SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UPRAWNIONYMI DO REPREZENTACJI SPÓŁKI SĄ WSZYSCY WSPÓLNICY. SKŁADANIE OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGA WSPÓŁDZIAŁANIA PRZYNAJMNIEJ DWÓCH WSPÓLNIKÓW.
Dostarczanie szerokiej gamy produktów mleczarskich|Usługi logistyki, transportu i magazynowania|Dostosowanie asortymentu do indywidualnych potrzeb klientów|Monitorowanie trendów rynkowych i szybka reakcja na zmiany|Budowanie bliskich relacji z klientami dla wspólnego sukcesu
Mukka to niezależna firma handlowa specjalizująca się w dostarczaniu produktów mleczarskich na rynku krajowym. Działalność firmy skupia się na zapewnieniu wysokiej jakości towarów, które spełniają oczekiwania klientów. Mukka wyróżnia się kompleksowym podejściem do obsługi logistycznej, oferując usługi transportu, magazynowania oraz dostosowywania asortymentu do specyficznych potrzeb odbiorców. W ofercie firmy znajdują się różnorodne produkty mleczne, w tym mleko pełne i odtłuszczone, koncentraty, maślanka, sery w różnych wariantach, a także tłuszcze roślinne i mleczne. Mukka stawia na bliskie relacje z klientami i wzajemny szacunek, co przyczynia się do długotrwałej współpracy oraz wspólnego sukcesu. Dodatkowo, zespół Mukka nieustannie monitoruje rynek i jego trendy, co pozwala na szybką reakcję na zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki temu, firma jest w stanie dostarczyć niemal każdą formę produktów mleczarskich zgodnie z indywidualnymi wymaganiami odbiorców.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Mukka C.SAWERA osiągnęła 96 911 878 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 96 911 410 zł. Pozostałe przychody to 468 zł.
Całkowite koszty wyniosły 94 873 648 zł.
Zysk netto wyniósł 2 037 762 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4 798 431 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 96 911 878 zł w 2025 roku. • 164 344 587 zł w 2024 roku. • 140 105 622 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 155 233 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 037 762 zł w 2025 roku. • 1 473 118 zł w 2024 roku. • 1 825 280 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mukka C.SAWERA wynosi 76 147 020 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 388 054 zł a 242 279 695 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 191 462 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 76 147 020 zł w 2025 roku. • 118 196 466 zł w 2024 roku. • 103 083 001 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mukka C.SAWERA wynosi 2,12 mln zł.
EBITDA Mukka C.SAWERA wynosi 2,29 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
163 284 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 123 334 zł w
2025 roku. • 1 528 129 zł w
2024 roku. • 1 891 302 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
183 279 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 288 667 zł w
2025 roku. • 1 696 746 zł w
2024 roku. • 1 993 163 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Mukka C.SAWERA wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mukka C.SAWERA wynosi 2,60%. To oznacza, że firma ma szansę 2,60% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,60% w 2025 roku. • 2,50% w 2024 roku. • 2,53% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mukka C.SAWERA wynosi 0,10%. To oznacza, że firma ma szansę 0,10% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,10% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,16% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mukka C.SAWERA charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mukka C.SAWERA wynosi 1,63 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 319 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,88 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 319 tys. zł a 3,88 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
106 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,63 mln zł w 2025 roku. • 2,31 mln zł w 2024 roku. • 1,99 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 319 tys. zł w 2025 roku. • 229 tys. zł w 2024 roku. • 284 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3,88 mln zł w 2025 roku. • 6,57 mln zł w 2024 roku. • 5,6 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
458 575
zł.
Koszty operacyjne Mukka C.SAWERA wyniosły
94 788 076
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
57 322 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 458 575 zł w 2025 roku • 449 665 zł w 2024 roku • 417 934 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mukka C.SAWERA wyniosła 10 667 321 zł.
a
ktywa obrotowe to 10 077 798 zł.
a
ktywa trwałe to 589 523 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 667 321 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 149 915 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 517 406 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 786 610 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 667 321 zł w 2025 roku. • 22 520 019 zł w 2024 roku. • 15 957 160 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 19%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 45%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mukka C.SAWERA wyniosły 6 149 915 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 667 321 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 58%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 291 175 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6 149 915 zł w 2025 roku • 18 865 438 zł w 2024 roku • 12 786 313 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 58% w 2025 roku • 84% w 2024 roku • 80% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mukka C.SAWERA wykazała przychody na poziomie 96 911 878 zł.
Organizacja zarobiła 2 037 762 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 037 762 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku