Organizacja Westtrade Construction osiągnęła 7252 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7252 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 78 016 zł.
Strata netto wyniosła 70 764 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1209 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7252 zł w 2023 roku. • 360 659 zł w 2022 roku. • 142 661 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -11 794 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -70 764 zł w 2023 roku. • -21 371 zł w 2022 roku. • 14 705 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Westtrade Construction wynosi 13 955 438 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 74 403 218 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 325 906 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 13 955 438 zł w 2023 roku. • 14 244 115 zł w 2022 roku. • 14 173 633 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Westtrade Construction mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Westtrade Construction wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Westtrade Construction wynosi 0,61%. To oznacza, że firma ma szansę 0,61% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,092% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,61% w 2023 roku. • 0,10% w 2022 roku. • 0,28% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Westtrade Construction charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Westtrade Construction wynosi 554 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,72 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3,72 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
92 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 554 tys. zł w 2023 roku. • 590 tys. zł w 2022 roku. • 478 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3,72 mln zł w 2023 roku. • 3,73 mln zł w 2022 roku. • 3,74 mln zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Westtrade Construction wyniosły
78 016
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Westtrade Construction wyniosła 19 794 702 zł.
a
ktywa obrotowe to 131 517 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 19 663 185 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 19 794 702 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 18 600 804 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 193 897 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 299 117 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 19 794 702 zł w 2023 roku. • 19 715 271 zł w 2022 roku. • 21 644 893 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0%.
Marża operacyjna wyniosła -976%.
Marża netto wyniosła -976%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -162.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -162.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Westtrade Construction wyniosły 1 193 897 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 19 794 702 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 198 983 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 193 897 zł w 2023 roku • 1 043 703 zł w 2022 roku • 2 951 953 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2023 roku • 5% w 2022 roku • 14% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Westtrade Construction wykazała przychody na poziomie 7252 zł.
Organizacja zarobiła -70 764 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -70 764 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2023 roku • 358 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Organizacja Westtrade Construction wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 36% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 36% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 18% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 216 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 366 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+216
dni względem terminu
3
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+12 mies. 6 dni16-07-2025
2022
+24 mies. 12 dni16-07-2025
2021
−3 dni12-10-2022
2019
−1 dni14-10-2020
2018
−13 dni02-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Fundacja Rodzinna Grabskich posiada 187051
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Fundacja Rodzinna Alai Fortuna posiada 187049
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Fundacja Rodzinna Grabskich (50% udziałów) • Fundacja Rodzinna Alai Fortuna (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.12.2021 do 17.03.2026: • Mosiurenko Oleksii (50% udziałów) • Grabski Adam (50% udziałów)
W okresie od 28.09.2018 do 22.12.2021 najwięcej udziałów posiadał Grabski Adam. Jego udziały w tym czasie wynosiły 51%.