Organizacja Fresh Invest osiągnęła 98 805 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 98 365 zł. Pozostałe przychody to 440 zł.
Całkowite koszty wyniosły 117 926 zł.
Strata netto wyniosła 19 561 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 37 852 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 98 805 zł w 2019 roku. • 49 803 zł w 2018 roku. • 23 101 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -7237 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -19 561 zł w 2019 roku. • -1967 zł w 2018 roku. • -5087 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fresh Invest wynosi 152 867 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 463 982 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 68 078 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 152 867 zł w 2019 roku. • 33 202 zł w 2018 roku. • 16 711 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Fresh Invest mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fresh Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fresh Invest wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2019 roku. • 0,02% w 2018 roku. • 0,02% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Fresh Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fresh Invest wynosi 11 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 41 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 41 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 11 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku. • 0 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 41 tys. zł w 2019 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku. • 1 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
26 739
zł.
Koszty operacyjne Fresh Invest wyniosły
118 366
zł.
Wynagrodzenia stanowią
23%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
13 369 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 26 739 zł w 2019 roku • 4146 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
11.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
23% w 2019 roku •
8% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fresh Invest wyniosła 323 578 zł.
a
ktywa obrotowe to 323 578 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 323 578 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 115 995 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 207 583 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 159 133 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 323 578 zł w 2019 roku. • 3427 zł w 2018 roku. • 5313 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -17%.
Marża operacyjna wyniosła -20%.
Marża netto wyniosła -20%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 45 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 137 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fresh Invest wyniosły 207 583 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 323 578 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 64%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 102 008 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 207 583 zł w 2019 roku • 3648 zł w 2018 roku • 3566 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 64% w 2019 roku • 106% w 2018 roku • 67% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fresh Invest wykazała przychody na poziomie 98 805 zł.
Organizacja zarobiła -19 561 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -19 561 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Fresh Invest wykazała zysk netto większy niż 14% organizacji z branży "Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 14% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 62% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 45 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-45
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−15 dni30-09-2020
2018
−3 mies. 19 dni28-03-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
A.d.a Energy posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 16.01.2020 jest A.d.a Energy kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 11.05.2016 do 16.01.2020: • Olejnik Krzysztof (50% udziałów) • Kraiński Mikołaj (50% udziałów)