Organizacja Drink Republic Factory osiągnęła 370 525 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 370 520 zł. Pozostałe przychody to 6 zł.
Całkowite koszty wyniosły 308 837 zł.
Zysk netto wyniósł 61 689 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 370 525 zł w 2018 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 61 689 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Drink Republic Factory wynosi 534 382 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
49 151 zł a 910 292 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 534 382 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Drink Republic Factory wynosi 73 tys. zł.
EBITDA Drink Republic Factory wynosi 73 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 73 152 zł w
2018 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 73 152 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Drink Republic Factory.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 11 października 2023 (MSiG nr 197/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1256208. DRINK REPUBLIC FACTORY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000731296. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 10.05.2018.
[WA.XII NS-REJ.KRS/55116/23/229]
Rzuć okiemMSiG 197/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość WARSZAWA ulica ALEJA „SOLIDARNOŚCI” nr domu 117 nr lokalu 207 kod pocztowy 00-140 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA kraj POLSKA
Poz. 107253. DRINK REPUBLIC FACTORY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000731296. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 10.05.2018.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/9327/21/396]
Rzuć okiemMSiG 45/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. SCM
BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. DRINK REPUBLIC FACTORY
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. mie
scowość WARSZAWA ulica UL. KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI nr domu 90 kod pocztowy 02-954 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica ALEJA „SOLIDARNOŚCI”
nr domu 117 nr lokalu 207 kod pocztowy 00-140
poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 11.02.2021R., REP. A NR 664/2021, ZASTĘPCA
NOTARIALNY CEZARY WASILEWSKI-ZASTĘPCA
NOTARIUSZA LIDII WOJEWÓDZKIEJ, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE UCHYLENIE
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
DOTYCHCZASOWEJ TREŚCI UMOWY SPÓŁKI
I NADANIE NOWEGO BRZMIENIA UMOWY SPÓŁKI
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. MARININ
2. YURY 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. CHUBII 2. SERGII 5.
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE wpisać: 3 1. CHKAOUDARA 2. YOUSSEF 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 5.000 ZŁOTYCH 6. TAK
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić: 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI
SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU
ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE
JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. wpisać: 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU
SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK
ZARZĄDU SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. SVETLYCHNYI 2. SERHII 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać:
2 1. CHKAOUDARA 2. YOUSSEF 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH wpisać: 2 1. 11 07
Z PRODUKCJA NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH;
j PRODUKCJA WÓD MINERALNYCH I POZOSTAŁYCH WÓD BUTELKOWANYCH wykreślić: 1 2. 41
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 41 10 Z REALIZACJA
PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE
WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 3 2. 42 ROBOTY
ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ 4 2. 42 11 Z ROBOTY
ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
5 2. 42 13 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ
MOSTÓW I TUNELI 6 2. 42 22 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH
I ELEKTROENERGETYCZNYCH 7 2. 42 99 Z ROBOTY
ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW
INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE 8 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 9 2. 27 40 Z PRODUKCJA
ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO
i- wpisać: 10 2. 10 PRODUKCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 11 2. 11 PRODUKCJA NAPOJÓW 12
2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 13 2. 47
HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU
DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
14 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 15 2. 73
REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
16 2. 82 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ 17 2. 96 POZOSTAŁA
INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
Poz. 646439. SCM BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000731296. SĄD
REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
10.05.2018.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/35201/19/7]
MSiG 133/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.06.2019 okres OD
25.04.2018 DO 31.12.2018 1 3. OD 25.04.2018 DO
31.12.2018 1 4. OD 25.04.2018 DO 31.12.2018
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 122186. SCM BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000731296. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.05.2018.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/22283/18/154]
MSiG 94/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 10.05.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRAX V. W P I S Y D
NICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SCM BUD
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA
ulica UL. KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI nr domu 90 kod
pocztowy 02-954 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 25.04.2018 R.,
NOTARIUSZ MACIEJ WILIŃSKI, KANCELARIA
NOTARIALNA W WARSZAWIE, REP. A NR 1255/2018
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. MARININ 2. YURY 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. CHUBII
2. SERGII 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spół
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU
ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA
W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU.
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI
WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH
CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA
ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 1. SVETLYCHNYI 2. SERHII 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20
Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE
ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 41
10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
3 2. 42 ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ 4 2. 42 11
Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD 5 2. 42 13 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ
MOSTÓW I TUNELI 6 2. 42 22 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH
I ELEKTROENERGETYCZNYCH 7 2. 42 99 Z ROBOTY
ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW
INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE 8 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 9 2. 27 40 Z PRODUKCJA
ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Drink Republic Factory nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Drink Republic Factory wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,260% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2018 roku. • 0,15% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Drink Republic Factory charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Drink Republic Factory wynosi 14 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 11 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 23 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 11 tys. zł a 23 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 14 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 11 tys. zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 23 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
194 954
zł.
Koszty operacyjne Drink Republic Factory wyniosły
297 368
zł.
Wynagrodzenia stanowią
65,6%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 194 954 zł w 2018 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
65,6% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Drink Republic Factory wyniosła 117 501 zł.
a
ktywa obrotowe to 117 501 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 117 501 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 66 689 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 50 813 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 117 501 zł sumy bilansowej i 66 689 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 52,5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 92,5%.
Marża operacyjna wyniosła 19,74%.
Marża netto wyniosła 16,65%.
Zadłużenie
Zobowiązania Drink Republic Factory wyniosły 50 813 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 117 501 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 43,2%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 50 813 zł w 2018 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 43% w 2018 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Drink Republic Factory wynosi 2,31 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,31 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,04, czyli same środki pieniężne pokrywają 4% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 2 tys. zł należności i inne: 115 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,31 zł, z czego 0,04 zł w gotówce.
2,31
płynność bieżąca
2,31
płynność szybka
0,04
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,31 w 2018 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Drink Republic Factory wynosi 76 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 2 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 74 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 112 009 zł, z czego 112 009 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza74 dni
firma płaci dostawcom 74 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
76 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 76 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 2 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe112 tys. zł
klienci są winni firmie 112 tys. zł
do 12 miesięcy112 tys. zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 76 dni w 2018 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Drink Republic Factory wynoszą 297 368 zł.
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 155 637 zł, czyli 52% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 84 023 zł, czyli 28% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 39 317 zł, czyli 13% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem297 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)156 tys. zł · 52%
Usługi obce84 tys. zł · 28%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia39 tys. zł · 13%
Zużycie materiałów i energii13 tys. zł · 4%
Pozostałe koszty rodzajowe5 tys. zł · 2%
Podatki i opłaty600 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 297 tys. zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Drink Republic Factory wykazała przychody na poziomie 370 525 zł.
Organizacja zarobiła 73 158 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 11 469 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 61 689 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 15,7% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 11 469 zł w 2018 roku
Organizacja Drink Republic Factory wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 76% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 37% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2018 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2018 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2018 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2018 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2018 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 52 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:370 519,79
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów370 519,79
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) (+1)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej297 367,74
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii13 021,07
III. Usługi obce84 022,65
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)600,00
V. Wynagrodzenia155 637,47
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)39 316,66
VII. Pozostałe koszty rodzajowe4 769,89
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)73 152,05
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)73 152,05
G. Przychody finansowe5,52
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)5,52
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,03
I. Odsetki, w tym: (+1)0,03
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)73 157,54
J. Podatek dochodowy11 469,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)61 688,54
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Drink Republic Factory składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 7 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-7
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−7 dni08-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie