Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Reverence Technologies wynosi 1 241 955 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
499 208 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 241 955 zł w
2022 roku. • 860 084 zł w
2021 roku. • 243 540 zł w
2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Reverence Technologies wynosi 271 tys. zł.
EBITDA Reverence Technologies wynosi 271 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
112 961 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 271 028 zł w
2022 roku. • 190 892 zł w
2021 roku. • 45 105 zł w
2020 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
111 010 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 271 028 zł w
2022 roku. • 190 892 zł w
2021 roku. • 49 008 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Reverence Technologies mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2019 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2018 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 18 obwieszczeń
dotyczących organizacji Reverence Technologies. W tym 4 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 23 maja 2025.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 maja 2025 (MSiG nr 99/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
18
obwieszczeń w MSiG, w tym 4 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 414141. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 29.03.2017.
[WA.XII NS-REJ.KRS/23800/25/52]
UWAGAMSiG 99/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 6. Rub. ——- ——- 1 (dla pozycji: ——- 2024-0301) wpisać: ——- 2025-04-14
Poz. 165544. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 29.03.2017.
[WA.XII NS-REJ.KRS/13652/24/247]
UWAGAMSiG 53/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2024-03-01
Poz. 665128. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 29.03.2017.
[WA.XII NS-REJ.KRS/45050/21/993]
UWAGAMSiG 160/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.08.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 6. Rub. ——- ——- 1 (dla pozycji: ——- 2020-12-
31) wpisać: ——- 2021-07-16
Poz. 27434. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 29.03.2017.
[WA.XII NS-REJ.KRS/75745/20/402]
UWAGAMSiG 12/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 584220. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/504765/23/455]
MSiG 130/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.06.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 887615. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/429213/22/425]
MSiG 198/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 877311. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/429213/22/24]
MSiG 197/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.09.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 877310. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/429213/22/623]
MSiG 197/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 877309. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/429213/22/222]
MSiG 197/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.09.2022 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1090949. REVERENCE TECHNOLOGIES
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru:
29.03.2017.
[RDF/269734/20/172]
MSiG 226/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.11.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 937516. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/170072/19/770]
MSiG 148/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 937515. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/170072/19/369]
MSiG 148/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 937514. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/170072/19/968]
MSiG 148/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 1123033. REVERENCE TECHNOLOGIES
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru:
29.03.2017.
[RDF/890265/18/781]
MSiG 226/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.11.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 02.02.2017 DO 31.12.2017
Poz. 1123032. REVERENCE TECHNOLOGIES
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000670686. SYSTEM, wpis do rejestru:
29.03.2017.
[RDF/890264/18/380]
MSiG 226/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.11.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.11.2018 okres OD
02.02.2017 DO 31.12.2017
Poz. 163250. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 29.03.2017.
[WA.XII NS-REJ.KRS/33383/17/330]
Rzuć okiemMSiG 112/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.06.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
1. BOROWSKI 2. MATEUSZ JÓZEF 3. [ukryto])
wykreślić: 5. 85 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.250,00 ZŁOTYCH wpisać: 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK wykreślić: 2 1. ZENDEL
2. ALEKSANDER 3. [ukryto] 5. 15 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 750,00 ZŁOTYCH 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. ZENDEL 2. ALEKSANDER 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. BOROWSKI 2. MATEUSZ JÓZEF 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 89019. REVERENCE TECHNOLOGIES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000670686. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODAR-
, CZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 29.03.2017.
[WA.XII NS-REJ.KRS/15320/17/329]
MSiG 68/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 29.03.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. REVERENCE
TECHNOLOGIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. PIĘKNA nr domu 44
nr lokalu 21 kod pocztowy 00-672 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 06.02.2017R., NOTARIUSZ OLIMPIA BALCERZAK, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE,
REP. A NR 365/2017. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. BOROWSKI 2. MATEUSZ JÓZEF
3. [ukryto] 5. 85 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 4.250,00 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. ZENDEL
2. ALEKSANDER 3. [ukryto] 5. 15 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 750,00 ZŁOTYCH 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. CZŁONEK ZARZĄDU
SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących
w skład organu 1 1. ZENDEL 2. ALEKSANDER
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 01
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 1 ——- 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
2 ——- 62 03 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI
3 ——- 62 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH 4 ——- 63 11 Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI
INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ 5 ——- 63 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Reverence Technologies w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Reverence Technologies wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,155% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,81% w 2022 roku. • 0,90% w 2021 roku. • 1,12% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Reverence Technologies charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Reverence Technologies wynosi 10 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 54 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 54 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 10 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 54 tys. zł w 2022 roku. • 38 tys. zł w 2021 roku. • 9 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Reverence Technologies wyniosły
31 517 zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
63 520 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 308 881 zł w 2019 roku • 295 415 zł w 2018 roku • 181 842 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
13,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
65,2% w 2019 roku •
46,2% w 2018 roku •
38,8% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Reverence Technologies wyniosła 21 958 zł.
Aktywa obrotowe to 21 958 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 21 958 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -103 217 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 125 176 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3908 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 230 943 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 21 958 zł sumy bilansowej i -103 217 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 180 280 zł sumy bilansowej i -374 212 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 14 143 zł sumy bilansowej i -565 104 zł kapitału własnego w 2020 roku.
Pozostali, 9273 zł (7%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
125 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
31%
60%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
39 tys. zł
31%
Państwo
podatki, cła i ZUS
2 tys. zł
1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
75 tys. zł
60%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
9 tys. zł
7%
W roku 2022 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 60% (w 2017 największa część, 85%, była bez podziału na wierzycieli).
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Reverence Technologies wynosi 0,18 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,18.
Płynność gotówkowa wynosi 0,18, czyli same środki pieniężne pokrywają 18% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 8,36 miesiąca.
Aktywa obrotowe (21 958 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (125 176 zł) o 103 217 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
22 tys. zł
125 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 22 tys. zł należności i inne: 8 zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,18 zł, z czego 0,18 zł w gotówce.
0,18
płynność bieżąca
0,18
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,18 w 2022 roku • 0,33 w 2021 roku • 0,02 w 2020 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Reverence Technologies wobec banków i pożyczkodawców: 75 000 zł, gotówka: 21 950 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 53 050 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 33 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Spłata długu netto z EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) zajęłaby ok. 0,2 roku - krótko.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 125 176 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 53 tys. zł
0 zł75 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców75 tys. zł
gotówka22 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 33 zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
Spłata długu netto z EBITDA: ok. 0,2 roku - krótko.
W roku 2017 organizacja miała też 45 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
Dług maleje w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2022: 53 tys. zł • 2021: 297 tys. zł • 2020: 316 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2022: ponad 1000 razy • 2021: bez kosztów odsetek • 2020: ponad 1000 razy
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Reverence Technologies wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 454 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -454 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-454 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
454 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 454 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -454 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2022 roku • 278 dni w 2021 roku • 3 dni w 2020 roku
Oś wykresu jest przycięta do 500 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zobowiązań (DPO): 2597 dni w 2021 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Reverence Technologies wynoszą 30 508 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 18 717 zł, czyli 61% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 10 489 zł, czyli 34% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 1302 zł, czyli 4% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej31 tys. zł
Usługi obce19 tys. zł · 61%
Zużycie materiałów i energii10 tys. zł · 34%
Pozostałe koszty rodzajowe1 tys. zł · 4%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 31 tys. zł w 2022 roku • 4 tys. zł w 2021 roku • 69 tys. zł w 2020 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2022 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Reverence Technologies wykazała przychody na poziomie 302 544 zł.
Organizacja Reverence Technologies wykazała zysk netto większy niż 83% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 26% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 96% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku w 2022 wynosił poniżej 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:302 500,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów302 500,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej30 507,55
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii10 489,03
III. Usługi obce18 716,52
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 302,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)271 992,45
D. Pozostałe przychody operacyjne44,17
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne44,17
E. Pozostałe koszty operacyjne1 008,95
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1 008,95
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)271 027,67
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe33,00
I. Odsetki, w tym: (+1)33,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)270 994,67
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)270 994,67
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Reverence Technologies składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 158 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 22 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+158
dni względem terminu
2
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−22 dni23-06-2023
2021
−16 dni29-09-2022
2020
+11 mies. 19 dni29-09-2022
2019
+1 mies. 1 dzień15-11-2020
2018
+16 mies. 9 dni15-11-2020
2017
+3 mies. 24 dni06-11-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Borowski Mateusz posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 05.06.2017 jest Borowski Mateusz kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 29.03.2017 do 05.06.2017 najwięcej udziałów posiadał
Borowski Mateusz (85%).