody na poziomie 361 700 zł.
Organizacja zarobiła 116 631 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4469 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 112 162 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 4% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 873 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4469 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 5019 zł w 2022 roku
Organizacja Rebrant wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 61% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 41% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 276 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+62
dni względem terminu
3
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 6 dni17-04-2026
2023
+5 mies. 7 dni19-12-2024
2022
−17 dni28-06-2023
2021
+3 dni18-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−1 mies. 15 dni31-08-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Tebex posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 02.04.2019 jest Tebex kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 05.03.2019 do 02.04.2019
była Zych Paula kontrolująca 95% udziałów.