Organizacja Oriens Style osiągnęła 2 925 521 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 924 886 zł. Pozostałe przychody to 635 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 979 010 zł.
Zysk netto wyniósł 945 875 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 365 690 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 925 521 zł w 2025 roku. • 5 079 970 zł w 2024 roku. • 1 530 436 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 118 359 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 945 875 zł w 2025 roku. • 456 124 zł w 2024 roku. • 105 863 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Oriens Style wynosi 7 323 331 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 589 483 zł a 13 242 253 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 910 823 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 323 331 zł w 2025 roku. • 6 310 540 zł w 2024 roku. • 2 707 298 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Oriens Style wynosi 1,35 mln zł.
EBITDA Oriens Style wynosi 1,41 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
168 537 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 347 293 zł w
2025 roku. • 705 388 zł w
2024 roku. • 560 895 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
176 916 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 414 329 zł w
2025 roku. • 880 382 zł w
2024 roku. • 1 093 660 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Oriens Style.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Oriens Style wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Oriens Style wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,22% w 2024 roku. • 0,29% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Oriens Style charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Oriens Style wynosi 210 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 88 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 424 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 88 tys. zł a 424 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
26 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 210 tys. zł w 2025 roku. • 51 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 88 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 424 tys. zł w 2025 roku. • 293 tys. zł w 2024 roku. • 337 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Oriens Style wyniosły
1 577 593
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Oriens Style wyniosła 2 661 463 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 234 784 zł.
a
ktywa trwałe to 1 426 679 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 661 463 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 542 153 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 119 310 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 325 804 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 661 463 zł w 2025 roku. • 8 505 370 zł w 2024 roku. • 9 263 660 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 36%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 45%.
Marża operacyjna wyniosła 46%.
Marża netto wyniosła 32%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Oriens Style wyniosły 542 153 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 661 463 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 20%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 67 016 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 542 153 zł w 2025 roku • 7 039 507 zł w 2024 roku • 7 578 921 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 20% w 2025 roku • 83% w 2024 roku • 82% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Oriens Style wykazała przychody na poziomie 2 925 521 zł.
Organizacja zarobiła 1 185 141 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 239 266 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 945 875 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 29 908 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 239 266 zł w 2025 roku • 115 737 zł w 2024 roku • 10 470 zł w 2023 roku
Organizacja Oriens Style wykazała zysk netto większy niż 86% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 80% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 58% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 43 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-43
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−3 mies. 2 dni14-04-2025
2023
+24 dni08-08-2024
2022
+1 mies. 21 dni04-09-2023
2021
−3 mies. 17 dni30-06-2022
2020
−2 mies. 14 dni02-08-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
−2 mies. 21 dni25-04-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
3alpha Gmbh posiada 335
udziałów,
które stanowią
67.0% firmy.
Lauer Artur posiada 80
udziałów,
które stanowią
16.0% firmy.
Największym udziałowcem od 23.10.2024 jest 3alpha Gmbh kontrolujący 67% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 05.08.2019 do 23.10.2024
był 3alpha Gmbh kontrolując 67% udziałów.
W okresie od 30.11.2017 do 05.08.2019 najwięcej udziałów posiadał Oriens Capital Management Ag. Jego udziały w tym czasie wynosiły 67%.