BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS0000725985NIP6772376837REGON122939725
Podmiot wykreślony z KRS: 13.01.2021
aktywa
23,3mln
zł
przychód
29tys.
zł
zysk
-10tys.
zł
wartość firmy
18tys.
zł
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
KRAKÓW
Adres
UL. JULIUSZA LEA, 202A
Kod pocztowy
31-133
Rejestracja
2018-04-04
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Sposób reprezentacji
KAŻDY KOMPLEMENTARIUSZ REPREZENTUJE SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE. KOMPLEMENTARIUSZEM JEST SPÓŁKA ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE. DO REPREZENTOWANIA KOMPLEMENTARIUSZA UPOWAŻNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE. PREZESEM ZARZĄDU JEST PAN KRZYSZTOF GACZOREK, A WICEPREZESEM PANI MONIKA ŁACH.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Bunscha 2 Atut wynosi 18 437 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
9082 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 18 437 zł w
2019 roku. • 27 519 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Bunscha 2 Atut wynosi -9 tys. zł.
EBITDA Bunscha 2 Atut wynosi -9 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
3116 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -8568 zł w
2019 roku. • -5452 zł w
2018 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
3116 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -8568 zł w
2019 roku. • -5452 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Bunscha 2 Atut.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji Bunscha 2 Atut. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 20 stycznia 2021.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 20 stycznia 2021 (MSiG nr 12/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 25678. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000725985. SĄD REJONOWY
DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/30664/20/159]
UWAGAMSiG 12/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.01.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Pozostałe obwieszczenia (8) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 761664. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000725985. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[RDF/242034/20/684]
MSiG 191/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 761663. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000725985. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[RDF/242034/20/283]
MSiG 191/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 761662. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000725985. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[RDF/242033/20/571]
MSiG 191/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.09.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 347202. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000725985. SĄD REJONOWY
DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/15018/20/893]
Rzuć okiemMSiG 123/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 29.04.2020, REPERTORIUM A NR 2389/2020,
NOTARIUSZ SŁAWOMIR GOŁĄBEK, KANCELARIA
NOTARIALNA ANNA GLEŃ, SŁAWOMIR GOŁĄBEK
SPÓŁKA CYWILNA, UL. CHOPINA 9/1 KRAKÓW
- ZMIENIONO: § 6 UST. 6, § 8, § 10 UST. 1; PRZYJĘTO
TEKST JEDNOLITY
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. CIEŚLAK 2. WOJCIECH 3. [ukryto] 5. TAK 6. TAK
7. TAK 8. NIE 9. TAK 10. 500 ZŁ 11. 500 ZŁ 12. NIE
PRub. 1 1. 500 ZŁ 2. NIE wpisać: 2 1. „KG GROUP
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. 385760770
4. 0000833405 9. TAK 10. 500,00 ZŁ 11. 500,00 ZŁ
12. NIE PRub. 1 1. 500,00 ZŁ 2. NIE
Poz. 652428. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000725985. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[RDF/144516/19/621]
MSiG 134/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 04.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 652427. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000725985. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[RDF/144516/19/220]
MSiG 134/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 3 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 04.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 652426. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000725985. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[RDF/144516/19/819]
MSiG 134/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 2 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.07.2019 okres OD
04.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 95525. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.KRS 0000725985.SĄD REJONOWY
DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 04.04.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/9361/18/294]
MSiG 71/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 04.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2. REGON 122939725 NIP 6772376837
3. BUNSCHA 2 ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW ulica
UL. JULIUSZA LEA nr domu 202A kod pocztowy
31-133 poczta KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 15.03.2018 R. - NOT. SŁAWOMIR GOŁĄBEK, KANC. NOT. W KRAKOWIE,
UL. ARMII KRAJOWEJ 19, REP. A NR 7868/2018
- UMOWA SPÓŁKI Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
Rub. 6. Sposób powstania spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE 2. 15.03.2018 R. - UCHWAŁA NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW JM INVEST
SPÓŁKA Z O.O., NOT. SŁAWOMIR GOŁĄBEK, REP.
A NR 7865/2018 O PRZEKSZTAŁCENIU W SPÓŁKĘ
KOMANDYTOWĄ PRub. Podmiot, z którego powstała
spółka 1 1. JM INVEST, SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2. POLSKA, KRAJOWY
REJESTR SĄDOWY 3. 0000475701 3. 0000475701
5. 122939725 6. 6772376837 Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 363286618 4. 0000592525
9. NIE 2 1. HOLDING KG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA 3. 364179400 4. 0000611373
9. TAK 10. 3950 ZŁ 11. 3950 ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 3
ZŁ 2. NIE 3 1. CIEŚLAK 2. WOJCIECH 3. [ukryto]
5. TAK 6. TAK 7. TAK 8. NIE 9. TAK 10. 500 ZŁ 11. 5
ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 500 ZŁ 2. NIE 4 1. PILCH INVESTMENT SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. 122645857
4. 0000492046 9. TAK 10. 500 ZŁ 11. 500 ZŁ 12. NIE
950 PRub. 1 1. 500 ZŁ 2. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowa-
00 nia spółki 1 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY
- SPÓŁKĘ 2. KAŻDY KOMPLEMENTARIUSZ REPREZENTUJE SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE. KOMPLEMENTARIUSZEM JEST SPÓŁKA ATUT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE. DO REPREZENTOWANIA
NIE KOMPLEMENTARIUSZA UPOWAŻNIENI SĄ DWAJ
CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE.
PREZESEM ZARZĄDU JEST PAN KRZYSZTOF
GACZOREK, A WICEPREZESEM PANI MONIKA
ŁACH. PRub. Dane wspólników reprezentujących
spółkę 1 1. ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 363286618 4. 0000592525
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA
WŁASNY RACHUNEK 1 2. 68 20 Z WYNAJEM
I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 2 2. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 3 2. 64 92
Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
4 2. 70 10 Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH
(HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH 5 2. 41 20
Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 6 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE
TERENU POD BUDOWĘ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Bunscha 2 Atut nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Bunscha 2 Atut wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,185% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2019 roku. • 0,52% w 2018 roku. • 1,12% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Bunscha 2 Atut charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Bunscha 2 Atut wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1 tys. zł w 2019 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Bunscha 2 Atut wyniosły
37 115 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Bunscha 2 Atut wyniosła 23 290 368 zł.
Aktywa trwałe to 23 024 144 zł.
Aktywa obrotowe to 266 224 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 23 290 368 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -71 085 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 23 361 453 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 762 556 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 7567 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 23 290 368 zł sumy bilansowej i -71 085 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 20 921 610 zł sumy bilansowej i -61 403 zł kapitału własnego w 2018 roku. • 19 765 256 zł sumy bilansowej i -55 950 zł kapitału własnego w 2017 roku.
Pozostali, 4 173 093 zł (18%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Z całości 19 165 427 zł (82%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
23,4 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
82%
18%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
21 tys. zł
<1%
Państwo
podatki, cła i ZUS
1 tys. zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
19,2 mln zł
82%
Klienci
zaliczki, klienci spoza grupy kapitałowej
800 zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
4,2 mln zł
18%
W roku 2019 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 82% (w 2017: 100%).
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Bunscha 2 Atut wynosi 0,06 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,06.
Płynność gotówkowa wynosi <0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają poniżej 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,85 miesiąca.
Aktywa obrotowe (266 224 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (4 196 026 zł) o 3 929 802 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
266 tys. zł
4,2 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 3 tys. zł należności i inne: 264 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,06 zł, z czego poniżej 0,01 zł w gotówce.
0,06
płynność bieżąca
<0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,06 w 2019 roku • 8,29 w 2018 roku • 3,89 w 2017 roku
Obsługa długu
Organizacja Bunscha 2 Atut: dług wobec banków i pożyczkodawców 19 165 427 zł, gotówka 2638 zł. Do tego 4 173 093 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 1115 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 23 361 453 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 4,2 mln zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł19,2 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców19,2 mln zł
gotówka3 tys. zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 1 tys. zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
W roku 2019 organizacja miała też 4,2 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
Dług maleje w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2018: 21 mln zł • 2017: 19,7 mln zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2019: strata operacyjna • 2018: bez kosztów odsetek • 2017: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Bunscha 2 Atut wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 207 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -207 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-207 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
207 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 207 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -207 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2019 roku • 0 dni w 2018 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Bunscha 2 Atut wynoszą 37 115 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 36 396 zł, czyli 98% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 719 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej37 tys. zł
Usługi obce36 tys. zł · 98%
Podatki i opłaty719 zł · 2%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 37 tys. zł w 2019 roku • 48 tys. zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Bunscha 2 Atut wykazała przychody na poziomie 28 548 zł.
Organizacja nie ma dziś PKD głównego w KRS; porównanie dotyczy branży z końca okresu sprawozdawczego.
Organizacja Bunscha 2 Atut wykazała zysk netto większy niż 34% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 34% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 49% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 91% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 68% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:28 546,64
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)28 546,64
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej37 114,94
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce36 396,34
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)718,60
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-8 568,30
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-8 568,30
G. Przychody finansowe1,18
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne1,18
H. Koszty finansowe1 114,94
I. Odsetki, w tym: (+1)1 114,60
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,34
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-9 682,06
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-9 682,06
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Bunscha 2 Atut składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 16 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 22 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-16
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−22 dni23-09-2020
2018
−10 dni05-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie