Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Brak danych o wycenie organizacji Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
75 073 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 39 973 zł w
2021 roku. • 241 027 zł w
2020 roku. • 190 119 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
18 312 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -31 400 zł w
2021 roku. • 12 690 zł w
2020 roku. • 5224 zł w
2019 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
19 012 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -27 200 zł w
2021 roku. • 18 290 zł w
2020 roku. • 10 824 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 14 obwieszczeń
dotyczących organizacji Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 28 października 2024 (MSiG nr 210/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
14
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
14 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1336019. SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „NIESZAWSKIE SMAKI” . KRS 0000700764. SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 23.10.2017.
[TO.VII NS-REJ.KRS/7144/24/500]
Rzuć okiemMSiG 210/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. WIŚNIEWSKI 2. PIOTR SYLWESTER
3. [ukryto] 4. PREZES ZARZĄDU 5. NIE
n) Stowarzyszenia
:
W dniu 27.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.03.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
W dniu 27.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.03.2024 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
W dniu 30.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
W dniu 30.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.09.2023 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
W dniu 28.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
W dniu 28.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
X V. W P I S Y D O
W dniu 28.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.04.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
W dniu 24.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
W dniu 24.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
W dniu 24.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.03.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
W dniu 22.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
W dniu 22.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 22.03.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 394864. SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „NIESZAWSKIE SMAKI”. KRS 0000700764. SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
ZY- rejestru: 23.10.2017.
[TO.VII NS-REJ.KRS/16216/17/384]
MSiG 210/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 23.10.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁDZIELNIA
3. SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „NIESZAWSKIE
SMAKI” 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo KUJAWSKO-POMORSKIE powiat ALEKSANDROWSKI gmina
NIESZAWA miejscowość NIESZAWA 2. miejscowość NIESZAWA ulica UL. 3 MAJA nr domu 11
kod pocztowy 87-730 poczta NIESZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie 1 1. 01.09.2017 R.
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU
ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - PREZES
ZARZĄDU W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOX V. W P I S Y D
BOWEGO - PREZES ZARZĄDU WRAZ Z CZŁONKIEM ZARZĄDU PRub. Dane osób wchodzących
w skład organu 1 1. WIŚNIEWSKI 2. PIOTR SYLWESTER 3. [ukryto] 4. PREZES ZARZĄDU 5. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 10
A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI
GASTRONOMICZNE 1 2. 56 21 Z PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI DLA
ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH (KATERING)
2 2. 56 29 Z POZOSTAŁA USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA 3 2. 56 30 Z PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW 4 2. 56
10 B RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
5 2. 93 29 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA 6 2. 79 90 B DZIAŁALNOŚĆ
W ZAKRESIE INFORMACJI TURYSTYCZNEJ 7 2. 85
51 Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH 8 2. 81 29 Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
9 2. 81 30 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA
Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 4,110% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,12% w 2023 roku. • 2,77% w 2022 roku. • 9,3% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2020 roku. • 2 tys. zł w 2019 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2021 roku. • 11 tys. zł w 2020 roku. • 11 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki za wybrany rok.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
19 799 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 49 024 zł w 2021 roku • 97 537 zł w 2020 roku • 88 622 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
40,6% w 2021 roku •
35,8% w 2020 roku •
34% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki wyniosła 58 351 zł.
Aktywa trwałe to 34 067 zł.
Aktywa obrotowe to 24 284 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 58 351 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -44 942 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 103 293 zł.
Organizacja utrzymuje stałą całkowitą wartość aktywów w czasie.
Równolegle organizacja utrzymuje stały kapitał własny.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 58 351 zł sumy bilansowej i -44 942 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 58 351 zł sumy bilansowej i -44 942 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 58 351 zł sumy bilansowej i -44 942 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
27 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
35 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
18,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
18,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki wyniosły 103 293 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 58 351 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 177%.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 103 293 zł w 2023 roku • 103 293 zł w 2022 roku • 103 293 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 177% w 2023 roku • 177% w 2022 roku • 177% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki ma 103 293 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 28 200 zł (27%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Dalej: państwu 27 181 zł (26%), dostawcom 25 595 zł (25%); 2 mniejsze pozycje razem 22 316 zł (22%).
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
103 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
25%
26%
16%
27%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
26 tys. zł
25%
Państwo
podatki, cła i ZUS
27 tys. zł
26%
Pracownicy
wynagrodzenia
5 tys. zł
5%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing, obligacje · spoza grupy kapitałowej
17 tys. zł
16%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
28 tys. zł
27%
W roku 2023 27% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2018: 1%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 23% (2018) do 16% (2023).
W roku 2017 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki wynosi 0,24 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,24.
Płynność gotówkowa wynosi 0,13, czyli same środki pieniężne pokrywają 13% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (24 284 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (103 293 zł) o 79 009 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
24 tys. zł
103 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 13 tys. zł należności i inne: 11 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,24 zł, z czego 0,13 zł w gotówce.
0,24
płynność bieżąca
0,13
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,24 w 2023 roku • 0,24 w 2022 roku • 0,24 w 2021 roku
Obsługa długu
Organizacja Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki: dług wobec banków i pożyczkodawców 17 000 zł, gotówka 13 098 zł. Do tego 12 000 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
W tym kredyty i pożyczki: 12 000 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 103 293 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 12 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł17 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców17 tys. zł
gotówka13 tys. zł
w tym kredyty i pożyczki: 12 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2019-2023 organizacja miała też 12 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
Dług nie zmienia się w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2018: 9 tys. zł • 2017: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek • 2021: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Należności handlowe organizacji wynoszą 5970 zł, z czego 5970 zł ma termin do 12 miesięcy.
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe6 tys. zł
klienci są winni firmie 6 tys. zł
do 12 miesięcy6 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 24 dni w 2021 roku • 53 dni w 2020 roku • 5 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Organizacja Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej0 zł
Amortyzacja0 zł
Zużycie materiałów i energii0 zł
Usługi obce0 zł
Podatki i opłaty0 zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 121 tys. zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 282 zł w 2020 roku
Organizacja Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki wykazała zysk netto większy niż 35% organizacji z branży "Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 35% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 34% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 80% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej0,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)0,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)0,00
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)0,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Spółdzielnia Socjalna Nieszawskie Smaki składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dzień po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 110 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+1
dzień względem terminu
4
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−3 mies. 20 dni27-03-2024
2022
+8 mies. 16 dni27-03-2024
2021
+11 mies. 20 dni30-09-2023
2020
−5 mies. 20 dni28-04-2021
2019
−6 mies. 25 dni24-03-2020
2018
−3 mies. 25 dni22-03-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Brak danych o udziałowcach.
Reprezentacja
Brak danych o reprezentacji.
Podobne organizacje do
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "NIESZAWSKIE SMAKI"