SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO LUB WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna osiągnęła 697 690 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 697 687 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 698 155 zł.
Strata netto wyniosła 468 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 81 800 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 697 690 zł w 2025 roku. • 631 984 zł w 2024 roku. • 561 606 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1682 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -468 zł w 2025 roku. • 2701 zł w 2024 roku. • 3561 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wynosi 988 061 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 788 982 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 88 590 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 988 061 zł w 2025 roku. • 949 262 zł w 2024 roku. • 903 760 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,019% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wynosi 26 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 139 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 139 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 25 tys. zł w 2024 roku. • 24 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 139 tys. zł w 2025 roku. • 138 tys. zł w 2024 roku. • 137 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
232 492
zł.
Koszty operacyjne Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wyniosły
686 577
zł.
Wynagrodzenia stanowią
34%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
27 062 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 232 492 zł w 2025 roku • 178 353 zł w 2024 roku • 111 723 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
34% w 2025 roku •
29% w 2024 roku •
20% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wyniosła 895 127 zł.
a
ktywa obrotowe to 103 494 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 791 633 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 895 127 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 697 246 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 197 881 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7458 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 895 127 zł w 2025 roku. • 904 868 zł w 2024 roku. • 884 117 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła -0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wyniosły 197 881 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 895 127 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -37 951 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 197 881 zł w 2025 roku • 215 353 zł w 2024 roku • 197 302 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2025 roku • 24% w 2024 roku • 22% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wykazała przychody na poziomie 697 690 zł.
Organizacja zarobiła 1270 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1738 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -468 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 137% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 217 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1738 zł w 2025 roku • 2279 zł w 2024 roku • 2169 zł w 2023 roku
Organizacja Firma Handlowo-Usługowa Stacja Diagnostyczna wykazała zysk netto większy niż 28% organizacji z branży "Pozostałe badania i analizy techniczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 49% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 28% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 67% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 49% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 33 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 78 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+33
dni względem terminu
5
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 18 dni28-04-2026
2024
−21 dni24-06-2025
2023
+14 dni29-07-2024
2022
+2 dni17-07-2023
2021
−1 mies. 6 dni09-09-2022
2020
−29 dni16-09-2021
2019
−22 dni23-09-2020
2018
+2 dni17-07-2019
2017
+2 mies. 14 dni27-09-2018
2016
+14 mies. 5 dni13-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Leptacz Maciej posiada 6957
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 27.02.2020 jest Leptacz Maciej kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 22.03.2018 do 27.02.2020
był Leptacz Mieczysław kontrolując 99% udziałów.
W okresie od 17.02.2016 do 22.03.2018 najwięcej udziałów posiadał Leptacz Maciej. Jego udziały w tym czasie wynosiły 60%.