Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji CCM Food wynosiła 19 735 170 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieściła się pomiędzy
216 316 zł a 69 595 086 zł.
Wartość organizacji powiększała się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosił
1 980 019 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 19 735 170 zł w
2020 roku. • 17 755 151 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT CCM Food wynosił 295 tys. zł.
EBITDA CCM Food wynosiła 295 tys. zł.
EBIT powiększał się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosił
293 511 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 295 116 zł w
2020 roku. • 1604 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększała się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosił
293 511 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 295 116 zł w
2020 roku. • 1604 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie CCM Food mieściło się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji CCM Food. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 24 października 2025.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 24 października 2025 (MSiG nr 207/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1381166. CCM FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000734547. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 30.05.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/8566/25/422]
UWAGAMSiG 207/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 13249. CCM FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Krakowie. KRS 0000734547.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30 maja 2018 r., sygn. akt
XI Ns-Rej. KRS 8566/25/422.
[BMSiG-12892/2025]
UWAGAMSiG 53/2025IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
ogłasza o wszczęciu z urzędu postępowania o rozwiązanie bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego
CCM FOOD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, UL. ŚW. FILIPA NR 23 LOK. 3, 31-150 KRAKÓW,
REGON 380377121, NIP 5213829481 - uchylony 26.10.2021 r.,
KRS 734547.
Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes
mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu spółki bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jej wykreśleniu z Rejestru,
do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia.
W przypadku stwierdzenia, że CCM FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie posiada zbywalnego
44 –
majątku i faktycznie nie prowadzi działalności gospodarczej,
sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez
przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić
jego wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (4) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 299091. CCM FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000734547. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
30.05.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/14682/21/272]
MSiG 96/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 11.05.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020 1 3. OD 01.01.2020 DO
31.12.2020 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 833658. CCM FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000734547. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
30.05.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/19689/20/431]
MSiG 197/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.08.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019 1 3. OD 01.01.2019 DO
31.12.2019 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1117919. CCM FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000734547. SĄD
REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
30.05.2018.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/60331/18/734]
Rzuć okiemMSiG 226/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 06.11.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. MONDAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. CCM FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kr
POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat
WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość
WARSZAWA wpisać: 1. kraj POLSKA województwo
MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW
miejscowość KRAKÓW wykreślić: 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. BARTYCKA nr domu 22B
nr lokalu 21A kod pocztowy 00-716 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. ŚW. FILIPA nr domu 23 nr lokalu
3 kod pocztowy 31-150 poczta KRAKÓW kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 27.09.201
R., REP. A NR 4632/2018, NOTARIUSZ AGNIESZKA
SIEDLECKA, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, ZMIENIONO §2 I §3.
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. EUROCOMPANIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 146903358 4. 0000484723
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5 000,00
ZŁ 6. TAK wpisać: 2 1. VALENT 2. RICHARD 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁOTYCH 6. TAK
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. BYRTUS 2. RADEK 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE wpisać: 2 1. VALENT 2. RICHARD 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 223698. MONDAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000734547. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.05.2018.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/27813/18/868]
MSiG 125/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 30.05.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MONDAN
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
0 powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA
ulica UL. BARTYCKA nr domu 22B nr lokalu 21A
kod pocztowy 00-716 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 29.05.2018 R
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ
UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. EUROCOMPANIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 146903358 4. 0000484723 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5 000,00 ZŁ
6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. BYRTUS 2. RADEK 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 73 20
Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 1 2. 43
ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 2 2. 45
HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI
SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW
SAMOCHODOWYCH 3 2. 46 HANDEL HURTOWY,
Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 4 2. 47 HANDEL DETALICZNY,
Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO
POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 5 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 6 2. 56 DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 7 2. 73
S 1 REKLAMA 8 2. 82 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ 9 2. 96
POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji CCM Food w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji CCM Food wynosiło 0,07%. Oznaczało to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma mogła trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności malało w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosił 1,460% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2020 roku. • 1,53% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Organizacja CCM Food miała najwyższą wiarygodność płatniczą (ocena: A).
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 4 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla CCM Food wynosił 366 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego wynosił 44 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki wynosił 1,11 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieścił się między 44 tys. zł a 1,11 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrastał między 2019 a 2020 rokiem. Zmiana wynosiła 32 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 366 tys. zł w 2020 roku. • 335 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 44 tys. zł w 2020 roku. • 241 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,11 mln zł w 2020 roku. • 1,13 mln zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne CCM Food wyniosły
27 399 411 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów CCM Food wyniosła 318 907 zł.
Aktywa obrotowe to 318 907 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 318 907 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 289 313 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 29 594 zł.
Organizacja zmniejszała całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosił 654 715 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększała kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosił 240 783 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 318 907 zł sumy bilansowej i 289 313 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 973 622 zł sumy bilansowej i 48 530 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 75,5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 83,23%.
Marża operacyjna wyniosła 1,07%.
Marża netto wyniosła 0,86%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
76 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
74 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
1 punkt procentowy rocznie.
Marża netto organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
1 punkt procentowy rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania CCM Food wyniosły 29 594 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 318 907 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 9,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadały w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosił 895 498 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 29 594 zł w 2020 roku • 925 092 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniżał się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosił
86 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 9% w 2020 roku • 95% w 2019 roku
Wierzyciele
Organizacja CCM Food miała 29 594 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej była winna państwu: 23 461 zł (79%).
Poza tym: dostawcom 6133 zł (21%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie była winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie miało terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
30 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
21%
79%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
6 tys. zł
21%
Państwo
podatki, cła i ZUS
23 tys. zł
79%
W roku 2020 największa część zobowiązań przypadała państwu (podatki, ZUS): 79% (w 2019: poniżej 1%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2019 i w 2020.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji CCM Food wynosił 10,78 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższały zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa był duży, choć tak wysoka nadpłynność mogła oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosiła 8,06 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywały zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosiła 1,64 - same środki pieniężne wystarczały na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,02 miesiąca.
gotówka od ręki: 48 tys. zł należności i inne: 190 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 80 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma miała 10,78 zł, z czego 1,64 zł w gotówce.
10,78
płynność bieżąca
8,06
płynność szybka
1,64
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawiała się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 10,78 w 2020 roku • 1,05 w 2019 roku
Obsługa długu
Organizacja CCM Food nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 48 480 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 3029 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywał je 97,4 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja miała udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) wynosiły 29 594 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł48 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka48 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 3 tys. zł. Zysk operacyjny pokrywał je 97,4 raza.
W latach 2019, 2020 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2020: bez długu, gotówka 48 tys. zł • 2019: bez długu, gotówka 18 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywał odsetki: • 2020: 97,4 raza • 2019: tylko 56%
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji CCM Food wynosiła <0,1 dnia - tyle średnio organizacja czekała na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosiła 0,1 dnia - tyle średnio mijało, zanim organizacja uregulowała zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosiła >−0,1 dnia. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosiła 1 dzień - mniej więcej tyle towary i materiały leżały w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynosiły 2305 zł, z czego 2305 zł z terminem do 12 miesięcy.
Luka płatnicza>−0,1 dnia
firma płaciła dostawcom w tym samym czasie, w którym sama otrzymywała zapłatę od klientów
<0,1 dnia
rotacja należności (DSO) - firma czekała na zapłatę od klientów <0,1 dnia
0,1 dnia
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaciła dostawcom po 0,1 dnia
Rotacja należności (DSO) organizacji malała w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • <0,1 dnia w 2020 roku • 10 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji CCM Food wynosiły 27 395 444 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria, wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynosiła 27 052 688 zł, czyli 99% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria, usługi obce, wynosiła 342 756 zł, czyli 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej27,4 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów27,1 mln zł · 99%
Usługi obce343 tys. zł · 1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji malały w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 27,4 mln zł w 2020 roku • 28,2 mln zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2020 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja CCM Food wykazała przychody na poziomie 27 924 084 zł.
Organizacja zarobiła 296 739 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 55 956 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 240 783 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18,9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rósł w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosił
54 154 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 55 956 zł w 2020 roku • 1802 zł w 2019 roku
Organizacja CCM Food wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Badanie rynku i opinii publicznej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 94% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 2,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększał się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększały się w czasie. W 2020 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejszała się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 65% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejszał się w czasie. W 2020 był wyższy niż 34% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększała się w czasie. W 2020 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększała się w czasie. W 2020 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększała się w czasie. W 2020 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększała się w czasie. W 2020 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększał się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:27 693 607,83
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów27 693 607,83
B. Koszty działalności operacyjnej27 395 443,57
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce342 755,98
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów27 052 687,59
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)298 164,26
D. Pozostałe przychody operacyjne918,47
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne918,47
E. Pozostałe koszty operacyjne3 967,15
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne3 967,15
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)295 115,58
G. Przychody finansowe229 558,01
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)306,35
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne229 251,66
H. Koszty finansowe227 934,53
I. Odsetki, w tym: (+1)3 029,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne224 905,53
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)296 739,06
J. Podatek dochodowy55 956,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)240 783,06
Pełne sprawozdania finansowe organizacji CCM Food były składane do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 156 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-156
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−5 mies. 6 dni12-05-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Ostatni stan rejestru przed wykreśleniem spółki z KRS (13.10.2025):
Valent Richard - 100 udziałów, które stanowiły 100% firmy.
Spółka została wykreślona z KRS 13.10.2025.
W okresie od 06.11.2018 do 13.10.2025 najwięcej udziałów posiadał
Valent Richard (100%).
W okresie od 30.05.2018 do 06.11.2018 najwięcej udziałów posiadał
Eurocompanies (100%).
Reprezentacja
Podmiot wykreślony z KRS 13.10.2025. Poniżej ostatni stan rejestru przed wykreśleniem - funkcje i udziały zakończyły się w dniu wykreślenia.