Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji 404 Baca wynosi 8614 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
1132 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8614 zł w
2025 roku. • 8596 zł w
2024 roku. • 4086 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
2051 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 5 zł w
2020 roku. • -1097 zł w
2019 roku. • 4107 zł w
2018 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
2051 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5 zł w
2020 roku. • -1097 zł w
2019 roku. • 4107 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie 404 Baca mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji 404 Baca.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 31 marca 2025 (MSiG nr 62/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 193912. 404 BACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000722685. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.03.2018.
[RDF/702113/25/675]
MSiG 62/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 19.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.03.2025 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 133660. 404 BACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000722685. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.03.2018.
[RDF/697942/25/784]
MSiG 46/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 26.02.2025 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 761971. 404 BACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000722685. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.03.2018.
[RDF/419606/22/95]
MSiG 181/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.09.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 430769. 404 BACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000722685. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.03.2018.
[RDF/301104/21/274]
MSiG 125/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 22.06.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 546340. 404 BACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000722685. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.03.2018.
[RDF/225306/20/122]
MSiG 173/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 574241. 404 BACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000722685. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.03.2018.
[RDF/136843/19/920]
MSiG 130/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2019 okres OD
27.03.2018 DO 31.12.2018
Poz. 88535. 404 BACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000722685. SĄD
REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 27.03.2018.
[OP.VIII NS-REJ.KRS/2220/18/11]
MSiG 66/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 27.03.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 404 BACA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo OPOLSKIE
powiat BRZESKI gmina BRZEG miejscowość
BRZEG 2. miejscowość BRZEG ulica UL. KONOPNICKIEJ nr domu 76 kod pocztowy 49-300 poczta
BRZEG kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 01.02.2018R., NOTARIUSZ EWA RUDNICKA,
KANCELARIA NOTARIALNA W BRZEGU, REP.
A NR 421/2018 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. BACA 2. PAWEŁ ARKADIUSZ
3. [ukryto] 5. 9 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. BACA 2. REGINA
APOLONIA 3. [ukryto] 5. 1 UDZIAŁ O WARTOŚCI 500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO REPREZENTOWANIA
SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK
ZARZĄDU SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. BACA 2. PAWEŁ ARKADIUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
2 1. BACA 2. REGINA APOLONIA 3. [ukryto]
5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 01
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 1 2. 62 03 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI 2 2. 62 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
404 Baca nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji 404 Baca wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,105% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,29% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
404 Baca charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla 404 Baca wynosi 1 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
139 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 502 zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0,70 zł w 2020 roku. • 616 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji 404 Baca za wybrany rok.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
9649 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 11 050 zł w 2019 roku • 20 699 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
22,9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
38,2% w 2019 roku •
61,1% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów 404 Baca wyniosła 11 807 zł.
Aktywa obrotowe to 11 807 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 807 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 11 527 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 280 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1582 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 1512 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 11 807 zł sumy bilansowej i 11 527 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 11 807 zł sumy bilansowej i 11 527 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 5480 zł sumy bilansowej i 5480 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
5,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania 404 Baca wyniosły 280 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 11 807 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 42 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 280 zł w 2025 roku • 280 zł w 2024 roku • 30 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2025 roku • 2% w 2024 roku • 0% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja 404 Baca ma 280 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 280 zł (100%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
280 zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
280 zł
100%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 100% (w 2018 największa część, 100%, była bez podziału na wierzycieli).
W latach 2024, 2025 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w latach 2018, 2019 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.
W latach 2017, 2020-2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji 404 Baca wynosi 42,17 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 42,17.
Płynność gotówkowa wynosi 4,93 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Aktywa obrotowe (11 807 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (280 zł) o 11 527 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
12 tys. zł
280 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 1 tys. zł należności i inne: 10 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 42,17 zł, z czego 4,93 zł w gotówce.
42,17
płynność bieżąca
4,93
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 42,17 w 2025 roku • 42,17 w 2024 roku • 258,02 w 2019 roku
W roku
2019 organizacja wykazała w sprawozdaniu węższy zakres gotówki - same środki w kasie i na rachunkach, bez innych aktywów pieniężnych. Płynność gotówkowa za
ten rok liczy się więc z innej pozycji niż za pozostałe i skok na wykresie może wynikać z samej zmiany sposobu wykazania.
Obsługa długu
Organizacja 404 Baca nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 1382 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 280 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł1 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka1 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2020, 2022-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 1 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 1 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek
W latach 2019, 2021 gotówka obejmuje tylko kasę i rachunki, w pozostałych także np. lokaty - skok między tymi latami może wynikać ze zmiany sposobu wykazania.
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Należności handlowe organizacji wynoszą 6150 zł, z czego 6150 zł ma termin do 12 miesięcy.
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe6 tys. zł
klienci są winni firmie 6 tys. zł
do 12 miesięcy6 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 125 dni w 2020 roku • 9 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Organizacja 404 Baca wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej0 zł
Amortyzacja0 zł
Zużycie materiałów i energii0 zł
Usługi obce0 zł
Podatki i opłaty0 zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł
W latach 2023, 2024, 2025 suma kosztów działalności operacyjnej wykazana w sprawozdaniach wynosi 0 zł.
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2020 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W tym okresie organizacja miała w KRS inne PKD główne niż dziś (dziś: 32.40.Z Produkcja gier i zabawek). Porównanie dotyczy branży z końca okresu sprawozdawczego.
Organizacja 404 Baca wykazała zysk netto większy niż 38% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 38% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 17% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 12% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej0,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)0,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)0,00
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)0,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji 404 Baca składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 129 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 44 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+129
dni względem terminu
4
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+1 mies. 14 dni28-08-2026
2024
+13 mies. 19 dni28-08-2026
2023
+7 mies. 16 dni26-02-2025
2022
+20 mies. 13 dni19-03-2025
2021
−1 mies. 6 dni09-09-2022
2020
−3 mies. 25 dni22-06-2021
2019
−3 mies. 2 dni15-07-2020
2018
−14 dni01-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Baca Paweł posiada 9 udziałów, które stanowią 90% firmy.