Organizacja Fero Group osiągnęła 1 258 482 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 239 763 zł. Pozostałe przychody to 18 719 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 085 435 zł.
Zysk netto wyniósł 154 327 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 188 611 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 258 482 zł w 2025 roku. • 1 133 176 zł w 2024 roku. • 1 109 446 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 25 622 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 154 327 zł w 2025 roku. • 140 239 zł w 2024 roku. • 117 603 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fero Group wynosi 1 970 509 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
514 211 zł a 3 146 205 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 313 231 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 970 509 zł w 2025 roku. • 1 714 871 zł w 2024 roku. • 1 503 331 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fero Group wynosi 165 tys. zł.
EBITDA Fero Group wynosi 165 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
27 730 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 164 570 zł w
2025 roku. • 178 731 zł w
2024 roku. • 105 961 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Fero Group wynosi 2 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 4 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fero Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fero Group wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fero Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fero Group wynosi 87 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 25 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 240 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 25 tys. zł a 240 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 87 tys. zł w 2025 roku. • 71 tys. zł w 2024 roku. • 55 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 25 tys. zł w 2025 roku. • 27 tys. zł w 2024 roku. • 16 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 240 tys. zł w 2025 roku. • 186 tys. zł w 2024 roku. • 136 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
247 674
zł.
Koszty operacyjne Fero Group wyniosły
1 075 193
zł.
Wynagrodzenia stanowią
23%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
41 279 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 247 674 zł w 2025 roku • 275 057 zł w 2024 roku • 254 371 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
23% w 2025 roku •
29% w 2024 roku •
26% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fero Group wyniosła 986 243 zł.
a
ktywa obrotowe to 986 243 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 986 243 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 300 628 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 685 615 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 124 365 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 986 243 zł w 2025 roku. • 901 517 zł w 2024 roku. • 979 613 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła 13%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fero Group wyniosły 300 628 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 986 243 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 30%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 11 029 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 300 628 zł w 2025 roku • 370 230 zł w 2024 roku • 588 565 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 11.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 30% w 2025 roku • 41% w 2024 roku • 60% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fero Group wykazała przychody na poziomie 1 258 482 zł.
Organizacja zarobiła 173 355 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 19 028 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 154 327 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3135 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 19 028 zł w 2025 roku • 16 328 zł w 2024 roku • 10 114 zł w 2023 roku