SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZAIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja PV Farm Holding osiągnęła 140 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 zł. Pozostałe przychody to 139 zł.
Całkowite koszty wyniosły 188 763 zł.
Strata netto wyniosła 188 762 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 5 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 140 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -20 828 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -188 762 zł w 2025 roku. • -441 684 zł w 2024 roku. • -55 771 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PV Farm Holding wynosi 93 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 350 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 5125 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 93 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 16 599 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PV Farm Holding wynosi -80 tys. zł.
EBITDA PV Farm Holding wynosi -80 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
5304 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -80 199 zł w
2025 roku. • -309 353 zł w
2024 roku. • -55 771 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
5304 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -80 199 zł w
2025 roku. • -309 353 zł w
2024 roku. • -55 771 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w PV Farm Holding.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PV Farm Holding wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PV Farm Holding wynosi 2,14%. To oznacza, że firma ma szansę 2,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,286% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,14% w 2025 roku. • 0,68% w 2024 roku. • 0,17% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
PV Farm Holding charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PV Farm Holding wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne PV Farm Holding wyniosły
80 200
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-5143 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
11.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PV Farm Holding wyniosła 41 857 zł.
a
ktywa obrotowe to 41 857 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 41 857 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 590 171 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -548 314 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1397 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 41 857 zł w 2025 roku. • 1 707 735 zł w 2024 roku. • 101 682 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -451%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 34%.
Marża operacyjna wyniosła -7,035,020%.
Marża netto wyniosła -134,685%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -52.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 393312.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -13253.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PV Farm Holding wyniosły 590 171 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 41 857 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1,410%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 83 772 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 590 171 zł w 2025 roku • 2 067 287 zł w 2024 roku • 79 551 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 200.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1410% w 2025 roku • 121% w 2024 roku • 78% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PV Farm Holding wykazała przychody na poziomie 140 zł.
Organizacja zarobiła -188 762 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -188 762 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku