Organizacja Safety First Group osiągnęła 80 382 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 80 382 zł.
Całkowite koszty wyniosły 73 744 zł.
Zysk netto wyniósł 6638 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
46 044 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 80 382 zł w 2023 roku. • 100 823 zł w 2022 roku. • 172 470 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
52 675 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6638 zł w 2023 roku. • -35 808 zł w 2022 roku. • 111 987 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Safety First Group wynosi 161 989 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
66 377 zł a 436 532 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
263 720 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 161 989 zł w
2023 roku. • 144 087 zł w
2022 roku. • 689 429 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Safety First Group wynosi 17 tys. zł.
EBITDA Safety First Group wynosi 36 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
57 068 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 17 033 zł w
2023 roku. • -26 644 zł w
2022 roku. • 131 168 zł w
2021 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
52 768 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 36 361 zł w
2023 roku. • -7432 zł w
2022 roku. • 141 898 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Safety First Group.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 29 obwieszczeń
dotyczących organizacji Safety First Group.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 lipca 2024 (MSiG nr 140/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
29
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
29 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 784438. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/635363/24/43]
MSiG 140/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 29 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 784437. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/635317/24/629]
MSiG 140/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 01.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 28 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2024 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 920783. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/431403/22/876]
MSiG 201/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 30.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 27 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 920782. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/431403/22/475]
MSiG 201/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 26 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 920781. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/431403/22/74]
MSiG 201/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.09.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1059938. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/354633/21/383]
MSiG 215/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1059937. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/354633/21/982]
MSiG 215/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1059936. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/354633/21/581]
MSiG 215/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.10.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1025802. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/262973/20/348]
MSiG 213/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1025801. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/262973/20/947]
MSiG 213/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1025800. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/262973/20/546]
MSiG 213/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 17.10.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 826250. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/158667/19/621]
MSiG 142/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 826249. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/158667/19/220]
MSiG 142/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 826248. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/158667/19/819]
MSiG 142/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 12.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 1154565. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/18688/18/982]
Rzuć okiemMSiG 237/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.11.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 30.10.2018 R. - NOTARIUSZ BARTOSZ GROBELNY, KANCELARIA NOTARIALNA W OBORNIKACH, REPERYTORIUM A NR 10546/2018. ZMIANA:
§ 4. PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY UMOWY SPÓŁKI.
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE
PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
I ZARZĄDZANIA 2 2. 70 21 Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
3 2. 82 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
4 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY
EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
5 2. 63 11 Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING)
I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ 6 2. 73 20 Z BADANIE
RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 7 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 8 2. 73
11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
9 2. 63 12 Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH wpisać: 10 2. 46 45 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
PERFUM I KOSMETYKÓW 11 2. 47 75 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW
TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 12 2. 70 21 Z STOSUNKI
MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA 13 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO
W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI
GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 14 2. 82 99
- Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA
PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 15 2. 85 59
B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 16 2. 96 02
Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE 17 2. 96 04 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ 18
2. 96 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Poz. 810574. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/600424/18/95]
MSiG 209/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 790486. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/600423/18/694]
MSiG 208/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 790485. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/600422/18/293]
MSiG 208/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 790484. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/561138/18/760]
MSiG 208/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 790483. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/561137/18/359]
MSiG 208/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
X V. W P I S Y D O
Poz. 790482. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/561136/18/958]
MSiG 208/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 750105. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/537581/18/367]
MSiG 206/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 750104. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/537580/18/966]
MSiG 206/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 750103. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/537579/18/254]
MSiG 206/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 16.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 690946. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/682213/18/369]
MSiG 203/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 690945. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/682212/18/968]
MSiG 203/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 690944. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[RDF/682211/18/567]
MSiG 203/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 3 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 356010. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.01.2016.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/15903/17/496]
MSiG 195/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.09.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 2 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2017 okres O
30.11.2015 DO 31.12.2016 1 3. OD 30.11.2015 DO
31.12.2016 1 4. OD 30.11.2015 DO 31.12.2016
Poz. 12393. SAFETY FIRST GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000596238. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.01.2016.
R [ZG.VIII NS-REJ.KRS/19752/15/776]
MSiG 13/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 14.01.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2. REGON
363119010 NIP 5993179224 3. SAFETY FIRST GROUP
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmi
1. kraj POLSKA województwo LUBUSKIE powiat
GORZOWSKI gmina KŁODAWA miejscowość KŁODAWA 2. miejscowość KŁODAWA ulica UL. LETNIA nr domu 1 kod pocztowy 66-415 poczta KŁODAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 30.11.2015R. - NOTARIUSZ IRENEUSZ ZAŁUSKI,
KANCELARIA NOTARIALNA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM, REPERTORIUM „A” NR 8380/2015.
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. SAWICKA 2. MARZENA IWONA 3. [ukryto]
5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WATOŚCI 4.750,00 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. JEŻELI ZARZĄD
JEST WIELOOSOBOWY, SPÓŁKĘ REPREZENTUJE
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. SAWICKA 2. MARZENA IWONA 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 74 90
Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA,
NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 2 ——- 70 22 Z POZOSTAŁE
DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 3 ——- 70 21 Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE
(PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA 4 ——- 82
99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
5 ——- 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY
EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
6 ——- 63 11 Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING)
I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ 7 ——- 73 20 Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 8 ——- 62 01
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 9 ——- 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI
REKLAMOWYCH 10 ——- 63 12 Z DZIAŁALNOŚĆ
PORTALI INTERNETOWYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Safety First Group nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Safety First Group wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,29% w 2023 roku. • 1,67% w 2022 roku. • 0,41% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Safety First Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Safety First Group wynosi 9 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 23 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 23 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 9 tys. zł w 2023 roku. • 5 tys. zł w 2022 roku. • 24 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2023 roku. • 5 tys. zł w 2021 roku. • 1 tys. zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 23 tys. zł w 2023 roku. • 20 tys. zł w 2022 roku. • 59 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Safety First Group wyniosły
63 349
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Safety First Group wyniosła 114 641 zł.
a
ktywa trwałe to 43 735 zł.
a
ktywa obrotowe to 70 906 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 114 641 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 109 133 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5508 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 49 903 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 29 767 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 114 641 zł sumy bilansowej i 109 133 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 177 653 zł sumy bilansowej i 102 495 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 214 447 zł sumy bilansowej i 168 666 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5,79%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6,08%.
Marża operacyjna wyniosła 21,19%.
Marża netto wyniosła 8,26%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
23 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
30 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
27,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
28,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Safety First Group wyniosły 5508 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 114 641 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4,8%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 20 136 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5508 zł w 2023 roku • 75 157 zł w 2022 roku • 45 781 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
8 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 5% w 2023 roku • 42% w 2022 roku • 21% w 2021 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Safety First Group wynosi 12,87 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 12,87 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 6,72, czyli same środki pieniężne pokrywają 672% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (70 906 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (5508 zł) o 65 398 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
71 tys. zł
6 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 37 tys. zł należności i inne: 34 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 12,87 zł, z czego 6,72 zł w gotówce.
12,87
płynność bieżąca
12,87
płynność szybka
6,72
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 4,09 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 12,87 w 2023 roku • 1,62 w 2022 roku • 4,68 w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Safety First Group wynoszą 62 134 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 32 746 zł, czyli 53% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to amortyzacja: 19 328 zł, czyli 31% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 6798 zł, czyli 11% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem62 tys. zł
Usługi obce33 tys. zł · 53%
Amortyzacja19 tys. zł · 31%
Zużycie materiałów i energii7 tys. zł · 11%
Pozostałe koszty rodzajowe3 tys. zł · 5%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 62 tys. zł w 2023 roku • 123 tys. zł w 2022 roku • 41 tys. zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, amortyzacja, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Safety First Group wykazała przychody na poziomie 80 382 zł.
Organizacja zarobiła 8996 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2358 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 6638 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 26,2% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
4888 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2358 zł w 2023 roku • 581 zł w 2022 roku • 12 134 zł w 2021 roku
Organizacja Safety First Group wykazała zysk netto większy niż 61% organizacji z branży "Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:80 380,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów80 380,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej62 134,39
I. Amortyzacja19 328,36
II. Zużycie materiałów i energii6 797,77
III. Usługi obce32 745,76
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe3 262,50
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)18 245,61
D. Pozostałe przychody operacyjne1,75
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1,75
E. Pozostałe koszty operacyjne1 214,81
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1 214,81
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)17 032,55
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe8 036,82
I. Odsetki, w tym: (+1)8 036,82
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)8 995,73
J. Podatek dochodowy2 358,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)6 637,73
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Safety First Group składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 46 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 14 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+46
dni względem terminu
5
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−14 dni01-07-2024
2022
+11 mies. 22 dni01-07-2024
2021
−15 dni30-09-2022
2020
w terminie15-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−2 dni13-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sawicka Marzena posiada 95 udziałów, które stanowią 95% firmy.
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 14.01.2016 jest Sawicka Marzena kontrolująca
95% udziałów.