SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI ORAZ JEJ REPREZENTOWANIA UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Usługi inżynieryjne w zakresie oprogramowania|Zastosowanie metodologii Agile i Lean|Rozwój aplikacji przy użyciu Ruby, JavaScript, Node.js|Programowanie oparte na testach (TDD)|Analiza wyników przez A/B testy
Lean Logics to zespół profesjonalnych programistów z Polski, głównie z Krakowa, którego misją jest osiąganie celów klientów w prosty i opłacalny sposób, przy użyciu nowoczesnych technologii oraz metodologii. Firma kładzie duży nacisk na zasady Lean, co pozwala na ograniczenie zbędnych działań i skoncentrowanie się na wartościach dostarczanych klientowi. Przy stosowaniu Agile, członkowie zespołu mogą szybko dostosować się do zmieniających się wymagań, co sprzyja elastyczności i wydajności. Lean Logics oferuje usługi inżynieryjne w zakresie oprogramowania, które obejmują między innymi rozwój aplikacji przy użyciu popularnych technologii takich jak Ruby, JavaScript, Node.js, a także różnorodnych baz danych. Dodatkowo, zastosowanie programowania opartego na testach (TDD) pozwala na projektowanie oprogramowania o wysokiej jakości, które jest odporne na błędy. Lean Logics wspiera klientów w badaniu ich potrzeb oraz efektów zrealizowanych funkcji poprzez A/B testy, co prowadzi do bardziej świadomych decyzji w tworzeniu produktów. Połączenie zwinnych metod pracy oraz znajomości szerokiego wachlarza technologii sprawia, że Lean Logics jest w stanie sprostać wymaganiom różnych projektów i dostarczać efektywne rozwiązania, a ich podejście do współpracy zakłada bliski kontakt i dzielenie się wiedzą z klientami.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Lean Logics osiągnęła 5 604 781 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 525 300 zł. Pozostałe przychody to 79 482 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 723 792 zł.
Strata netto wyniosła 198 493 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 692 103 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 604 781 zł w 2024 roku. • 5 724 625 zł w 2023 roku. • 4 883 606 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -37 572 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -198 493 zł w 2024 roku. • 502 934 zł w 2023 roku. • 353 716 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Lean Logics wynosi 4 540 298 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 14 011 953 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 523 648 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 540 298 zł w 2024 roku. • 6 810 801 zł w 2023 roku. • 5 448 544 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Lean Logics wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Lean Logics wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku. • 2,89% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Lean Logics wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,011% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Lean Logics charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Lean Logics wynosi 151 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 375 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 375 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
18 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 151 tys. zł w 2024 roku. • 218 tys. zł w 2023 roku. • 173 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 83 tys. zł w 2023 roku. • 54 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 375 tys. zł w 2024 roku. • 459 tys. zł w 2023 roku. • 363 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
631 886
zł.
Koszty operacyjne Lean Logics wyniosły
5 731 355
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
67 460 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 631 886 zł w 2024 roku • 492 592 zł w 2023 roku • 640 676 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11% w 2024 roku •
10% w 2023 roku •
14% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Lean Logics wyniosła 1 338 305 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 338 305 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 338 305 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 071 702 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 266 603 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 133 137 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 338 305 zł w 2024 roku. • 1 666 686 zł w 2023 roku. • 1 575 242 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -15%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -19%.
Marża operacyjna wyniosła -4%.
Marża netto wyniosła -4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Lean Logics wyniosły 266 603 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 338 305 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 20%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 991 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 266 603 zł w 2024 roku • 356 491 zł w 2023 roku • 537 983 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 20% w 2024 roku • 21% w 2023 roku • 34% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Lean Logics wykazała przychody na poziomie 5 604 781 zł.
Organizacja zarobiła -198 493 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -198 493 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1576 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 26 251 zł w 2023 roku • 1602 zł w 2022 roku