Organizacja Budownictwo Warszawa osiągnęła 126 674 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 126 674 zł.
Całkowite koszty wyniosły -124 896 zł.
Zysk netto wyniósł 124 896 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 31 669 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 126 674 zł w 2021 roku. • 35 500 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 31 564 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 124 896 zł w 2021 roku. • 32 097 zł w 2020 roku. • -17 084 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Budownictwo Warszawa wynosi 694 453 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
110 421 zł a 1 748 541 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 171 993 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 694 453 zł w 2021 roku. • 169 238 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Budownictwo Warszawa wynosi -1 tys. zł.
EBITDA Budownictwo Warszawa wynosi -1 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
132 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -832 zł w
2021 roku. • -2307 zł w
2020 roku. • -762 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
132 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -832 zł w
2021 roku. • -2307 zł w
2020 roku. • 0 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Budownictwo Warszawa.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Budownictwo Warszawa wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Budownictwo Warszawa wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2021 roku. • 0,02% w 2020 roku. • 0,03% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Budownictwo Warszawa charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Budownictwo Warszawa wynosi 18 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 51 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 51 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 18 tys. zł w 2021 roku. • 3 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 51 tys. zł w 2021 roku. • 8 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Budownictwo Warszawa wyniosły
832
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Budownictwo Warszawa wyniosła 147 351 zł.
a
ktywa obrotowe to 147 251 zł.
a
ktywa trwałe to 100 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 147 351 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 123 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 147 228 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 34 662 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 147 351 zł w 2021 roku. • 23 032 zł w 2020 roku. • 2790 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 85%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 85%.
Marża netto wyniosła 99%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 25.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 25.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Budownictwo Warszawa wyniosły 123 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 147 351 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 15 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 123 zł w 2021 roku • 123 zł w 2020 roku • 11 979 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2021 roku • 1% w 2020 roku • 429% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Budownictwo Warszawa wykazała przychody na poziomie 126 674 zł.
Organizacja zarobiła 125 842 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 946 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 124 896 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 1% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 237 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 946 zł w 2021 roku • 1096 zł w 2020 roku • 16 322 zł w 2019 roku
Organizacja Budownictwo Warszawa wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 65% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 39% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 20 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 95 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-20
dni względem terminu
2
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
+4 dni19-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
+1 dni16-07-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gustaff Factory Ltd posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 16.12.2022 jest Gustaff Factory Ltd kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.08.2016 do 16.12.2022: • Barjasz Tomasz (35% udziałów) • Pietrzak Łukasz (35% udziałów)